بسکتبال
امیلیو بوتراگوئنو اسطوره رئال مادرید قبل از بازی دالاس به تمجید از لوکا دونچیچ پرداخت

امیلیو بوتراگوئنو اسطوره رئال مادرید قبل از بازی دالاس به تمجید از لوکا دونچیچ پرداخت


نوشته شده توسط: Cesare Milanti / [email protected]

“ظاهراً این همان چیزی است که رویاها به نظر می رسند”. لوکا دونچیچ باید مدت ها به این موضوع فکر می کرد، درست یک روز قبل از بازی دوستانه مقابل تیمی که به او این فرصت را داد تا با بازی برای تیم فعلی اش در NBA، استعداد خود را به جهانیان نشان دهد.

فردا در ساعت 20:45 CET، دالاس ماوریکس یکی از بازی های پیش فصل خود را مقابل رئال مادرید در مرکز WiZink برگزار می کند، جایی که پدیده اسلوونی قدم به بسکتبال گذاشت. در آستانه چنین انتصاب مورد انتظار، لوکا دونچیچ مورد تمجید نام های مطرح رئال مادرید قرار گرفت.

رویدادی برای ارائه این بازی دوستانه با حضور امیلیو بوتراگوئنو، مدیر امور شرکت رئال مادرید، چوس متئو، رودی فرناندز، فیلیپه ریس، نیکو تایرون هریسون مدیر کل دالاس ماوریکس و لوکا دونچیچ برگزار شد.

امیلیو بوتراگنیو گفتگو را باز کرد. “برای رئال مادرید یک افتخار بزرگ است که با یکی از بزرگترین باشگاه های جهان بسکتبال روبرو شود. این باعث ایجاد احساسات بزرگ برای همه طرفداران رئال مادرید و همه ما که عاشق بسکتبال هستیم. این روز بسیار ویژه ای برای همه طرفداران مادرید خواهد بود.” لوکای عزیز، یکی از بت های بزرگ بسکتبال و ورزش جهانی دونچیچ، به خانه برمی گردد”اسطوره رئال مادرید گفت:

“بخاطر بودنت ممنون سفیر رئال مادرید در آمریکا و سراسر جهان. وقتی موفقیت های ما را در فوتبال و بسکتبال به اشتراک می گذارید، هیجان زده می شویم. تو بزرگ شدی، تحصیل کردی و برای همیشه ارزش‌های رئال مادرید را با خود بردی. شما امروز یکی از بزرگترین مراجع NBA هستید. خودت خوب می دانی که چقدر دوستت داریم و فردا که وارد میدان شوی خواهی دید. فردا به عنوان یک اسطوره و عضو افتخاری رئال مادرید پذیرای شما هستیم.او سپس مستقیماً به بازیکن سابق رئال مادرید گفت.

طبق اعلام جیسون کید، سرمربی دالاس ماوریکس، علیرغم هیجان زیادی که در مورد این انتصاب وجود دارد، کایری اروینگ در این بازی شرکت نخواهد کرد. همانطور که توسط مارک استاینگارد سابق بروکلین نتس ما دومین بازی از دو مسابقه ابوظبی را به دلیل کشیدگی کشاله ران چپ از دست دادیم و سه شنبه شب دوباره استراحت خواهیم کرد..

اعتبار عکس: رئال مادرید بالونسستو / هلیوس د لا روبیا

آخرین اخبار دنیای بسکتبال را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *