گلف
اسپیث در پاسخ به گزارش هایی مبنی بر اینکه کانتلی در مذاکرات PGA-LIV به تصمیمی رسیده است |  تور PGA

اسپیث در پاسخ به گزارش هایی مبنی بر اینکه کانتلی در مذاکرات PGA-LIV به تصمیمی رسیده است | تور PGA

با نزدیک شدن به مهلت LIV Golf، که قهرمان مسابقات Masters Tour را برای نهایی کردن قرارداد چارچوب خود با حامیان سعودی نزدیک کرده است، جردن اسپیث این ایده را که او بخشی از اتحاد با تایگر وودز و پاتریک کانتلی در هیئت مدیره تور PGA است، نادیده گرفته است. جان رحم.

Sports Illustrated گزارش داد صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی نه تنها 2 میلیارد دلار (1.6 میلیارد پوند) به معامله تجاری پیشنهادی به عنوان بخشی از قرارداد 6 ژوئن ریخته است، بلکه یک میلیارد دلار دیگر نیز برای بازیکنان تور PGA که پیشنهاد سودآور LIV را رد کرده اند، ارائه خواهد کرد. اظهار داشت که مایل است. ارائه می دهد. او همچنین ادعا کرد که کانتلی کنترل را به دست گرفته و مذاکراتی را با وودز و اسپیث به عنوان بخشی از اتحاد برای محافظت از منافع بازیکنان برتر انجام داده است. اسپیث اخیراً برای تکمیل دوره در هیئت مدیره روری مک‌ایلروی منصوب شد که ماه گذشته استعفا داد و بارها با کانتلی بحث می‌کرد.

اسپیث گفت: “این هیچ حقیقتی ندارد.” «از زمانی که من پریدم، این بسیار جمعی بوده است. این حتی یک چیز نیست. ما به دنبال بهترین نتیجه برای بازیکنان به عنوان یک کل هستیم که شامل شش نفر (به عنوان مدیران بازیکنان) می شود.

این تور تا 31 دسامبر فرصت دارد تا توافق خود را با PIF تکمیل کند. طرح اولیه تسویه حساب که در 6 ژوئن اعلام شد، می‌گوید در صورت موافقت هر دو طرف، مهلت ممکن است تمدید شود، اما جی موناهان، کمیسر تور PGA هفته گذشته گفت که پایان سال 2023 یک هدف قطعی است.

مدیر وودز از اظهار نظر خودداری کرد. کانتلی تصمیم گرفته است که به طور علنی صحبت نکند به جز اینکه بگوید او بر اساس مسئولیت نمایندگی همه اعضا هدایت می شود. کانتلی، که فدکس کاپ را برد و در سال 2021 به عنوان بهترین بازیکن تور PGA انتخاب شد، اغلب ممکن است دور از انتظار به نظر برسد. او به دلیل عدم استفاده از کلاه متمایز بود که در میان گزارش‌هایی مبنی بر اعتراض او به دریافت دستمزد در جام رایدر، تکذیب کرد.

اسپیث گفت کانتلی به دلیل شخصیتش می تواند هدف آسانی باشد. اسپیث گفت: “اما او بسیار باهوش است و در هر چیزی که می گوید بسیار سنجیده است.” او کلمات را بیهوده هدر نمی دهد، و اغلب این به نظر سخت می رسد. هیچ شکل یا فرمی چیزی را کنترل نمی کند. او خواستار عینیت است در حالی که اینطور نیست. او هم مثل بقیه ما موافق است. ممکن است در مورد چگونگی، زمان و چرایی اختلاف نظر داشته باشیم. اما وظایف جمعی ما این است که نماینده بازیکنان باشیم. با توافق، بدون توافق، بیش از یک شریک.

شرکای متعدد شامل گروه های سهام خصوصی هستند که بخشی از مذاکرات شده اند. این دور در کنار مذاکرات با PIF، با Acorn Growth و Fenway Sports Group مدعیان پیشرو هستند.

“من می خواهم گلف موفق شود”: جان رام انتقال به گلف LIV را تایید کرد – ویدئو

مذاکرات زمانی پیچیده تر شد که رحم که از زمان شروع LIV به تور PGA وفادار بود، اعلام کرد که با لیگ رقیب قرارداد امضا کرده است. این نه تنها ضرر بزرگی برای تور PGA بود، بلکه یادآور این بود که PIF پول لازم برای جذب بازیکنان بیشتر را دارد. اسپیث گفت: «فکر نمی‌کنم این پول برای او باشد. فکر می‌کنم او دو جا را دید که هیچ کدام در حال حاضر خوب نبودند و گفت، بیایید پول را هم برداریم.»

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

موناهان در ابتدا قصد داشت در این هفته با یاسر الرمیان، فرماندار PIF دیدار کند. این دیدار به هفته آینده موکول شد و مشخص نیست که آیا آنها پس از امضای قرارداد با رحم هم دیدار خواهند کرد یا خیر. اسپیت در مورد سعودی ها گفت: «این یک بازی واقعاً خوب است. من فکر می کنم ما بهترین دست را داریم، اما آنها می دانند که دست ما چیست. “این یک ابزار بهره برداری خوب است که همه چیز را ادامه می دهد.”

در میان کسانی که پیشتاز پیشنهاد Acorn Growth برای سرمایه گذاری در تور PGA بود، رندال استفنسون، رئیس بازنشسته AT&T است که در اعتراض به قرارداد عربستان سعودی از هیئت مدیره تور استعفا داد. اسپیث در دهه گذشته سفیر AT&T بوده است. در همین حال، مک ایلروی از طریق لیگ TGL به گروه ورزشی Fenway وابسته است که تا سال 2025 به تعویق افتاده است. وودز چهار ماه پیش به عضویت هیئت مدیره منصوب شد و شش مدیر بازیکن و پنج مدیر مستقل را تشکیل داد. دیگر کارگردانان بازیگری عبارتند از وب سیمپسون، چارلی هافمن و پیتر مالنتی.

اسپیث گفت که فکر می‌کند گزارشی مبنی بر اینکه کانتلی کنترل مذاکرات را به دست گرفته است «بسیار خنده‌دارتر از آن چیزی است که پت انجام داده است» و افزود: «من معتقدم که او در شش ماه گذشته در هیئت مدیره بیشتر برای تور PGA انجام داده است. از زمان تایگر بیش از هر کس دیگری. این در سمت عضویت است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *