بسکتبال
آخرین قهرمانی های فرانسیسکو پارتیزان را در فیلم هیجان انگیز بلگراد غرق کرد

آخرین قهرمانی های فرانسیسکو پارتیزان را در فیلم هیجان انگیز بلگراد غرق کرد


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

یک مسابقه عالی دیگر در استارک آرنای پر ازدحام، یک درام دیرهنگام دیگر اما این بار پارتیزان موتزارت بت پیروز شد.

با پرتاب سه امتیازی سیلوان فرانسیسکو در 0.8 ثانیه مانده به پایان، بایرن مونیخ در بلگراد شاگردان ژلیکو اوبرادوویچ را با نتیجه 78 بر 79 شکست داد. تیم آلمانی در آخرین ضربه کوین پونتر ضربه دقیقی به دست آورد و امتیاز 11-15 را در یورولیگ به ارمغان آورد و پارتیزان 12-14 سقوط کرد.

امتیاز جعبه

فرانسیسکو قهرمان بایرن این دیدار را با 20 امتیاز به پایان رساند که 19 امتیاز آن در نیمه دوم بود. او با 25 PIR هم گلزن برتر و هم MVP تیم برنده شد.

صادقانه بگویم، من در ابتدا می خواستم رانندگی کنم و اضافه کار کنم، اما متوجه شدم کامینسکی سعی می کند رانندگی من را حدس بزند. وقتی باسنش را چرخاند، من تصمیم گرفتم عقب نشینی کنم، به توپ شوت بزنم و بفهمم که اگر وارد شود، داخل می شود. اگر نه، لااقل ضربه را گرفتم. من از هیچ چیز پشیمان نیستمفرانسیسکو شوت برنده را اعلام کرد.

سرژ ایباکا 14 امتیاز، کارسن ادواردز 12 امتیاز و دانکو برانکوویچ 11 امتیاز و 6 ریباند به دست آوردند. نیک ویلر باب نیز با 9 امتیاز، 6 پاس منجر به گل و 4 ریباند بازی خوبی داشت.

با هم ماندیم. ما می دانستیم که رسیدن به اینجا آسان نخواهد بود، به خصوص به این دلیل که آنها در مقابل هواداران خود بازی می کردند. این دیوانگی است. من هرگز چنین چیزی را در 18 سال دوران حرفه ای بسکتبال خود ندیده بودم.ایباکا پس از بازی گفت:

برای پارتیزان، کوین پونتر با 22 امتیاز و 21 امتیاز کارآمدی مسابقه را به پایان رساند و فرانک کامینسکی با 14 امتیاز و 7 ریباند بازی کرد. جیمز نونالی و پی جی دوزیر هر کدام 10 امتیاز به دست آوردند و بازیکن سابق دنور ناگتس در لحظات پایانی شوت های بزرگی انجام داد اما آنها کافی نبودند زیرا فرانسیسکو برنامه های متفاوتی داشت.

“زیبایی بسکتبال”

ژلیکو اوبرادوویچ، سرمربی پارتیزان لحظات حساس بازی را ارزیابی کرد و درباره اینکه چرا تیمش مرتکب خطا نشد، گفت:

از کجا میدونی من درخواست خطا نکردم؟ به تصاویر نگاه کنید. من به کوین زنگ زدم و گفتم “خطا”. ویرتوس چگونه سه امتیاز را کسب کرد؟ با اختلاف دو امتیاز چه خواهید کرد؟ تنها چیزی که نمی توانید اجازه دهید یک پرتاب سه امتیازی است. اگر خطا کنید، سرنوشت خود را تعیین می کنید. حتی این فضا برای بعضی ها کافی نیست، اما چه کنم؟ وقتی تیم اینقدر شتاب به دست آورد، مربی مسئول آن است.اوبرادویچ گفت.

پابلو لاسو از عملکرد تیمش در بلگراد راضی بود و در مورد دو موقعیت آخر اظهارنظر کرد.

من به بازیکنانم تبریک می گویم. آنها از ابتدا خوب بازی کردند. ما می دانستیم که سخت است زیرا هواداران انرژی بیشتری به آنها می دهند. کامینسکی در نیمه اول عالی بازی کرد. بازی دراماتیک بود، اما دلیل عقب افتادن ما بود. ما به برنامه پایبند بودیم و با اینکه به نظر می رسید آنجا نبودیم، برگشتیم. ما خیلی خوب دفاع کردیم. شوت فرانسیسکو سخت بود، پانتر هم همینطور، اما آنها ناموفق بودند. این زیبایی بسکتبال است. ما از این برد بسیار خوشحالیم و به دنبال فرصت ها و مبارزه برای بقیه مسابقات خواهیم بود.گفت لاسو.

عکس: euroleaguebasketball.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *