نکات برجسته NBA Media Day: دورانت از نتس، ایروینگ آماده حرکت به جلو است

پس از یک تابستان نارضایتی که فوق ستاره را دید کوین دورانت تقاضای تجارت و کایری ایروینگ وافل در مورد امضای مجدد، بروکلین نتز روز رسانه خود را روز دوشنبه برگزار کردند و برای اولین بار به چندین موضوع داغ پرداختند.

دورانت که در 30 ژوئن قبل از لغو آن در ماه آگوست، از نتز تقاضای معامله کرد، از بحث درباره اینکه چرا تصمیم به بازگشت و تمدید 198 میلیون دلاری چهار ساله خود به ارزش 198 میلیون دلار گرفته بود، ابایی نداشت.

این مهاجم ستاره گفت که نگران این بوده که تیم در 10 بازی متوالی با مصدومیت شکست خورده است.

“من بیشتر نگران این بودم که چگونه به عنوان یک تیم بسکتبال هر روز نزدیک می شویم.” دورانت گفت. و من احساس می‌کردم که می‌توانستیم با بسیاری از چیزهایی که احساس می‌کردم ما را عقب نگه می‌دارند مبارزه کنیم.»

دورانت گفت که او و مسئولان تیم به توافق رسیدند که با هم برای ایجاد یک فرهنگ برنده پیش بروند.

دورانت وقتی از او پرسیده شد که آیا از اینکه هنوز در نتز است تعجب کرده است یا خیر، گفت: “می دانم که آنقدر خوب هستم که قرار نیست من را تنها ببخشی.”

تابستان ایروینگ نیز با درام همراه بود، زیرا او تا نزدیک به پایان ضرب الاجل منتظر ماند تا سال آخر قرارداد چهار ساله خود را انتخاب کند. او همچنین اعتراف کرد که تمدید قراردادش “ناجور” بود، سپس دورانت خواستار معامله شد.

ایروینگ که در سال 2019 به همراه دورانت به امید تشکیل یک سوپرتیم به نتز آمد، همچنین به بحث در مورد وضعیت واکسن کووید-19 خود پرداخت. ایروینگ واکسن را رد کرده بود، به این معنی که او تمام بازی های خانگی نتز را به دلیل قوانین شهر نیویورک از دست داد.

نگهبان گفت که خوشحال نیست که وضعیت واکسن او به یک “انگ” تبدیل شده است.

نتس فصل گذشته در کنفرانس شرق با رکورد 44-38 در رده هفتم قرار گرفت.

در اینجا نکات برجسته بیشتری از NBA روزهای رسانه ای در سراسر لیگ در روز دوشنبه:

دوستانه؟

به نظر می رسد حداقل یک مسابقه انفرادی NBA متوقف شده است.

درست است: پاتریک بورلی و راسل وستبروک بهترین هستند – حداقل طبق گفته پت بی.

“من اینجا بوده ام، نمی دانم، سه هفته است؟ شاید چهار؟ اگر بخواهم بهترین دوست را در تیم انتخاب کنم، او اوست.”

مسائل سنگین

نت جیمز هاردن سابق، MVP 2018 NBA و 10 بار آل استار، با انتقاد از تعهد درک شده او به سلامتی و – اخیراً – وزنش غریبه نیست.

ستاره فیلادلفیا ۷۶رز روز دوشنبه هنگام صحبت با خبرنگاران به این موضوع اشاره کرد.

او ادعا کرد که در طول فصل چقدر وزن کم کرده است؟

هاردن دو بار گفت: صد پوند. “این را توییت کنید.”

بحث های مختلف پسوند

جیمی باتلر با مدل موی خود در این فصل خوش می‌گذرد، و این موضوع روز دوشنبه متوقف نشد، زمانی که او با ظاهری کاملاً جدید ظاهر شد که اصرار داشت 100٪ معتبر است.

ستاره میامی هیت با پوزخند گفت: “من هیچ برنامه افزودنی ندارم. نمی دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنید.”

“این هنوز جای بحث دارد که آیا می خواهم موهایم را اینگونه نگه دارم یا نه. … من ظاهرهای جدید زیادی را امتحان می کنم.”

بیشتر صحبت های موها

رجی بولاک مهاجم دالاس ماوریکس در مورد کار جدید باتلر اظهار نظر کرد.

بولاک با خنده گفت: “او گفت این (موهای) اوست – من باید با او سوار شوم.” “این استایل اوست. منظورم این است که دیدن همه افراد در لیگ که سعی می کنند کاری با موهایشان انجام دهند، جالب است. … خوشحالم که این کار را چند بار شروع کردم [of] سالها پیش.”

“شما نمی توانید با عجله اعتماد کنید”

بوستون سلتیکس مربی موقت جو مازولا به رسانه ها گفت که عجله نخواهد کرد به مردم زمان لازم را برای “احساس و بهبودی” از اخبار مربی بدهد. محرومیت یک فصل Ime Udoka، در حالی که تیم برای افتتاح کمپ تمرینی سه شنبه آماده می شود.

او گفت: “شما نمی توانید در اعتماد عجله کنید. نمی توانید در درمان عجله کنید. شما نمی توانید در هیچ یک از این موارد عجله کنید.” صرف نظر از اینکه چه اتفاقی افتاده است، ما فهرستی عالی داریم و یک فرصت عالی داریم. این چیزی است که باید روی آن تمرکز کنم.”


از انجمن ملی بسکتبال اطلاعات بیشتری دریافت کنید موارد دلخواه خود را دنبال کنید تا اطلاعاتی در مورد بازی ها، اخبار و موارد دیگر دریافت کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *