آتش سوزی در ساختمان اقامتگاه محل برگزاری جام رایدر رم در حال بررسی است | جام رایدر

تحقیقات پس از وقوع آتش سوزی در باشگاه گلف و کانتری مارکو سیمون در روز پنجشنبه، تنها چند روز پس از پیروزی اروپا در جام رایدر، ادامه دارد.

تصاویر رسانه‌های اجتماعی آتش و دود را از یکی از ساختمان‌های این مسیر نشان می‌دهد و سخنگوی Ryder Cup اروپا تایید کرد که یک سازه اقامتی موقت آتش گرفته است.

این سخنگو افزود که در این حادثه که در نزدیکی اولین فروی کورس در رم رخ داد، به کسی آسیب نرسید. آخر هفته گذشته، هزاران نفر برای تماشای دوباره قهرمانی رایدر کاپ اروپا شرکت کردند، زیرا تیمی که لوک دونالد کاپیتان آن بود، در مسابقات دوسالانه موفق شد با نتیجه 16 و 11/11 بر تیم زک جانسون آمریکا پیروز شود.

این سخنگو گفت: امروز بعدازظهر یک آتش سوزی در یکی از سازه های اسکان موقت در سمت راست اولین فروی در مارکو سیمون گلف و باشگاه کانتری گزارش شد. اکیپ های آتش نشانی محلی در ساعت 17:07 به وقت محلی به محل حادثه فراخوانده شدند و به سرعت آتش را کنترل کردند.

وی افزود: در این حادثه به کسی آسیب نرسیده و آتش به بیرون ساختمان مسکن سرایت نکرده است. هیچ آسیبی به زمین گلف یا هیچ سازه دیگری وارد نشده است. علت آتش سوزی در حال حاضر در دست بررسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *