اخبار ورزشی
اسپرز امضای قرارداد 25 میلیون پوندی دراگوسین را در حالی که دایر به بایرن پیوست  تاتنهام هاتسپر

اسپرز امضای قرارداد 25 میلیون پوندی دراگوسین را در حالی که دایر به بایرن پیوست تاتنهام هاتسپر

تاتنهام انتقال 25 میلیون پوندی رادو دراگوسین از جنوا را تکمیل کرد و آنگه پستکوگلو با اجازه دادن به اریک دایر برای رفتن به بایرن مونیخ، تغییرات خط دفاعی را تکمیل کرد. دراگوسین در 1 ژانویه به هدف پستکوگلو تبدیل شد و اسپرز رقابت اخیر بایرن را پشت سر گذاشت و او را با مبلغ اولیه 21.5 میلیون پوند به خدمت گرفت.

به عنوان بخشی از این بسته، اسپرز دیجد اسپنس را تا پایان فصل به جنوا قرض داد و دستمزد مدافع کناری را پرداخت خواهد کرد. جنوا این گزینه را دارد که اسپنس را که نیم فصل اول را به صورت قرضی در لیدز گذراند، با مبلغ 8.5 میلیون پوند در تابستان بخرد.

اسپرز در حال حاضر انتقال قرضی تیمو ورنر مهاجم RB لایپزیگ را تکمیل کرده است تا به درخواست پستکوگلو در ابتدای ژانویه پاسخ دهد. آنها همچنین به کانر گالاگر هافبک چلسی علاقه دارند، اما او ممکن است بسیار گران قیمت باشد. پستکوگلو ممکن است برایان گیل، پیر امیل هویبجرگ و سرجیو رگیلون را که از منچستریونایتد قرضی بازگشته اند، ترجیح دهد.

دراگوسین بازیکن ملی پوش رومانیایی است که در سال 2018 و در دوره ای که فابیو پاراتیچی در باشگاه سری آ عالی بود به یوونتوس منتقل شد. پاراتیچی به نقش مشاور خود در اسپرز ادامه می دهد. دراگوسین به صورت قرضی در سمپدوریا و سالرنیتانا بازی کرد و فصل گذشته به جنوا رفت. این بازیکن 21 ساله در طول صعود خود از سری B عملکرد فوق العاده ای داشت و همچنان با سبک چشمگیر خود در سری آ تحت تاثیر قرار داد. او تا سال 2030 با اسپرز قرارداد امضا کرد.

مدیر دراگوسین، فلورین مانه آ، به رسانه های رومانیایی گفت: «باورمان نمی شود که بایرن را دور زدیم. رادو به اسپرز تعهد داده بود و ترجیح داد به آن احترام بگذارد. پول بیشتری از بایرن بود، اما رادو گفت (اسپرز) قدم درستی در دوران حرفه ای او بود. شاید در آینده به آنجا (بایرن) برسیم.”

اریک دایر در این فصل در کنار اسپرز بوده است اما اکنون با توماس توخل همکاری کرده تا گزینه های دفاع میانی بایرن مونیخ را تقویت کند. عکس: Vince Mignott/EPA

دیر صبح پنجشنبه وارد مونیخ شد تا تشریفات مبادله از جمله مراقبت های پزشکی را انجام دهد. او هفته گذشته پیش نویس نقل و انتقالات را پذیرفت و پس از اینکه در این فصل از میادین دور شد، این نشان دهنده یک تحول چشمگیر در ثروت اوست.

این بازیکن 29 ساله که در تابستان 2014 از اسپورتینگ به اسپورز پیوست، وارد شش ماه پایانی قراردادش شده بود و قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا نخواهد کرد. تصور می‌شد که بعید است او در این ماه حرکتی را که می‌خواست انجام دهد، و این امر باعث می‌شود که او در تابستان به عنوان بازیکن آزاد ترک کند. سپس بایرن وارد میدان شد. اسپرز گفت که این معامله یک اجاره اولیه با امکان خرید بود.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

توماس توخل، سرمربی بایرن گفت: او در دفاع میانی متخصص است. او همچنین به عنوان شماره 6 در لیگ برتر بازی کرد، اما این بازی زیاد طول نکشید. ما او را به پست دفاع میانی منتقل خواهیم کرد. او می تواند به عنوان مدافع میانی راست یا چپ و همچنین در دفاع بازی کند. سه. او از او عمدتاً به این دلیل استفاده کرد که لئون گورتزکا می‌توانست آزادانه در خط میانی بازی کند و مجبور نبود به پست دفاع میانی برود. ما آن را خریدیم.»

از دایر پرسیده شد که آیا وقتی به مونیخ آمد، مشتاق بازی برای بایرن است یا خیر. “بسیار بسیار.” او با لبخند گفت. “باشگاه شگفت انگیز… شگفت انگیز.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *