اما رادوکانو اولین گروه از بازی های اوپن استرالیا را از دست داد | اوپن استرالیا

اما رادوکانو اولین حضور در مسابقات آزاد استرالیا را از دست داد. قهرمان سابق یو اس اوپن به دلیل غیبت طولانی مدت از تور پس از عمل جراحی روی مچ دست و مچ پا، رتبه 103 محافظت شده را دارد، اما این رتبه آنقدر بالا نیست که بتواند ورود به تورنمنت گرند اسلم ماه آینده در ملبورن را تضمین کند.

این واقعیت که این انگلیسی 21 ساله قهرمان سابق گرند اسلم و یکی از مطرح ترین بازیکنان زن در این ورزش است به نفع او به حساب می آید، اما اغلب کارت های وایلد معمولا به بازیکنان خانگی می رسد.

اگر به رادوکانو کارت وایلد اعطا نشود و برداشت‌های کافی برای تضمین جایگاهش در بین بازیکنان رتبه اول وجود نداشته باشد، او باید از مسابقات مقدماتی عبور کند، راهی که از طریق آن به پیروزی شگفت‌انگیزی در US Open 2021 دست یافت.

خبر خوب این است که او در هفته‌های اخیر تمرینات خود را افزایش داده است و به دنبال شک و تردید در مورد سرعت ریکاوری‌اش است و به نظر می‌رسد در مسیر بازگشت در شروع فصل آینده است. رادوکانو از زمان رویداد WTA در اشتوتگارت در ماه آوریل در این مسابقات شرکت نکرده است و رتبه واقعی او به 296 کاهش یافته است.

این 54 رتبه کمتر از کارولین وزنیاکی، قهرمان پیشین شماره 1 جهان و قهرمان اوپن استرالیا، که یک وایلد کارت دریافت کرد، است. این بازیکن دانمارکی پس از سه سال و نیم وقفه که در طی آن دو فرزند داشت، تابستان گذشته از بازنشستگی خارج شد.

وایلد کارت های دیگر این مسابقات که از 14 ژانویه آغاز می شود به کیمبرلی بیرل، اولیویا گدکی و تایلا پرستون استرالیایی ها رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *