اما رادوکانو پس از حذف یاسترمسکا به دور سوم در ایندین ولز راه یافت | اما رادوکانو

اما رادوکانو پس از اینکه دایانا یاسترمسکا در دقیقه 23 مسابقه دور دوم خود به دلیل مشکل معده مجبور به بازنشستگی شد و در حالی که بریتانیایی 4-0، 15-0 جلو افتاد، به دور سوم مسابقات آزاد BNP Paribas در ایندین ولز بازگشت.

رادوکانو برای اولین بار از زمان بازگشت به مسابقات امسال پس از عمل جراحی روی هر دو دست و مچ پا در سال 2023 به دور سوم راه یافت. این بازیکن 21 ساله جایگاه خود را در صدر جهان حفظ خواهد کرد. او به 300 رسید و نتیجه او را در رتبه 287 در رده بندی WTA قرار داد.

یکی از سخت‌ترین آزمون‌ها در این دوره از تنیس زنان می‌تواند بعدی باشد زیرا او احتمالاً با آرینا سابالنکا، قهرمان اوپن استرالیا و بازیکن شماره 2، که بعداً شنبه با پیتون استرنز مورد علاقه خانگی خود روبرو می‌شود، روبرو خواهد شد.

رادوکانو که روز پنجشنبه با پیروزی نسبتاً ساده ای مقابل ربکا مازارووا، بازیکن مقدماتی، در دور اول وارد مسابقات شد، برای آنچه که باید فرصتی برای آزمایش سطح خود در برابر حریفان درجه یک بود، قدم برداشت.

یاسترمسکا که زمانی یکی از آینده‌دارترین ستاره‌های جوان بود، پس از چندین فصل پر فراز و نشیب با رسیدن به نیمه‌نهایی مسابقات آزاد استرالیا امسال به جمع 30 تیم برتر بازگشت. وقتی اوکراینی در جریان کامل باشد، می‌تواند یکی از مرگبارترین استادان شوت در تور باشد. او که مصمم به رقابت با شرایط خودش است، بدون توجه کمی به رویکرد حریفانش، برای حصارها تاب می خورد. در حالی که این مزیت قابل توجهی دارد، طبیعتاً به این معنی است که او حتی در بهترین سال های خود بازیکنی ناسازگار بوده است. پس از 8 برد برای رسیدن به نیمه نهایی اوپن استرالیا، یاسترمسکا که به عنوان قهرمانی بی سابقه رادوکانو برای قهرمانی در مسابقات گرند اسلم در مقدماتی نزدیک بود، رکورد برد- باخت 2-3 دارد و همچنان در این مسابقات حضور دارد. جستجو کردن. حرکتی برای تثبیت فرم اولیه فصل خود.

چالش رادوکانو مهار تیراندازی با اکتان بالا یاسترمسکا، پایین نگه داشتن تعداد خطاهای اجباری خود و پاسخ دادن در زمانی بود که فرصت پیش آمد. او در اوایل نقش خود را فوق‌العاده بازی کرد، بازگشت‌های زیادی به همراه داشت و اولین سرویس‌های بزرگ را در یک بازی سخت افتتاحیه ارائه کرد و مانند سنگ محکم ماند.

اما Yastremska از همان لحظه ای که یک والی معمولی به ثمر رساند کاملاً گم شده به نظر می رسید. او در بازی های ابتدایی اشتباهات غیرقابل اجباری داشت و به سرعت 4-0 سقوط کرد. یاسترمسکا که در بازی پنجم با نتیجه 0-15 عقب بود، به حصار پشتی عقب نشینی کرد، خم شد و شکمش را چنگ زد و گریم کرد. پس از اینکه کادر نونی داور یاسترمسکا را به سمت صندلی خود هدایت کرد، دو رقیب با بازنشستگی اوکراینی در آغوش گرفتند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

چیز زیادی برای آموختن از 23 دقیقه رادوکانو در زمین مقابل حریف مصدوم وجود ندارد، اما او باید از این که چقدر محکم و راحت به نظر می رسید، و اینکه این بار بازیکنی نبود که از آن رنج می برد، کمی آرامش داشته باشد. مشکلات جسمی چالش ها و مسائل. روز دوشنبه یک امتحان عالی دیگر در انتظار ما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *