بسکتبال
المپیاکوس پس از استراحت، ویرتوس را برای پنجمین برد متوالی تعطیل کرد

المپیاکوس پس از استراحت، ویرتوس را برای پنجمین برد متوالی تعطیل کرد


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

المپیاکوس پیره با 12 امتیاز عقب افتاد و با نتیجه 74 بر 69 مقابل ویرتوس بولونیا به پیروزی رسید و پنجمین پیروزی متوالی خود را در یورولیگ به دست آورد.

قرمزها همچنین موفق شدند یک تای بریک مهم را به دست بیاورند زیرا تیم ایتالیایی در بازی اول فصل عادی در خانه با دو گل پیروز شد. هر دو تیم 17 بر 11 مساوی کردند.

کاپیتان المپیاکوس، کوستاس پاپانیکولائو، در یکی از بهترین عملکردهای خود در این فصل، 16 امتیاز و 8 ریباند به ثبت رساند. آیزایا کنعان 12 امتیاز و مصطفی فال 11 امتیاز کسب کردند. فیلیپ پتروسف بازی را با هفت امتیاز و هفت ریباند مهم تمام کرد که همه آنها در آخرین وقت بود.

امتیاز جعبه

ما در آخرین بخش فصل هستیم و باید گام‌هایی برداریم. پاپانیکولائو پس از پایان بازی گفت:او گفت: “اگر تیم دفاعی مانند ما در نیمه اول 46 امتیاز کسب کند، مشکلی وجود دارد.”

در نیمه دوم برگشت

از نظر تئوری، تیم میزبان که بدون توماس والکاپ بازی می‌کرد، با مشکل مواجه شد و تا 20 دقیقه همینطور بود.

با این حال، المپیاکوس پس از عقب افتادن 34 بر 46 در پایان کوارتر دوم به یک روند قابل توجه 16-0 رفت و در وقت سوم بازی را کاملاً تغییر داد. پس از یک نیمه اول هجومی قوی، ویرتوس مبارزه سختی انجام داد و در کوارتر سوم تنها یک سبد به ثمر رساند و حریف خود را با نتیجه 57 بر 51 پیش انداخت.

ما در کوارتر سوم فقط 5 امتیاز گرفتیم و این گویای همه چیز است. پاپانیکولائو را اضافه کرد.

المپیاکوس با قدرت برتری خود را حفظ کرد و در سه دقیقه مانده به پایان بازی 68 بر 57 پیش افتاد. ویرتوس نتوانست به بازی بازگردد، اما نایجل ویلیامز-گوس با زدن یک سبد حساس نتیجه را 71-64 کرد و الک پیترز با یک ضربه سه امتیازی نتیجه را 74-67 در 16 ثانیه باقی مانده به ثمر رساند. .

توکو شنگلیا با 15 امتیاز، 6 ریباند، 4 پاس منجر به گل و 4 توپ ربایی در صدر ورتوس بود.

من این مسابقه را مهم ترین بازی فصل می دانم. جورگوس بارتزوکاس، سرمربی المپیاکوس گفت: “کل خط دفاعی ما بیرون بود و باید شخصیت خود را نشان می دادیم. اعداد در نیمه دوم شگفت انگیز بودند.”

همانطور که لوکا بانچی، سرمربی ویرتوس اذعان دارد: المپیاکوس همان طور که انتظار می رفت بسیار تهاجمی وارد نیمه دوم شد و ما نتوانستیم کیفیت بسکتبالی را که در نیمه اول داشتیم حفظ کنیم.

اعتبار عکس: یورولیگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *