بسکتبال
آندری زاکلی به عنوان سرمربی بودونست منصوب شد

آندری زاکلی به عنوان سرمربی بودونست منصوب شد

2023-11-18T20:01:18+00:00

2023-11-18T20:46:40+00:00.

جیانیس عسکونیس

18/آبان/23 20:01

Eurohoops.net


جیانیس عسکونیس

بازیکنان بودوکنوست
بودوکنس وولی آندری زاکلی اسلوونیایی را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرد


نوشته شده توسط: جانی عسکونیس/ [email protected]

جست‌وجوی سرمربی جدید آندری زاکلی را به بودوکنس وولی آورد.

تیم پودگوریتسا تصمیم خود را روز شنبه و اندکی پس از باخت مقابل Igokea m:tel در هشتمین دوره از فصل عادی لیگ AdmiralBet ABA اعلام کرد.

پتار مییوویچ هفته گذشته از سرمربیگری این تیم کناره گیری کرد. ولادیمیر تودوروویچ که نقش سرمربی موقت را برعهده گرفت، در مقابل اسپلیت به پیروزی خانگی دست یافت، در حالی که BKT در دور هفتم فصل عادی یوروکاپ مقابل راشنال اولم و قهرمان بوسنی و هرزگوین در سالن ورزشی لاکتاسی شکست خورد.

زاکلی، 45 ساله، پس از دو سال به عنوان بازیساز برای تیم دیگر در پایتخت مونته نگرو، SC Derby را ترک کرد. جدایی او به دنبال شرط بندی خیره کننده پارتیزان موتزارت در مسابقه قهرمانی سوپرجام ABA 2023 همراه با رکورد متعادل 4-4 در ABA بود. از وظایف سرمربی قبلی او می توان به کوپر پریمورسکا و سنتجور اسلوونیایی و استارت لوبلین لهستانی اشاره کرد.

قبل از نامگذاری سرمربی جدید، سقوط به ایگوکیا دومین شکست لیگ منطقه ای در هشت بازی فصل 2023-24 بود. در سطح قاره‌ای، شروع 2-5 باعث می‌شود که آنها یک برد از شش پله صعود در گروه B فاصله بگیرند. برنامه هفته آینده شامل بازدید دولومیتی انرژیا ترنتو و سیدویتا المپیک از مرکز ورزشی موراکا برای مسابقات یورو جام در روز سه شنبه و چند بازی خانگی مقابل ABA است. اقدام در روز شنبه.

در پایان آذرماه، تیم‌های پودگوریتسا در سیزدهمین دوره رقابت‌های ABA به مصاف هم می‌روند و زاکلی به مصاف تیم قبلی خود می‌رود.

اعتبار عکس: ABA-Liga.com

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *