اسکاتی شفلر شماره 1 جهان برنده دعوتنامه آرنولد پالمر در “میدان تور” شد | گلف

فراموش کردن ظاهر هنگ اسکاتی شفلر آسان شده بود. تا به حال. شماره 1 جهان از زمان مسابقات قهرمانی بازیکنان سال گذشته در یک رویداد رسمی تور PGA برنده نشده بود تا اینکه زمین را در آرنولد پالمر دعوت کرد – بیشتر به لطف قرار دادن او. نتایج تگزاس از زمان ترک Sawgrass در 12 ماه پیش شامل یک رشته از 10 امتیاز برتر و موفقیت در چالش جهانی قهرمانان است. مشکلات امیدهای او را برای اضافه کردن به کلکسیون تروفی هایش تضعیف کرد.

در آستانه بازگشت بازیکنان، شفلر بقیه آقای هیل را در رقصی شاد رهبری کرد. او روز را با تساوی برای برتری با شریک بازی خود، شین لوری، آغاز کرد. مزیت او شش بود که شفلر در پانزدهم به دنبال یک پرنده 35 فوتی بود. لوری فقط می توانست با هیبت خیره شود. او گفت: “احتمالاً فقط چند بازیکن در جهان وجود دارند که می توانند با شیوه بازی او زندگی کنند.” “من مطمئن نیستم که من یکی از آنها هستم.”

شفلر 66 بدون بوگی، او را با پنج گل برتری نسبت به ویندهام کلارک، قهرمان سال گذشته US Open، به ارمغان آورد. او اکنون پس از دومین پیروزی آرنولد پالمر، 4 میلیون دلار (3.1 میلیون پوند) ثروتمندتر شده است و مانند دو سال پیش، یکی از علاقه‌مندان قدرتمند برای تکمیل دوبل دوم در آگوستا نشنال ماه آینده است.

این جوان 27 ساله گفت: “می دانم که می توانم خیلی خوب خفاش کنم.” من در طول دوران حرفه‌ای‌ام بازیکن بدی نبودم. من فقط یک طلسم خیلی سخت زدم. گلف در تلویزیون بسیار آسان به نظر می رسد. وقتی در تور PGA در اینجا رقابت می کنید، سخت است. در مورد بازی من و اینکه کجا بود صحبت های زیادی شد. بنابراین خیلی خوب بود که به اینجا آمدم و تحت فشار خیلی خوب عمل کردم.”

لوری برای بازگشت از یک شروع ضعیف شایسته تقدیر است. این بازیکن ایرلندی در رده های اول، دوم و هفتم پشت سر گذاشت، اما توانست با کسب رتبه هفدهم به دور مسابقات برسد. 72 امتیاز او برای مقام سوم کافی بود.

شین لوری با شش شوت پشت سر اسکاتی شفلر سوم شد. عکس: Mike Ehrmann/Getty Images

آیا زالاتوریس با تقسیم مقام چهارم با راسل هنلی به مسابقات قهرمانی آزاد راه یافت. بازگشت زالاتوریس پس از از دست دادن نزدیک به یک سال رقابت به دلیل جراحی کمر، قابل توجه بوده است.

روری مک ایلروی روز چهارم را با چهار شوت پشت سر شفلر شروع کرد. مشکلات آنها زود شروع شد. بعد از هشت، بیش از پنج بود. مرد ایرلندی شمالی با 76 به Sawgrass خواهد رفت که بالاترین امتیاز او در هفته است که او را از 20 تیم برتر خارج می کند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

مک ایلروی برای قهرمانی کلاه از سر برداشت. او گفت: “واقعا سخت است که در این بازی به اندازه اسکاتی ثابت باشیم.” هرکسی می‌تواند از ناکجاآباد بیاید و در یک رویداد اینجا یا آنجا برنده شود یا عملکرد خوبی داشته باشد، اما عملکردهای ثابتی که اسکاتی هر چند وقت یکبار انجام می‌دهد باورنکردنی است.

“این یک زمین گلف بسیار سخت است و امروز شش زیر رده بودن، بیرون آمدن با برتری و دور زدن زمین بسیار تاثیرگذار است. اما همه ما می‌دانستیم که او آن را در خود دارد. صادقانه بگویم ضربه زدن به توپ او در سطح متفاوتی است. در حال حاضر هر کس دیگری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *