آکانجی اصرار دارد که کلمات الکساندر-آرنولد برای منچسترسیتی «مهم نیست» | شهر منچستر

مانوئل آکانجی می‌گوید منچسترسیتی از تلاش ترنت الکساندر-آرنولد برای ایجاد مشکل در پیش از تساوی 1-1 یکشنبه مقابل لیورپول تحت تأثیر قرار نگرفت و تیمش را به خاطر مقاومتشان در آنفیلد تحسین کرد.

الکساندر-آرنولد در شروع بازی، سیتی را ناراحت کرد و گفت جام‌هایی که لیورپول در سال‌های اخیر به دست آورده است “به دلیل وضعیت مالی در هر دو باشگاه برای ما و پایگاه هواداران ما اهمیت بیشتری دارد.” ارلینگ هالند با بیان اینکه مدافع راست مصدوم لیورپول نمی‌داند کسب سه‌گانه چه حسی دارد، پاسخ داد، این آخرین باری بود که سیتی قبل از اضافه کردن سوپرجام اروپا و جام باشگاه‌های جهان در نیم فصل اول این فصل، قهرمان شد. . روبن دیاس می‌گوید «تنگ کردن احساسی است که فقط وقتی آن را انجام می‌دهید می‌فهمید»، در حالی که کایل واکر گفت که کلمات الکساندر-آرنولد «در اتاق رختکن در سیتی پرواز می‌کردند».

رقابت بین این باشگاه ها بالاترین سطحی است که فوتبال انگلیس از فصل 18-2017 به آن رسیده است و در آخر هفته آکانجی که پپ گواردیولا در دفاع از دیاس به او علاقه داشت، گفت اظهارات الکساندر-آرنولد ترفندی برای ورود به ذهن سیتی بود. . آکانجی گفت: «او احتمالاً سعی کرده اینطور باشد، اما این برای ما اهمیتی نداشت. “فکر نمی کنم این روی ما تاثیر بگذارد. در نهایت ما سعی کردیم به آنجا برویم و عملکرد خود را نشان دهیم. بنابراین این روی من تاثیری نداشت.”

“من نمی دانم چرا او این را می گوید. او حتی بازی نکرده است. او نمی تواند آن را بگوید زیرا او برنده نشده است. این تمام چیزی است که باید بگویم. اگر در یک سال سه قهرمانی یا پنج قهرمانی را کسب کنید. ما سال گذشته برنده شدیم، سپس او ممکن است دوباره صحبت کند.”

سیتی پس از گل تساوی الکسیس مک آلیستر از روی نقطه پنالتی در دقیقه 50، با آنچه گواردیولا به عنوان “سونامی” فشار توصیف کرد، مواجه شد. لیورپول با بازی بر روی احساسات هواداران و پرس زدن با صدای بلند و تهاجمی موقعیت‌هایی ایجاد کرد. سیتی باید ضربه از دست دادن ادرسون دروازه بان خود در دقیقه 56 را جذب می کرد – ادرسون در جریان خطا روی داروین نونیز برای یک پنالتی مصدوم شد – و وقتی یورگن کلوپ اندی رابرتسون و محمد صلاح را مستقیماً از روی نیمکت وارد زمین کرد، تیم جدیدی ایجاد شد. تعادل و تهدید وجود داشت.

سیتی به خوبی مقاومت کرد، اما پایان ضعیف لیورپول، به خصوص لوئیس دیاز نیز بخشی از آن بود. تیم کلوپ همچنین هیچ شانسی برای اجتناب از پنالتی دوم در وقت های تلف شده نداشت که ژرمی دوکو، تعویضی سیتی، مک آلیستر را با یک چکمه بلند ضربه زد. تصمیم گواردیولا برای جایگزینی کوین دی بروین و جولیان آلوارز با متئو کواچیچ و دوکو در دقیقه 69، بخش مهمی از سیتی بود که بخشی از کنترلی را که در نیمه اول از آن لذت می بردند به دست آورد. دوکو در دقیقه 89 به درون تیرک دروازه برخورد کرد.

آکانجی گفت: «این یک بازی برای ما متفاوت از بازی معمولی بود. “به طور معمول ما کنترل بیشتری داریم. ما می‌دانستیم بازی در اینجا چگونه است… اینکه در یک مقطع زمانی جمعیت همیشه آنجا هستند و از آنها حمایت می‌کنند… و در کنار هم ایستادیم و تا آخر جنگیدیم. ما باید قرعه کشی کنیم و خوب است که این سمت خود را نشان دادیم. ما می توانیم این کار را انجام دهیم و فقط تیم برتر نباشیم.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

نتیجه به این معنی بود که آرسنال در رتبه سوم، بالاتر از لیورپول در تفاضل گل قرار گرفت و یک امتیاز کمتر از سیتی داشت و برای اولین بار از فصل 2013-2014، با 10 بازی مانده به بازی، مسابقه سه اسبی برای قهرمانی داشتیم. این فصلی بود که سیتی مانوئل پلگرینی پیش از لیورپول و چلسی از برندان راجرز، که ژوزه مورینیو آنها را “اسب کوچک” توصیف کرد، به خانه بازگشت.

سیتی پس از تعطیلات بین المللی در تاریخ 31 مارس در ورزشگاه اتحاد به مصاف آرسنال خواهد رفت. سیتی نیز استون ویلا را در خانه دارد و برایتون و تاتنهام را خارج از خانه.

به نظر می رسد بازی های باقی مانده آرسنال سخت ترین بازی ها باشد. با حضور چلسی و استون ویلا در خانه، آنها باید نه تنها به سیتی بروند، بلکه باید به برایتون، تاتنهام و منچستریونایتد نیز بروند. به نظر می رسد سخت ترین بازی های لیورپول، بازی های خارج از خانه مقابل اورتون و یونایتد و همچنین بازی هایی باشد که اسپرز در خانه انجام خواهد داد. سیتی به دنبال چهارمین عنوان قهرمانی متوالی است. هیچ باشگاه انگلیسی به این موفقیت دست نیافته است.

آکانجی خاطرنشان کرد: البته شرایط زمانی تغییر می کند که به جای دو تیم، سه تیم وجود دارد، اما ما باید فقط روی خودمان تمرکز کنیم. ما هنوز آنجا هستیم و بازی بعدی ما در لیگ برابر آرسنال است، بنابراین باید مقابل آنها خوب عمل کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *