“احساس می کنم دوباره متولد شده ام”: اما رادوکانو پس از آسیب دیدگی آماده بازگشت به تنیس است | اما رادوکانو

اما رادوکانو می‌گوید که احساس می‌کند “دوباره” متولد شده است، زیرا قهرمان سابق اوپن آمریکا برای بازگشت به میادین هفته آینده پس از جراحی مچ پا و مچ پا در اوکلند کلاسیک آماده می‌شود.

این بازیکن 21 ساله در حال حاضر در رده 298 جهان قرار دارد و بیشتر فصل گذشته را به دلیل اعمال جراحی روی مچ دست و مچ پای چپ خود از دست داده است. رادوکانو از آوریل که در اشتوتگارت به یلنا اوستاپنکو باخت، در تور WTA بازی نکرده است.

“بله، به نوعی احساس می کنم دوباره متولد شده ام. رادوکانو گفت: “من احساس شادابی می کنم، احساس آمادگی می کنم، احساس خوشحالی می کنم و هیجان زده هستم.” “به طور کلی من احساس مثبت و سبک تر دارم.”

رادوکانو یک سال پس از ترک این رویداد با گریه پس از چرخاندن مچ پایش، با رتبه محافظت شده به اوکلند بازخواهد گشت. او افزود: فکر می‌کنم دو سال بعد از مسابقات آزاد آمریکا وزن بیشتری روی شانه‌هایم احساس می‌کردم اما اکنون کاملاً سرحال هستم.

رادوکانو که در ژوئیه 2022 در رده‌بندی جهانی به رتبه 10 حرفه‌ای صعود کرد، در اوپن استرالیا که از 14 ژانویه آغاز می‌شود، کار خود را از دست داد. او باید از طریق مقدماتی به این مسابقات برسد، درست مانند قهرمانی تاریخی‌اش در فلاشینگ میدوز در سال 2021.

شماره 1 سابق بریتانیا از دور دوم یک گرند اسلم از زمان پیروزی خود در نیویورک عبور نکرده است، اما خوشحال است که آماده است و پس از بهبودی پس از جراحی های متعدد، از روز دوشنبه دوباره در نیوزیلند رقابت می کند.

او افزود: «خوشحال است که سه بار در گروه بازیگران قرار نگیری. «بنابراین فقط راه رفتن و دوش گرفتن، (انجام دادن) تمام کارهایی که واقعاً از آنها قدردانی می کنید، توانایی اصلاح موهای خود، کارهایی از این قبیل. خوشحالم که دوباره به بازی برگشتم.»

اوزاکا برای بازگشت در زمین و خارج از زمین آماده است

نائومی اوزاکا می‌گوید قبل از بازگشت مورد انتظارش به تنیس در مسابقات بین‌المللی بریزبن، اعتماد بیشتری به “من به عنوان یک شخص” دارد.

اوزاکا چهار عنوان گرند اسلم، از جمله دو عنوان در مسابقات آزاد استرالیا را به دست آورد، قبل از اینکه مرخصی بگیرد تا سلامت روان خود را در اولویت قرار دهد. این جوان 26 ساله آخرین بار در اواخر سپتامبر 2022 در تور WTA شرکت کرد و در جولای سال جاری یک دختر به دنیا آورد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

اوزاکا گفت: “من احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنم.” “من قبلاً هرگز سعی نکرده ام با بازیکنان دیگر چت کنم و مطمئناً فکر می کنم که دیوار بزرگی کشیده ام. اکنون می بینم که با مردم تعامل دارم. این واقعاً عالی است.”

اوزاکا که آشکارا در مورد مقابله با افسردگی و اضطراب صحبت کرده است، اضافه کرد که نسبت به خواسته های فیزیکی بازگشت به تنیس نخبه احساس نگرانی می کند. من در بدن خودم نبودم. او گفت: “من ماشین اشتباهی را رانندگی می کردم، اگر منطقی باشد.”

اوزاکا که روز دوشنبه در بازی افتتاحیه خود با تامارا کورپاچ روبرو می شود، افزود: “به آرامی، گام به گام، سخت کار کردیم و خودم را به جایی که الان هستم رساندیم.” “اگر احساس آمادگی نمی کردم به اینجا نمی آمدم. نمی خواستم افرادی را که برای بازگشت من هیجان زده بودند و نمی خواستم خودم را ناامید کنم ناامید کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *