بسکتبال
آئک با پیروزی مقتدرانه مقابل شچین به یک امتیاز تاریخی 4-0 دست یافت

آئک با پیروزی مقتدرانه مقابل شچین به یک امتیاز تاریخی 4-0 دست یافت


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

برنده سابق لیگ قهرمانان بسکتبال، آئک بتسون، تاریخ این باشگاه را در این تورنمنت ثبت کرد و برای اولین بار چهارمین برد متوالی خود را در افتتاحیه فصل به دست آورد.

باشگاه آتن در سالن المپیک آنو لیوسیا از سد کینگ شچین گذشت و در گروه D با نتیجه 86 بر 64 به 4 بر صفر صعود کرد و با اختلاف دو رقمی به چهارمین پیروزی متوالی و اولین پیروزی خود دست یافت.

خوان پلازا حتی توانست تیم را به خوبی بچرخاند تا بار بازیکنان کلیدی را کاهش دهد، زیرا تنها دو نفر از آنها بیش از 20 دقیقه را در زمین سپری کردند. در حالی که AEK 9 گلزن مختلف داشت، جاستین تیلمن با 15 امتیاز و 10 ریباند یک دابل دابل به ثمر رساند.

مینداوگاس کوزمینسکاس 14 امتیاز، مفیوندو کابنگله 13 امتیاز و جردن مکری با 12 امتیاز و 8 پاس گل در آستانه دابل دابل قرار گرفتند. شاسون رندل 10 امتیاز به تیم برنده اضافه کرد.

تنها دو بازیکن در Szczecin دو رقمی شدند. تونی مایر 13 امتیاز و آندری مانزورچاک 10 امتیاز کسب کردند. تیم لهستان پس از شکست در یونان با نتیجه 1-3 سقوط کرد.

پس از 10 دقیقه، AEK شروع به عقب نشینی کرد و پس از نیمه اول بسیار بی نتیجه، 36-26 پیش افتاد. میهمان به مبارزه پرداختند و حتی در نیمه راه سوم بازی را در 47 مساوی کردند، اما بازیکنان پلازا کوارتر را با نتیجه 14-1 به پایان رساندند. امتیاز به سرعت به نتیجه دست نیافتنی 71-48 رسید و آئک به راحتی بازی را به پایان رساند.

نشست خبری بعد از بازی

عکس: فیبا. بسکتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *