اما رادوکانو با آرینا سابالنکا در ست های مستقیم از ایندین ولز تصادف کرد | اما رادوکانو

برای یک تنیس باز تجربیات کمی وجود دارد که به اندازه نگاه کردن به یکی از بهترین ها و دیدن دقیقاً جایی که سطح آنها پایین می آید، ارزشمند باشد. برای اما رادوکانو، این فرصت با آرینا سابالنکا به دست آمد که اکنون قهرمان چند گرند اسلم است و بیشتر می خواهد.

رادوکانو با نشستن روی صندلی داغ مقابل یک سابالنکای تمام جریان، گزارشی قوی از کیفیت و دوام خود در دو ست رقابتی ارائه کرد، پیش از اینکه قدرت بی‌شمار سابالنکا، وزن شوت‌زنی و قصد تسلط بر هر توپ، رتبه دوم را به جایگاه چهارم رساند. – تور با پیروزی سخت 6-3، 7-5 در ایندین ولز.

رادوکانو که هفته را با حفظ بیشتر امتیازات باقی مانده در رتبه بندی خود آغاز کرد، پس از جراحی هر دو دست و مچ پا در سال گذشته، با ادامه جستجوی ریتم و اعتماد به نفس، مثبت ترین هفته سال را پشت سر گذاشت. با این حال، او هنوز 10 حریف برتر خود را شکست نداده است. رکورد او در برابر تیم نخبه 0-6 بود.

رادوکانو در ناک اوت راند ابتدایی خود مقابل ربکا مازارووا به اندازه کافی محکم بود و سپس در راند دوم خود مقابل دایانا یاسترمسکا، بازیکن سی ام، بسیار جلوتر از اوکراینی، که پس از عقب افتادن 4-0 در ست ابتدایی با درد معده بازنشسته شد، شروع کرد.

اما رویارویی با سابالنکا یک گام بزرگ به جلو است، هم از نظر کیفیت و شدت و هم از نظر سختی ذهنی که برای عملکرد در چنین سطح بالایی لازم است. حتی زمانی که سابالنکا در روز شنبه با سه امتیاز مسابقه در سرویس حریف خود در برابر پیتون استرنز روبرو شد، او همچنان موفق شد قبل از اینکه مسابقه را برگرداند، آن چهار امتیاز را در شرایط خود بازی کند.

رادوکانو خوب شروع کرد و دو سرویس معمولی بازی کرد تا در مسابقه جا بیفتد. اما از آنجایی که سابالنکا برد و ریتم خود را در بالای زمین پیدا کرد، تقریباً هر امتیاز روی راکت او تعیین شد. تضاد بین وزن و قدرت تیراندازی آنها فاحش بود. هر بار که رادوکانو اولین سرویس خود را از دست می داد، سابالنکا سرویس دوم خود را می زد و برنده ها آزادانه جریان می یافتند.

رادوکانو با وجود اینکه ست به سرعت در حال تساوی بود، با 2-5 و 15-40 عقب بود، سخت جنگید. او اولین سرویس‌ها را پیدا کرد، اعتمادبه‌نفس داشت که توپ را زود به دست آورد و بخشی از قدرت فوق‌العاده سابالنکا را هدایت کرد، و پس از نگه داشتن سرویس، او به طرز درخشانی بازگشت و در سرویس بعدی بازی سابالنکا چهار امتیاز شکست ایجاد کرد. رادوکانو سابالنکا را تحت فشار آشکار قرار داد و نزدیک بود به ست بازگردد، اما شماره 2 کیفیت خود را با ذخیره بهترین سرویس و شوت های خود برای امتیازهای تعیین کننده برای پایان مسابقه نشان داد.

در حالی که سابالنکا به سرعت سرویس را شکست و با ضربات غالب در ست دوم 3-2 پیش افتاد، رادوکانو نیز به روشی مشابه به عمق رفت. او به خوبی برگشت و با شروع اشتباهات بیشتر از راکت سابالنکا، رادوکانو فضای بیشتری برای حرکت در خط پایه داشت، توپ را زود به دست آورد و خودش را به سابالنکا تحمیل کرد.

این زوج در طول ست دوم گردن و گردن بودند و رادوکانو از خط شروع راحت تر به نظر می رسید. اما سابالنکا این روزها بهترین تنیس زندگی خود را بازی می کند که سرشار از اعتماد به نفس و باور است و زمانی که نیاز داشت در بهترین حالت خود باشد، آن را پیدا کرد و رادوکانو را در دو ست سخت شکست داد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

در جای دیگر، کوکو گاوف، قهرمان US Open، در آخرین مسابقه خود به عنوان یک نوجوان، لوسیا برونزتی را با نتایج 6-2، 7-6 (5) شکست داد تا به دور چهارم صعود کند و یک شبه شماره 1 سابق آنجلیک کربر و کارولین وزنیاکی را شکست دهد. 1ها، قهرمانان گرند اسلم و حالا مادران به دور چهارم صعود کرده اند، جایی که با یکدیگر بازی خواهند کرد و رقابت قدیمی خود را دوباره شعله ور می کنند.

در قرعه کشی مردان، کامرون نوری پس از بیش از سه ساعت با اندکی مغلوب گائل مونفیس احیا شده شد و مرد فرانسوی با پیروزی 6-7، 7-6 (5) و 6-3 به دور چهارم صعود کرد. مونفیس 37 ساله احتمالا هفته آینده به عنوان مسن ترین بازیکن خود به جمع 50 تیم برتر بازخواهد گشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *