الوکوبی و میدستون همچنان در حال خندان پس از مهمانی در کاونتری | میدستون یونایتد

افجورج الوکوبی با پاسخ به درخواست های راجر میلا برای قرار گرفتن در مرکز توجه رسانه های جهان، مطمئناً هفته های گذشته را هرگز فراموش نخواهد کرد. دوره معجزه آسای میدستون در جام حذفی ممکن است به لطف هت تریک سریع الیس سیمز و دو گل آخر فابیو تاوارس به پایان رسیده باشد که تضمین می کند آنها یک تیم بی رحم کاونتری تا مرحله یک هشتم نهایی خواهند بود. اما الوکوبی، مدافع سابق کامرونی الاصل که اولین قدم‌های خود را به عنوان سرمربی پس از منصوب شدن توسط Maidstone در سال گذشته برداشت، فقط افتخار داشت.

از زمانی که بلیت اسپارتنز در سال 1978 تیمی از رده ششم به این مرحله از مسابقات نرسیده است. در حالی که تیم برایان اسلین پس از اینکه راکسام را برای بازی مجدد 46 سال پیش در این هفته بردند هرگز شانس زیادی برای برابری با تلاش های خود نداشتند، این دقیقاً همان چیزی بود که از او انتظار می رفت بعد از اینکه میدستون در دقیقه 35 با نتیجه 3-0 شکست خورده بود، به مبارزه ادامه دهد. . مدیری الهام بخش مثل الوکوبی. او و دستیار کریگ فاگان، که از زمان حضور در کولچستر به عنوان بازیکنان جوان، یکدیگر را می شناختند، آخرین نفری بودند که زمین را ترک کردند، زیرا هواداران مسافر از تلاش خود لذت بردند و همه آنها تا آخر ماندند تا دستاورد آنها را تشویق کنند. تنظیم.

حتی ساعاتی قبل از شروع بازی پس از اینکه ناوگان اتوبوسی از کنت حرکت کردند، فضای مهمانی در ورزشگاه وجود داشت. بسیاری از تقریباً 5000 هوادار استونز برای خوش آمدگویی به الوکوبی و بازیکنانش در هنگام خروج از مربی حضور داشتند. شخصی که لباس هری پاتر را پوشیده بود امیدوار بود که گرد و غبار جادویی بیشتری روی این مسابقات جام بپاشد، که با شکست آنها در انجمن شهر استاینینگ در سپتامبر آغاز شد. FC در مرحله دوم مقدماتی است.

الیور اش، یکی از مالکان تیمش انتظار دارد که رکوردشکنی تیمش 700000 پوند قبل از مالیات به دست آورد. گفته می شود این مبلغ که خود او نیز به آن اعتراف کرده است «مقدار قابل توجهی است اما رقمی نیست که بازی را تغییر دهد». اش و شریکش تری کیسی از سال 2010 هدایت میدستون را بر عهده داشتند و بر بازگشت باشگاه به شهر پس از چندین سال کوچ نشینی نظارت داشتند. اما با کسب سه بار صعود در چهار فصل برای بازگشت به لیگ ملی در سال 2016، این تیم برای ماندن در رده برتر رقابت ها مشکل داشت و سال گذشته پس از پایان با تفاضل گل 59- به سقوط سقوط کرد.

قرارداد فروش باشگاه به تاجر محلی آلن مانشت در ژانویه گذشته به پایان رسید، اما با نزدیک شدن به 200000 نفر جمعیت شهر، آنها برای سرمایه گذاری در شهرستانی آماده هستند که به سختی توسط باشگاه های فوتبال تسخیر شده است. هفته ای که آنها در کانون توجه قرار دارند قطعا به این امر کمک خواهد کرد، همراه با مدیر برجسته آنها که به نظر می رسد قادر است آنها را به سطح بالاتری برساند.

شاگردان جورج الوکوبی موفقیت چشمگیر خود در جام حذفی را فراموش نمی کنند. عکس: مارک اتکینز/گتی ایماژ

یکی از تاثیرات مهم مسابقات جام میدستون افت آنها در فرم لیگ بود. تیم الوکوبی پس از باخت 2-0 مقابل Aveley در آخرین بازی خود در مقابل 709 هوادار، اکنون از موقعیت های پلی آف خارج شده است. هفت روز پیش

مدیر آنها قول داده بود که این نمایش ناامیدکننده تکرار نشود زیرا بیشتر بازیکنان منتظر شب بزرگ بودند. متأسفانه، دیگر قهرمانی‌ها مقابل ایپسویچ در دور آخر تکرار نشد، زیرا سیمز پس از اینکه کیسی پالمر برجسته در دقیقه نهم پاس آزاد را از ریس گرینیج دریافت کرد، به خانه رفت.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

پالمر که کار خود را از چلسی آغاز کرد و شش بار برای تیم زیر 21 ساله های انگلیس بازی کرده بود، در دومین بازی خود در سیمز 5 دقیقه بعد دوباره برای مدافعان میدستون خیلی خوب بود. هواداران مهمان با طنز پاسخ دادند و شعار “قهرمانی، تو می خندی” سر دادند. این شعار دوباره زمانی پخش شد که سیمز هت تریک خود را پس از اینکه لوکاس کوولان ضربه پالمر را مستقیماً در مسیر او دفع کرد، پخش شد. کاونتری که سال گذشته توسط راکسام حذف شد و همه چیز را در مورد شوک های جام حذفی پس از باخت به ساتون یونایتد در سال 1989، دو سال پس از شکست تاتنهام در فینال، می دانست، به وضوح تمایلی به ایجاد آشوب نداشت.

از ترس یک ضربه احتمالی، الوکوبی و فاگان به عقب پنج رفتند و خوشبختانه این به مهار جزر و مد کمک کرد. لامار رینولدز در نیمه دوم زمانی که ضربه او از زاویه بسته به تور کناری برخورد کرد، به گلی که در آرزوی آن بودند را به هواداران بدهد. اما آنها حتی پس از اینکه تاوارس گل را با دو گل پایانی به ثمر رساند، خندان به خانه رفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *