اخبار ورزشی
آرسنال – منچستریونایتد: لیگ برتر – به روز رسانی زنده |  لیگ برتر

آرسنال – منچستریونایتد: لیگ برتر – به روز رسانی زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

1 دقیقه چشمک بزن! همانطور که ما تماشا می کنیم، منچستریونایتد از راست به چپ با لباس خارج از خانه نیوکاسل شروع می شود.

اولین بار از سال 2005 (فکر می کنم)موسیقی متن بازی آرسنال و منچستریونایتد که از شبکه اسکای پخش خواهد شد توسط شخصی غیر از مارتین تایلر ساخته خواهد شد. او آنقدر خطوط درخشان تولید کرد که بانک حافظه را اجاره کرد. حالا نوبت پیتر دروری است.

امروز آرسنال به پاهای تازه نیاز خواهد داشت.زک نیلی می‌گوید: یا برای تعقیب بازی یا کنترل آن. امیدوارم اسمیت رو بپوشند. او به زودی پتانسیل خود را در راستای ساکا نشان داد و من دوست دارم دوباره او را در زندگی واقعی ببینم.”

بله، آنجا چه اتفاقی افتاد؟ از دست دادن تمرکز؟ از دست دادن اعتماد؟ جراحت؟ تضاد شخصیتی؟ او و ساکا در زمانی که آرتتا در فصل کووید تحت فشار بود، واقعاً روحیه باشگاه را تغییر دادند.

گزارش بازی: کریستال پالاس 3-2 وولوز

خواندن قبل از بازی (دپارتمان منچستریونایتد)

این مؤثرترین و روشنگرترین چیزی است که در Man Utd 3-2 Nottm Forest خواهید خواند، در غیر این صورت پول شما بازپرداخت خواهد شد.

“بحث آزاد امروز” فرانسیس مید بودن آیا مارسیال شایسته حضور در تیم امروز است؟ پاسخ خیر است. بحث و گفتگو.”

طبق اصل شات شماره 3 معین علی در Ashes، این یک بله از طرف من است. مارکوس راشفورد هری بروک است. هیچکس مارک وود نیست

راسموس هجلوند چقدر خوبه؟ هیچ نظری ندارم. اما می دانم که بسیاری از دانمارکی ها او را با پربن الکایر مقایسه می کنند. این بالاترین ادای احترام ممکن به یک مهاجم دانمارکی است. الکایر در اواسط دهه 1980 9 نفر برتر جهان بود. این قدرت مقاومت ناپذیری از تخیل، قدرت، غرغر کردن، مهارت، شیطنت و بالاتر از همه، کاریزما بود.

“چه چیزی را از دست داده ام؟” راب هیسنای می پرسد. به گفته دین هندرسون، فلوریش چه نوع پیشرفتی است؟ اونانا بازی های 13 ژانویه تا 11 فوریه را به دلیل جام ملت های آفریقا از دست خواهد داد. وقتی هاجسون در 26 و 30 سپتامبر به مصاف پالاس یونایتد برود، خواهیم دید چه کسی در دروازه هاجسون قرار خواهد گرفت.

با توجه به اینکه من هنوز بایندیر را ندیده ام (و او بازیکن تیم ملی ترکیه است)، شاید بهتر باشد که شماره 2 باشد. یک نقش نسبتاً خاص؛ شما به فردی بسیار خوب و قابل اعتماد نیاز دارید، اما همیشه آنقدر خوب نیست که در شماره 1 ناله کنید.

“اگر یونایتد امروز برنده شود، فصل را درست خواهد کرد.”دیگویجی یاداو می گوید، حدس می زنم. “من فکر می کنم آنها ممکن است این بار چیزی را مشت کنند. من دقیقاً مطمئن نیستم که چیست.

این چیزی است که من به آن خوش بینی قبل از بازی می گویم.

پایان بازی: کریستال پالاس 3-2 وولوز

پالاس در نیمه دوم بسیار سرگرم کننده که شامل هر پنج گل بود، گرگ ها را شکست داد. اودسون ادوارد دو گل به ثمر رساند و ابره ایزه با پاس گل ماهرانه ژان فیلیپ ماتتا بازی را به خوبی به پایان رساند.

شاگردان روی سه امتیاز مقابل گرگ ها گرفتند. عکس: Steve Bardens/Getty Images

پایان بازی: لیورپول 3-0 استون ویلا

لیورپول پس از پشت سر گذاشتن یک بازی سخت به رده سوم صعود کرد. گل زودهنگام دومینیک سوبوسلای روند بازی را مشخص کرد، متی کش یک گل به خودی زد و مو صلاح گل سوم را در نیمه دوم به ثمر رساند.

همه اینها خبر خوبی نبود. ترنت الکساندر آرنولد که کاپیتان لیورپول بود و به ظاهر بی نقص بود، در اواخر بازی مصدوم شد.

ترنت الکساندر-آرنولد، سرمربی تیم یورگن کلوپ را پس از ترک زمین مصدوم در آغوش گرفت.
ترنت الکساندر-آرنولد پس از اینکه یورگن کلوپ، سرمربی تیم را مصدوم کرد، او را در آغوش گرفت. عکس: Jon Super/AP

هدف! کریستال پالاس 3-2 وولوز (Cunha 90+6)

فکر می کنم این گل دیگری است که ولوز با شانه خود به ثمر رساند. نیمه بد پدرو نتو، ضربه نزدیک ماتئوس کونا بود، اما فرصتی برای گل تساوی وجود ندارد.

این یک روز واقعاً گرم در لندن است. برای تعقیب چرم مناسب نیست. آرسنال در این دیدار در ژانویه در خط میانی یونایتد را شکست داد و سعی خواهد کرد دوباره همین کار را انجام دهد. اسکات مک تومینای در آن روز مقابل کازمیرو تعلیق شده بازی می کرد، اما بقیه خط هافبک یونایتد همینطور بود. آرسنال به جای توماس پارتی و گرانیت ژاکا، دکلان رایس و کای هاورتز را جایگزین کرد.

آرسنال – منچستریونایتد امروز بعد از ظهر اریک تن هاگ از راسموس هوجلوند روی نیمکت است.

او شجاع است و بس است. ایمان دارد… استعداد و شخصیت او را جستجو کردیم. او هر جا که رفته تاثیر زیادی گذاشته است.

هدف! کریستال پالاس 3-1 وولوز (ادوارد 84)

این کارها. اودسون ادوارد در جایگاه دوم قرار می گیرد، به سمت پاشنه عقب ماتتا هجوم می آورد و زیر خوزه سا شوت می زند.

گل های اودسون ادوارد
اودسون ادوارد قطعا امتیازات پالاس را جمع می کند. عکس از Micah Crook/PPAUK/Shutterstock

دقیقه 79: لیورپول 3-0 استون ویلا هنوز 3-0. اتفاقات زیادی هست، مرا ببخش. نتایج استون ویلا در این فصل تا حدودی گیج کننده است: 1-5، 4-0، 5-0، 3-1، 3-0، 0-3. مثل تماشای فیلم فوجیای Zeman!

هدف! کریستال پالاس 2-1 وولوز (از 78)

لحظاتی پس از مهار کامل ضربه آزاد خود توسط خوزه سا، ابره ایزه به پاس پشتی ماهرانه ژان فیلیپ ماتتا (درست مانند پشت او) می دود، عاقلانه پاهای خود را تنظیم می کند و خوزه سا را ​​شکست می دهد. پایانی زیبا از یک فوتبالیست فوق العاده زیبا.

ابرچی ایزه دومین گل خود را جشن می گیرد.
آره اینجوری بود ایزی آسان عکس: تونی اوبرین/ رویترز

اخبار تیم آرسنال – منچستریونایتد: هوجلوند روی نیمکت

میکل آرتتا در تساوی 2-2 آرسنال مقابل فولام هفته گذشته سه تغییر ایجاد کرد. کمتر قابل توجه است جبرئیل او جایگزین توماس پارتی مصدوم می شود که به این معنی است که بن وایت به سمت دفاع راست می رود (خوب، او باید برود). الکساندر زینچنکو او می تواند به عنوان یک مدافع چپ رومینگ شروع کند، که به این معنی است که یاکوب کیویور از بازی خارج می شود و ادی نکتیا بازیکنی که در این دیدار فصل گذشته دو گل به ثمر رسانده بود، از جمله برنده دیررس، بر لئاندرو تروسارد ترجیح داده می شود. خیلی به تیم فصل گذشته نزدیک تر است.

منچستریونایتد چهار خرید جدید روی نیمکت دارد که از جمله آنها راسموس هویلوند است. این یعنی آنتونی فایت از جلو شروع می شود تنها تغییر پس از پیروزی هفته گذشته مقابل ناتینگهام فارست در دفاع میانی بود. ویکتور لیندلوف او جایگزین رافائل واران مصدوم شد. آنها روی نیمکت کمی ضعیف هستند و جیدون سانچو و اسکات مک تومینای به لیست غایبان پیوستند. ما نمی دانیم که آیا این به دلیل بیماری است یا آسیب.

آرسنال (4-1-2-3) Ramsdale; سفید، سالیبا، گابریل، زینچنکو؛ برنج؛ اودگارد، هاورتز; ساکا، نکتیا، مارتینلی.
نفرات: رایا، تومیاسو، کیویور، جورجینیو، اسمیت رو، نلسون، ویرا، تروسارد، ژسوس.

منچستریونایتد (مانند 4-2-1-3) اونانا وان بیساکا، لیندلوف، مارتینز، دالوت؛ کازمیرو، اریکسن؛ فرناندز; آنتونی، مارسیال، راشفورد.
ذخیره ها: بایدیر، ایوانز، مگوایر، رگیلون، گور، هانیبال، پلیستری، گارناچو، هوجلوند.

قاضی آنتونی تیلور.

هدف! کریستال پالاس 1-1 وولوز (هوانگ 65)

گرگ ها به برابری رسیدند! هوانگ هی چان بازیکن تعویضی از روی ضربه ایستگاهی پدرو نتو به تیر دروازه با کتف گلزنی کرد. او ضربه سر را اشتباه متوجه شد، اما پس از برخورد توپ به شانه راستش، از روی سام جانستون و وارد دروازه شد.

هوانگ هی چان برای گرگ ها گلزنی می کند
هوانگ هی چان در پارک سلهرست در حال صعود است! عکس: تونی اوبرین/ رویترز

هدف! لیورپول 3-0 استون ویلا (صلاح 55)

مو صلاح مدتی است که در اخبار نیست، اما این در حال تغییر است: او لیورپول را 3-0 در آنفیلد پیش انداخت.

پس از ضربه کرنر داروین نونز از سمت راست به سمت دروازه، این یک ضربه نیمه والی ساده بود.

مو صلاح گل سوم لیورپول را به ثمر رساند.  در آنفیلد، بازی قطعا تمام شده است.
مو صلاح گل سوم لیورپول را به ثمر رساند. در آنفیلد، بازی قطعا تمام شده است. عکس: جان پاول/لیورپول اف سی/گتی ایماژ

دقیقه 60: کریستال پالاس 1-0 وولوز گل ادوارد اولین تلاش هر دو تیم برای گلزنی در نیمه دوم بود و من می توانم تصور کنم که چهره روی هاجسون از انزجار در زمانی که یک گل به ثمر رسیده است، کشیده شود، زیرا یک فرد می تواند چنین آماری را قابل توجه بداند.

هدف! کریستال پالاس 1-0 وولوز (ادوارد 56)

پالاس با یک گل خوب پیش افتاد. Tyrick Mitchell به سمت پست نزدیک می رود، جایی که Odsonne بر روی مرد ادوارد سوار می شود و از فاصله نزدیک از Jose Sa عبور می کند.

اودسون ادوارد برای پالاس گل می زند!
اودسون ادوارد برای پالاس گل می زند! عکس: تونی اوبرین/ رویترز

آرسنال – منچستریونایتد و بارنی رونای در یک پنجره نقل و انتقالات پر هرج و مرج (البته در نهایت موفق) در اولدترافورد است.

آرسنال – منچستریونایتد در اینجا جاناتان ویلسون در مورد چالش های هافبکی که میکل آرتتا و اریک تن هاگ با آن روبرو بودند صحبت می کند.

در اولین فصل قهرمانی خود در انگلیس، گواردیولا اغلب با کوین دی بروین و داوید سیلوا به عنوان “8 آزاد” در یک پرتاب سه امتیازی در میانه زمین با فرناندینیو بازی می کرد. این چیزی بود که برتری تیمش در مالکیت توپ اجازه می داد، اما قابل توجه است که او در آن نیز عالی بود. کمتر رادیکال می شود. ایلکای گوندوگان، بازیکنی بسیار دفاعی تر از سیلوا، به بازیکن تعادل تبدیل شد و سپس رودری به خوبی تنظیم شد، مانند هل دادن یک مدافع کناری (یا گاهی اوقات یک مدافع میانی) به عنوان کمک گارد به خط هافبک.

دقیقه 50: لیورپول 2-0 استون ویلا آلیسون یک سیو زیبا از متی کش انجام داد که تقریباً از هر دو طرف به گل رسید.

اگر به همین منوال پیش برود، لیورپول با 10 امتیاز با دو امتیاز کمتر از ارلینگ هالند به اسپرز و وستهم می پیوندد.

جدیدترین در لیگ برتر

همچنین از نیمه دوم بازی ها در ساعت 14:00 گل های فلش خواهیم داشت – باید یک کلمه زیباتر برای آن وجود داشته باشد -. اینها امتیازات نیمه تمام است.

  • کریستال پالاس 0-0 وولوز

  • لیورپول 2-0 استون ویلا
    Szoboszlai 3، Cash 22 و

پیشگفتار

در یکی از این دهه‌ها، پیش‌نمایش بازی آرسنال-منچستریونایتد، فیلمی از روی کین، پاتریک ویرا و دوستانشان که بر سر یکدیگر غرغر می‌کنند* را نمایش نمی‌دهد. اما در حال حاضر، این وسیله ای است که در گذشته باشکوه خود گیر کرده است. تنها راه تغییر این وضعیت برای آرسنال و یونایتد بازگشت به دو تیم برتر انگلیس است و آنها مانع بزرگی پیش روی خود دارند.

هر دو باشگاه فصل را با خوش بینی آغاز کردند که می توانند پپ گواردیولا را به مقام دوم بکشانند. اما عملکرد آنها تا کنون یادآور این بوده است که تکامل به ندرت بدون عواقب ناخواسته اتفاق می افتد. تلاش میکل آرتتا برای رساندن آرسنال به سطح دیگری حداقل در کوتاه مدت به معنای از دست دادن ریتمی است که آنها را در فصل گذشته بسیار هیجان انگیز کرده بود. یونایتد هافبک آسیب‌پذیری دارد (سوفیان امرابات امروز در دسترس نیست)، فهرست مصدومیت‌های فزاینده و سابقه بسیار بدی در بازی‌های خارج از خانه زیر نظر اریک تن هاگ دارد. این رکورد امروز آرسنال را به محبوبیت قوی تبدیل می کند.

یک خبر خوب دیگر برای یونایتد وجود دارد. راسموس هوجلوند، مهاجم 72 میلیون پوندی که در تابستان از آتالانتا منتقل شد، اولین بازی خود را انجام خواهد داد. ادغام بازیکنان، توسعه سیستم ها و تغییر فرهنگ زمان می برد، اما زندگی مدرن و منچسترسیتی به شما زمان نمی دهد. اگر او امروز برنده شود، برنده آماده و روان وارد فصل می شود و گامی سریع برای استراحت بین المللی برمی دارد. به بازنده توصیه می شود تا چند روز آینده رادیو، تلویزیون و اینترنت را خاموش کند. آنها همچنین ممکن است بخواهند به پسر خبرنگار بگویند لعنت بر او.

برای شروع ساعت 16.30

* فوتبال واقعی هم عالی بود، گاهی اوقات در میان جشن های نوستالژیک فراموش می شد نفرت متقابل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *