افکار روری مک ایلروی پس از پیروزی در دبی به سمت مسترز می رود | تور اروپا

بخشی از تاریخ روری مک ایلروی در دبی. تنها 82 روز از آخرین نوسان او برای شکستن چهارمین موفقیت در Desert Classic و آخرین تلاش او برای حک کردن نام خود در فولکلور گلف در آگوستا نشنال می گذرد.

همانطور که مک ایلروی سال جدید را به این شکل آغاز می کند، غیرممکن است که اجازه ندهیم افکار به سمت استادان سوق دهند. پیروزی در آنجا او را به ششمین نفر در تاریخ تبدیل می کند که به گرند اسلم حرفه ای دست یافته است. مک ایلروی مجبور شد برای این برد دست از کار بکشد، که غیرممکن به نظر می رسید زیرا او پس از 36 سوراخ در رده دهم قرار داشت.

مک ایلروی گفت: “آگوستا هنوز از نظر گلف فاصله زیادی دارد، خیلی چیزها می توانند در دو ماه و نیم تغییر کنند.” “اما پیروزی همیشه خوب است. همیشه احساس خوبی است که در این تجارت خوب بازی می‌کنید. من همیشه گفته‌ام که هر بار اعدام را به جای آماده‌سازی به عهده می‌گیرم، زیرا فقط باید ضربات گلف را بزنی. به خصوص آنجا

“اما من سال گذشته در آگوستا چیزهای زیادی در مورد خودم یاد گرفتم. من این داستان را بارها و بارها در مورد اولین سبز در روز جمعه گفته ام و در آن نقطه من قبلاً 10 سال داشتم. این هفته، پس از دو روز، 10 سالم بود. من قبلاً چیزهایی را که یاد گرفته‌ام استفاده کرده‌ام و کمی به آن عمل کرده‌ام.” “من آن را احساس می‌کنم. این چیز بزرگی برای من است.”

مک ایلروی، رهبر عصر، کامرون یانگ، را پس از تنها چهار سوراخ در روز پایانی فشرده در باشگاه امارات دستگیر کرد. Birdies در 8 و 9 McIlroy در افزایش. بعد از 12 چهار تا روشن بود. لرزشی به دنبال داشت. مک ایلروی در سیزدهم به دردسر افتاد و یک پیک شش را به راه انداخت. Birdies در 13 و 14 به این معنی بود که آدریان مرونک در یک فاصله بود. پرنده لهستانی در رده شانزدهم قرار گرفت تا مک ایلروی دو شوت جلو بیفتد، اما پرنده مرونک در پایان، مدافع عنوان قهرمانی را جایی برای خطا باقی نگذاشت. مک ایلروی، 34 ساله، آماده بازی در سوراخ 72 درجه پنجم برای یک پیروزی بود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

کار او در روز یکشنبه شامل 70 شات بود. مک ایلروی تنها قهرمان سه دوره کلاسیک صحرا، ارنی الز را شکست داد. مک ایلروی شاهزاده صحرای گلف است. این ششمین پیروزی حرفه ای او در دبی است. این سومین شروع او پس از جام رایدر سال گذشته بود. در دومی پس از تامی فلیت وود دوم شد.

مک ایلروی گفت: «من افراد زیادی در اطرافم دارم که می توانند من را مسئول بدانند. “من فکر می کنم این واقعا مهم است. خواه این (مربی) مایکل بنن باشد و ما روی برخی چیزها کار کنیم. آیا این شبیه پیام عجیبی است که هری (دستیارش دایموند) در آخر هفته ارسال کرد. کمی تمرین با برد فاکسون (که مربیگری می کند) در خانه اش در فلوریدا، کار کردن با مربی من. من با باب روتلا چت می کنم.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

«احساس می‌کنم اگر تمام تلاشم را نکنم آنها را ناامید خواهم کرد. اگر آنها 100 درصد تلاش خود را صرف این کار می کنند، پس فکر می کنم حداقل باید به آنها احترام بگذارم که 100 درصد تلاش خود را برای آن صرف کنند.»

یانگ پس از سقوط به 74، با 2 امتیاز بیشتر از 14 امتیاز مک ایلروی، سوم شد. آرون کوکریل، خواکین نیمن و پابلو لارازابال با امتیاز منفی 10 بسته شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *