آرینا سابالنکا در ایندین ولز از امید اما ناوارو در خانه حیرت زده شد | آرینا سابالنکا

اما ناوارو با پیروزی 6-3، 3-6، 6-2 مقابل آرینا سابالنکا، قهرمان اوپن استرالیا، به فصل موفقیت آمیز خود ادامه داد تا به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات آزاد BNP Paribas در ایندین ولز برسد.

ناوارو که امسال اولین قهرمانی WTA خود را در هوبارت به دست آورد، در رقابتی که یک ساعت و 56 دقیقه به طول انجامید، موفق شد شماره 2 جهان شود.

دو وقفه در تصمیم گیری به ناوارو کمک کرد تا هجدهمین برد خود در فصل را کسب کند، که او را در صدر فهرست بیشترین بردهای WTA در سال 2024 قرار می دهد، بالاتر از ایگا سویاتک.

سابالنکا 12 ماه پیش در ایندیان ولز نایب قهرمان شد و با پیروزی محکم مقابل اما رادوکانو وارد این مسابقه شد، اما از آخرین پیروزی خود در ملبورن برای حفظ تناسب اندام تلاش کرده است.

این ناوارو بود که اولین بریک تعیین کننده ست اول را گرفت و 5-3 پیش افتاد و یک آس به این بازیکن 22 ساله آمریکایی کمک کرد.

برنده دو بار اوپن استرالیا در ست دوم به مصاف یک داور رفت و هر دو خواستار استراحت زودهنگام شدند.

ناوارو سه استراحت متوالی بین این زوج را با مالکیت بسیار مهم دنبال کرد تا 4-1 پیش بیفتد و نیویورکر هرگز به عقب نگاه نکرد تا بهترین برد دوران حرفه ای خود را کسب کند.

در همین حال، کوکو گاوف با غلبه بر الیز مرتنز با ست های 6-0، 6-2 در بیستمین سالگرد تولد خود، جایگاه خود را در مرحله یک چهارم نهایی به دست آورد.

این آمریکایی پویا بهترین تنیس خود را در این تورنمنت تا کنون انجام داده است و به خوبی سرویس می دهد و در صدر قرار می گیرد تا از بلژیکی که بیست و چهارمین رده بندی شده بود، پیشی بگیرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

مرتنس نتوانست در دور قبل پیروزی خود را بر نائومی اوزاکا پشتیبان کند و در این مسابقه که کمی بیش از یک ساعت به طول انجامید، 21 خطای غیراجباری را برای چهار برنده مرتکب شد.

گاوف، نفر سوم، بخش خود را در قرعه کشی پس از باخت سابالنکا باز کرد و در نیمه نهایی با داریا کاساتکینا، نفر یازدهم روسی یا یوان یوئه چینی بدون نفره روبرو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *