اندی موری اشاره می کند که پس از پیروزی در دبی به “چند ماه آخر” زندگی حرفه ای خود نزدیک می شود | اندی موری

اندی موری با توصیف اهداف خود در “چند ماه آخر” دوران حرفه ای خود، به بازنشستگی خود از تنیس اشاره کرد.

موری روز دوشنبه دومین پیروزی خود در سال 2024 را در دبی به دست آورد و دنیس شاپوالوف از کانادا را با نتایج 4-6، 7-6 (5) و 6-3 در مسابقات قهرمانی دبی شکست داد. این همچنین به این معنی بود که او 500 برد در هارد کورت به ثبت رساند و تنها پنجمین بازیکنی در دوره اوپن شد که به این موفقیت دست یافت. اما این مرد 36 ساله اعتراف کرد که غلبه بر آسیب مداوم به بدنش سخت تر از همیشه بود.

او پس از بازی گفت: “احتمالا زمان زیادی برای من باقی نمانده است، اما در چند ماه گذشته بهترین کار را انجام خواهم داد.” من هنوز عاشق رقابت هستم و بازی را دوست دارم، اما با بزرگتر شدن برای حفظ تناسب اندام و شادابی، رقابت کردن سخت تر و سخت تر می شود.

موری در مورد سابقه خود در دادگاه هارد گفت: “بدیهی است که زمین های سخت در طول سال ها برای من سطح فوق العاده ای بوده است و 500 بازی بازی های زیادی هستند. بنابراین بله، من به این موضوع بسیار افتخار می کنم. این عالی است که قبل از من به آن دست پیدا کنم.” تمام شد.”

در سال‌های اخیر ثابت شده است که خواندن برگ‌های چای در دوران حرفه‌ای موری یک چالش مداوم بوده است، زیرا قهرمان دو دوره ویمبلدون همچنان تحت محاصره نگرانی‌های آمادگی جسمانی و آسیب‌دیدگی قرار دارد و در هر مرحله با او مبارزه کرده است. او با اعتراف به درد بازی در اوپن استرالیا 2019 با لگن آسیب دیده اش اشک ریخت و گفت که این مسابقات می تواند آخرین مسابقات او باشد. چهار سال و یک عمل جراحی گسترده بعد، موری همچنان در مسابقات شرکت می کرد و به تماشاگران در ملبورن پارک گفت: “احتمال مشخصی وجود دارد که این آخرین باری باشد که من اینجا بازی می کنم.”

موری از آن زمان تا به حال به پیروزی در دور افتتاحیه اوپن دوحه در هفته گذشته ادامه داده است اما در دور دوم مقابل جاکوب منسیک 18 ساله شکست خورده است. طبق گزارشات، او در هنگام شکست فریاد زد: “این بازی دیگر برای من نیست.”

وقتی از موری در مورد صحبت‌هایش پس از شکست دادن شاپووالوف سؤال شد، گفت: “مردم به آنچه که من در زمین می‌گویم زیاد می‌خوانند. گاهی اوقات همیشه منطقی نیست، اما بعد از آن همه همیشه در مورد آن (بازنشستگی) از من می‌پرسند. بنابراین بله. ببینید، واضح است که من هنوز عاشق رقابت هستم، من هنوز عاشق بازی هستم.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

موری در دور دوم در دبی با نفر پنجم اوگو هامبرت یا گائل مونفیس با وایلدکارت روبرو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *