اما رادوکانو با پیروزی مطمئن در ایندین ولز شروعی چشمگیر دارد تنیس

اما رادوکانو با نمایشی تمیز و بدون مشکل خاصی به دور دوم ایندین ولز رسید و با پیروزی 6-2 و 6-3 مقابل ربکا مازاروا در مرحله حذفی با اطمینان به پایان رسید. رادوکانو اکنون برای حضور در دور سوم با دایانا یاسترمسکا، بازیکن 30 خود روبرو خواهد شد.

رادوکانو که ماه گذشته در ست ابتدایی شکست خود مقابل آنهلینا کالینینا در دوحه متحمل آسیب شد، این بار عملکرد تند و تیز خود را از اولین امتیاز در برابر مازاروا، اسپانیایی بزرگ اما ناسازگار، به نمایش گذاشت. او به خوبی به عقب برگشت، و عمق خوبی در ضربات خود پیدا کرد و حرکت ماسارووا را با ضربه زدن توپ اولیه و زوایای تیزش، به ویژه بک هند، آشکار کرد. برخلاف رویکرد بیش از حد تهاجمی خود در خاورمیانه، رادوکانو با صبر و حوصله بیشتری بازی کرد و با دقت بیشتری انتخاب کرد که چه زمانی با قدرت وارد خط اصلی شود.

رادوکانو با انجام سه خطای دوگانه متوالی، سرویس را حذف کرد و پس از دو بریک، نتیجه 3-0 شد. او از پس این چالش برآمد و در پایان ثبات و تحرک بیشتر او تفاوت آشکاری ایجاد کرد زیرا او در یک بازی فشرده در سرویس با نتیجه 3-2 قبل از اینکه ست را کاهش داد مبارزه کرد.

چرخش مشابهی در ست دوم وجود داشت. رادوکانو 3-0 پیش افتاد، اما تمرکز خود را از دست داد و به اسپانیایی اجازه داد تا به بازی برگردد. اما رادوکانو با ست اول زیر کمربندش و کاهش اعتماد به نفس ماسارووا، در لحظات تعیین کننده قوی بود و با اعتماد به نفس پیروزی را به ثمر رساند.

این یک هفته قابل توجه برای رادوکانو است، زیرا او به دنبال صعود مجدد به رنکینگ پس از هشت ماه تعلیق در حالی است که پس از جراحی های مچ دست و مچ پا در آوریل بهبود می یابد. سال گذشته، رادوکانو دو تیم برتر 20 را شکست داد و به دور چهارم در ایندین ولز رسید. این یکی از بهترین نتایج او از زمان قهرمانی در US Open است. اکنون او باید از این امتیازات دفاع کند در غیر این صورت با افت بیشتری در رتبه بندی روبرو خواهد شد.

اما رادوکانو می گوید که در حال حاضر روی موضع خود تمرکز نمی کند. بین خاورمیانه و کالیفرنیا، او هفته‌ها در خانه در مرکز ملی تنیس LTA در روهمپتون تمرین کرد. او معتقد است که باید در این مقطع از دوران حرفه‌ای خود پیشرفت خود را به عنوان یک بازیکن در اولویت قرار دهد، نه اینکه بازی‌ها را یکی پس از دیگری انباشته کند. روز شنبه، او این فرصت را خواهد داشت تا تلاش های خود را در تمرین در برابر یاسترمسکا، نیمه نهایی اوپن استرالیا امسال به نمایش بگذارد.

سیمونا هالپ پس از کاهش 4 ساله محرومیت دوپینگش به 9 ماه توسط دادگاه داوری ورزش، اعلام کرد که در عرض 10 روز به تنیس حرفه ای در میامی اوپن باز می گردد و به شماره 1 سابق میامی اجازه بازگشت به مسابقات را می دهد. بلافاصله. مستقیما.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

من بسیار هیجان زده هستم که به همه شما اعلام کنم که دو هفته دیگر به تور WTA بازخواهم گشت. میامی اوپنهالپ در شبکه های اجتماعی نوشت: “از مسابقات تشکر می کنم که این فرصت را به من دادید و بی صبرانه منتظر بازگشت به زمین و مسابقه هستم. به زودی همه شما را می بینم!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *