انتقال مک گوایر پس از فشار دادن دکمه اشتباه بلکبرن روی وب سایت | بلکبرن روورز

باشگاه انگلیسی روز چهارشنبه اعلام کرد که انتقال دانکن مک گوایر، مهاجم اورلاندو سیتی و USMNT به بلکبرن روورز به دلیل “خطای اداری” مختل شده است.

مک گوایر با قراردادی قرضی اولیه تا تابستان و با امکان خرید به باشگاه چمپیونشیپ ملحق خواهد شد. دو باشگاه ابتدا با یک قرارداد دائمی 4 میلیون دلاری در روزهای پایانی نقل و انتقالات ژانویه به توافق رسیده بودند، اما زمانی که مک گوایر در نیمه راه از کمپ تمرینی اورلاندو در مکزیک رفت، این انتقال لغو شد.

بلکبرن و اورلاندو مذاکرات خود را بر سر قرارداد قرضی در ساعات پایانی فصل از سر گرفتند. بلکبرن در بیانیه ای گفت: «تمام مدارک امضا شده مورد نیاز قبل از ساعت 22 روز پنجشنبه، 1 فوریه تکمیل شد، اما به دلیل یک خطای اداری، فرم ها در زمان تعیین شده پردازش نشدند.

بلکبرن فکر می‌کرد قبل از پایان مهلت مقرر روی «ارسال کاغذ» در سیستم نقل و انتقالات لیگ فوتبال انگلیس کلیک کرده بود، اما «ذخیره» را زده بود. ورزشی.

بلکبرن به EFL اعتراض کرد. این باشگاه اعلام کرد: طی چند روز گذشته مذاکرات مفصلی با نمایندگان قانونی و مراجع ذیربط فوتبال برای یافتن راه حلی فوری و مثبت برای این موضوع انجام شده است. وکلای باشگاه مدارک لازم را آماده کرده و پرونده را به هیئت EFL ارسال کرده اند و این هیئت روز پنجشنبه 8 فوریه به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

مک گوایر در انتظار نتیجه درخواست تجدید نظر بلکبرن در انگلیس خواهد ماند. اگر EFL این معامله را تایید نکند، مک گوایر برای شروع فصل MLS به اورلاندو سیتی بازخواهد گشت تا در تابستان به بلکبرن برود.

بلکبرن گفت: “در صورت رد درخواست تجدیدنظر، بلکبرن روورز در هفته های آتی به دنبال مذاکره برای توافق پیش قراردادی با اورلاندو سیتی خواهد بود تا این بازیکن بتواند به صورت دائمی در زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی 2024 به باشگاه ملحق شود.”

اگر وام پیشنهادی شکست بخورد، مک گوایر در هاله ای از ابهام قرار خواهد گرفت. او بازیکن برتر فصل 2023 MLS بود و در اولین فصل حرفه ای خود 15 گل در تمام رقابت ها به ثمر رساند. او در درفت MLS 2022 در مجموع ششمین انتخاب شد و به سرعت به یکی از آینده دارترین مهاجمان لیگ تبدیل شد. او نماینده ایالات متحده در سطح زیر 23 سال بود و اولین بازی USMNT خود را در ژانویه انجام داد.

مک گوایر واجد شرایط تیم ملی المپیک آینده ایالات متحده است و انتظار می رود نقطه کانونی این تیم باشد. اما اگر قرارداد با بلکبرن به نتیجه نرسد و او مجبور شود تا تابستان برای انتقال صبر کند، می تواند دقایقی قبل از پاریس به مصاف اورلاندو برود.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

اورلاندو قبلاً روی قراردادهایی برای جایگزینی مک گوایر کار کرده است. این شامل رسیدن به یک قرارداد دائمی با آتالانتا است. لوئیس موریل مهاجم کلمبیایی.

با اضافه شدن موریل، مک گوایر می تواند به صورت قرضی در اختیار سایر باشگاه های MLS قرار گیرد تا اینکه انتقالش به انگلیس را تکمیل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *