اخبار ورزشی
آئک آتن – برایتون، باکا توپولا – وستهام و موارد دیگر: لیگ اروپا – زنده |  لیگ اروپا

آئک آتن – برایتون، باکا توپولا – وستهام و موارد دیگر: لیگ اروپا – زنده | لیگ اروپا

رویدادهای مهم

عقب می رویم و به نیمه دوم می رویم. آیا چیز مثبت تری برای کارآفرینان بی باک بریتانیا می تواند وجود داشته باشد؟

گل های نیمه اول در لیگ اروپا

گروه الف
باکا توپولا 0-0 وستهام
فرایبورگ 4-0 المپیاکوس

گروه B
آئک آتن 0-0 برایتون

گروه C
اسپارتا پراگ 0-0 رئال بتیس

گروه D
آتالانتا 1-0 اسپورتینگ
استورم گراتس 0-0 راکو چستوخوا

گروه F
ماکابی هیفا 0-1 رن

نیمه اول: باکا توپولا 0-0 وستهم

برای چکش ها که علیرغم غیبت جارود بوون در صربستان استعداد بهتری در زمین بازی دارند، کار آسانی نیست.

نیمه وقت: AEK 0-0 برایتون

تیم روبرتو دی زربی در آتن باقی می ماند. زمانی که ایوان فرگوسن فرصتی زودهنگام داشت، او و دیگر مهاجمانش مسافران شدند. خط دفاعی برایتون، از جمله جک هینشلوود جوان در دفاع چپ، در شرایط سختی قرار داشت.

AEK 0-0 برایتون: ماتیاس آلمیدا مربی آتن در نیمه راه گریم می زند. این همان ظاهر بووی دهه 2000 را دارد که دیم موهایش را دوباره اصلاح کرد.

AEK 0-0 برایتون: خیلی نزدیک به AEK. با انجام یک بازی عالی، زوبر فضا پیدا کرد و ضربه از کنار دروازه بان عبور کرد و ریباند از تیرک دروازه خارج شد.

هدف! فرایبورگ 4-0 المپیاکوس (کیلیان سیلدیالی 42)

باید گفت که فرایبورگ کنترل گروه وستهم را در اختیار گرفته است.

AEK 0-0 برایتون: جو پیرسون در تماس است. با توجه به عملکرد او در روسیه 2018 (تنها جایی که با بازی او روبرو شدم) این تصور را داشتم که ویدا بازیکن کثیفی است. در سطح راموس کثیف نیست، اما به اندازه کافی کثیف است. اندیشه ها؟”

او سرسخت اما منصف و بازیگری بهتر و باکلاستر از آن چیزی است که ظاهر ترسناکش نشان می دهد. او چهار قهرمانی در چهار کشور مختلف کسب کرد.

هدف! فرایبورگ 3-0 المپیاکوس (گرگوریچ 36، هت تریک)

ضربه سر خیره کننده مایکل گرگوریچ مهر هت تریک او شد. عکس: Ronald Wittek/EPA

باکا توپولا 0-0 وستهم: صدای دیوید مویس در کنار زمین در صربستان شنیده می شود. تیمش به او فرصت زیادی برای حفظ آرامش نداد. به دنبال یک شکاف ارتباطی در خط میانی، از فابیانسکی خواسته می شود تا یک سیو انجام دهد.

AEK 0-0 برایتون: زوبر با ضربه سر شانس خوبی دارد. تیم برایتون به وضوح در اینجا تحت فشار است.

هدف! ماکابی هیفا 0-1 رن

AEK 0-0 برایتون: AEK دیگری به نام امرابات نوردین دارد که زمانی از واتفورد بود که برادر سوفیان است و برای یک بازیکن 36 ساله بسیار مفید به نظر می رسد. می تواند کلمات “خوب سفر کرده” را تعریف کند.

باکا توپولا 0-0 وستهم: قبل از خروج بن جانسون، میلووانوویچ در محوطه وستهام فضای مناسبی در اختیار داشت. چکش ها تا الان خیلی خوب نبوده اند.

هدف! آتالانتا 1-0 اسپورتینگ سی پی (اسکاماکا، 23)

چکش سابق برای آخرین باشگاه ایتالیایی هدف قرار دارد.

دروازه بان اسپورتینگ بی فایده است.
آنتونیو آدان نمی تواند از اسکاماکا به گلزن برسد. عکس: مارکو برتورلو/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

AEK 0-0 برایتون: یک حمله خوب دیگر از AEK با بازی گاچینوویچ توسط مانتالوس، اما او نتوانست وربورگن را از این زاویه کار کند. برایتون فرصت ها و قلمروها را به سرفه می برد.

AEK 0-0 برایتون: پیندا دوباره در مرکز حوادث قرار دارد و وربروگن مجبور می شود به سمت مخالف حرکت کند و روی توپ دراز بکشد. برایتون کمی آشفته به نظر می رسد.

باکا توپولا 0-0 وستهم: بنراهما توپ را از سمت چپ به بیرون پرتاب می کند و تصمیم هندبالی گرفته می شود. این می توانست یک پنالتی در روز سه شنبه در پاریس باشد. احتمالا پنجشنبه این اتفاق نخواهد افتاد. اعتراض چکش ها بیهوده است.

AEK 0-0 برایتون: پیندا بازیکن تیم آئک پس از ضربه عجولانه میتوما توپ را به بیرون فرستاد.

باکا توپولا 0-0 وستهم: چکش ها عقب مانده اند اما گل های فرایبورگ به معنای صدرنشینی تیم آلمان در گروه است. دیوید مویس یک بازی اضافی پلی آف را نمی خواهد.

AEK 0-0 برایتون: کمدی از ویدا مدافع تیم جام جهانی کرواسی AEK که بدون نگاه کردن به دروازه بان استانکوویچ توپ را پاس می کند و مجبور به سانتر می شود.

هدف! فرایبورگ 2 المپیاکوس 0 (مایکل گرگوریچ 8)

هدف! فرایبورگ 1 المپیاکوس 0 (مایکل گرگوریچ 3)

مایکل گرگوریچ پس از به ثمر رساندن گل افتتاحیه در کنار هم تیمی هایش جشن می گیرد.
مایکل گرگوریچ از فرایبورگ یک مرد وظیفه است! عکس: Ronald Wittek/EPA

هدف! بشیکتاش 0 کلوب بروژ 1 (کاسپر نیلسن 4)

AEK 0-0 برایتون: فرگوسن خط بالای AEK را دفع می کند و دروازه بان را مجبور می کند تا ضربه خوبی بزند، سپس دانک از کرنر به سمت دروازه ضربه می زند. آیا فرگوسن می توانست در آنجا شجاع تر باشد؟

و ما به سمت دیگر اروپا می رویم …

همه چیز خوب است، بیایید ببینیم این شب جادویی چه خواهد آورد.

دیوید مویس با TNT Sports صحبت می کند: دیوین موباما «لایق فرصتش است. او در را می زند و خوب تمرین می کند. در آخر هفته موثر بود. او سال گذشته در ترکیب اصلی حضور داشت و در بیشتر این مسابقات شرکت کرد، بنابراین با این مسائل بیگانه نیست. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشد و چند گل به ثمر برساند.

اگر بتوانیم این کار را امشب انجام دهیم عالی خواهد بود. ما در چند سال اخیر در اروپا و خارج از خانه عملکرد خوبی داشته‌ایم و خوب است که امشب همین کار را انجام دهیم.»

برای وستهامدیوین موباما بازی را با غایب جارود بوون و مایکل آنتونیو آغاز کرد، در حالی که مو کودوس، امرسون پالمیری و ادسون آلوارز نیز غایب هستند. یک بیماری همه گیر در اردوگاه همرز شیوع پیدا کرده است.

لوکاس پاکوتا و سعید بنراهما در زمین دست به دست هم داده اند
لحظه ای تاثیرگذار بین لوکاس پاکتا و سعید بنراهما. عکس: سرجان استوانوویچ/گتی ایماژ

این چهار تغییر برای برایتون استبا از دست دادن طارق لمپتی و آنسو فاتی به دلیل مصدومیت های طولانی مدت، جک هینشلوود و بارت وربروگن مدافع چپ در دروازه به همراه کارو میتوما و ایگور خولیو وارد بازی شدند.

اینجا تیم های برایتون و وستهام هستند

آئک آتن: استانکوویچ، روتا، ویدا، موکودی، حاجسفی، شیمانسکی، امرابات، مانتالوس، پیندا، گاسینوویچ، زوبر. جایگزین ها: محمدی، آرائوخو، پونس، الیسون، میتوگلو، سیدیبه،
آتاناسیادیس، گینیس، پیزارو.

برایتون: وربروگن، هینشلوود، ایگور، دانک، ولتمن، گراس، گیلمور، آدینگرا، فرگوسن، میتوما، ژائو پدرو. جایگزین ها: میلنر، داهود، بالبا، استیل، مک گیل، بوونانوت، جکسون، دافوس، هینچی، چوچان، کاوانا.

قاضی: ساندرو شار (سوئیس)

وستهام: فابیانسکی؛ جانسون، ماوروپانوس، آگورد، کرسول؛ Soucek, Ward-Prowse, Fornals; بنراهما، موباما، پاکوتا. جایگزین ها: آرئولا، آنانگ، زوما، اینگز، کورنت، اوگبونا، کرر، کاونتری، امرسون، چسترز، اسکارلز، اورفورد

پیشگفتار

برایتون می تواند این فصل را با پیروزی در آتن و رزرو یک مکان در دور حذفی به اسطوره باشگاهی تبدیل کند. وستهام صربستان هم همینطور. هر دو تیم ممکن است برای اجتناب از دور مقدماتی اضافی در فوریه به دنبال نتایج دیگری باشند. این شبی است که هر یک از تیم های انگلیسی (لیورپول و رنجرز در مرحله بعدی بازی خواهند کرد) می توانند جواز حضور را تضمین کنند. استون ویلا در کنفرانس اروپا هم همینطور.

با این حال، مسابقات لیگ اروپا وجود دارد که باید به دنبال تعویض اولیه باشیم.

گروه الف
باکا توپولا – وستهم (KO 5.45)
فرایبورگ – المپیاکوس (KO 5.45)

گروه B
آئک آتن – برایتون (KO 5.45)

گروه C
اسپارتا پراگ – رئال بتیس (KO 5.45)

گروه D
آتالانتا – اسپورتینگ (KO 5.45)
Sturm Graz – Rakow Czestochowa (KO 5.45)

گروه F
مکابی هیفا – رن (KO 5.45)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *