انگلستان برای حرکت افتتاحیه جدید به دنبال دو نفر پویا از نمک و جکس است | انگلستان در هند غربی 2023

بهانگلیس پس از یک جام جهانی فاجعه بار در جستجوی شجاعت به کارائیب آمد، با دیدن شاخه های سبز در بستر گل با دانه های تازه. در ساعت اول بازی اول، فیل سالت و ویل جکس این کار را با حضور 77 نفر به پایان رساندند تا شروعی چشمگیر برای کمپین بین المللی خود داشته باشند و در مرحله دوم 50 امتیاز را به دست آوردند.

این روزها اولین روزهای شروع همکاری جدید انگلیس است – اگرچه آنها در سال گذشته در SA20 برای پرتوریا کپیتالز هم بازی کردند، جایی که دو گلزن برتر تیمشان بودند – اما سالت قبلا جکس ها را به عنوان “احتمالا بهترین شریکی که تا به حال با آنها بازی کرده ام” توصیف می کند. در سفیدها”. -کریکت توپ».

نشانه‌های اولیه مطمئناً دلگرم‌کننده هستند: آن‌ها هرگز کمتر از آن 50 دوش (یا حتی بیشتر از 87) در چهار مسابقه در صدر جدول امتیاز کسب نکرده‌اند. از جفت های انگلیسی که بیش از دو شوت داشتند، فقط آلستر کوک و کوین پیترسن بودند که در اوایل سال 2012 چهار مسابقه با هم انجام دادند. میانگین آنها بالاتر از 67.25 بود در حالی که هیچ کدام گلی نگرفتند از هر چیزی که به 9.84 نزدیک شود فراتر رفته است (در واقع از کسانی که سوابق قابل اعتماد دارند بهترین های بعدی در تاریخ فرمت شروین کمپبل و برایان لارا که در سال 1999 چهار بار برای هند وست بازی کردند و میانگین 8.10 داشتند.

این تا حد زیادی به دلیل آن است که نمک در اوایل پرخاشگری بسیار بیشتری نشان می دهد. سالت گفت: “من می گویم وقتی با چند توپ اول روبرو می شوم، تمام قدرت را دارم و از آن نقطه به بعد همه چیز در مورد ارتباطات، شرایط یا احساس توپ گیر در سطح است.” هر دوی ما در حال تلاش برای رسیدن به یک بروشور هستیم. احساس می‌کنم چیزهای مختلفی در بازی من در جریان است، به این معنی که می‌توانم کمی سریع‌تر روی ویکت‌ها (در دریای کارائیب) سوار شوم، مانند ضربه زدن به بالای جهش از آفساید. جکسی کمی پایین تر از من است. ضربه زدن با او بسیار سرگرم کننده است زیرا ما از بازی های یکدیگر درک داریم.

نکته خوشحال کننده این است که ما اکنون بیش از 50 مشارکت متوالی داشته ایم. هر کاری که انجام می دهیم کار می کند. ما هنوز با آن پیش نرفته‌ایم و آن‌ها را در حقوقی خارج از بازی قدرت قرار نداده‌ایم – تماشای آن زمانی که این اتفاق بیفتد لذت‌بخش خواهد بود. هرچه بیشتر بازی کنیم، امیدواریم این تعادل بین پا گذاشتن روی پدال گاز و شاید زدن ضربات قوی و کم کردن دنده ها باشد.”

در 121 بازی از 146 مسابقه بین‌المللی یک روزه اخیر انگلیس، که به سال 2015 بازمی‌گردد، یا 83 درصد، دو تن از جیسون روی، جانی بیرستو، الکس هیلز و داوید مالان بازی را باز کردند و تیم را به دوران طلایی سفیدها هدایت کردند. کریکت توپ در 141 مورد از این بازی ها (4 بازی Jacks and Salt، به علاوه یک استثنا در بنگلادش در سال 2016) حداقل یکی از این چهار بازی افتتاح شد. زمانی که برای اولین بار در یک نسل ورزشی، به یک ضربه زن فراتر از آن کوارتت این فرصت داده شد تا خود را در صدر جدول قرار دهد، به نظر می رسید که برای اولین بار در یک نسل ورزشی، خود را در صدر جدول قرار دهد، بدون اینکه احساس کند یک جانشین بازی کند.

این قطعاً بخشی از آن برای چند سال گذشته بوده است. سالت گفت: «احساس می‌کنم الان تغییر کرده است. «در و خارج از خط بودن، بالا و پایین بودن، انجام این همه کار زمانی که می‌خواهید بهترین گزارش از خودتان را ارائه دهید، سخت بود. گاهی اوقات احساس می‌کردم می‌توانم هر کاری انجام دهم و هنوز به تیم نرسیدم، اما احساس می‌کنم آنها برای مدت طولانی به این بچه‌ها وفاداری خود را نشان داده‌اند و به همین دلیل نتایج خوبی از آنها گرفته‌اند. در هر ورزشی، متوجه می شوید که جوانان حمایت شده اغلب پس از مدتی عملکرد بهتری دارند. شما باید آن را بپذیرید، چانه خود را بالا بیاورید و بگویید: “فرصت های من می توانند فراتر بروند.” اما فکر می‌کنم الان اینجاست.»

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

به نظر می رسد انگلیس آماده است وفاداری خود را به تیمی نشان دهد که در دومین مسابقه پیروز شد و در بیشتر بازی اول تسلط داشت، زیرا آنها می خواهند سری را در روز شنبه به پایان برسانند. جوفرا آرچر که در باربادوس در حال بهبودی پس از آسیب دیدگی اخیر آرنج است، در آستانه بازی به آنها پیوست و با ورود معین علی و تیمال میلز در جمعه شب، این تیم تازه‌تر خواهد شد. ، عادل رشید و کریس ووکس در آستانه پخش سریال Twenty20 که از روز سه شنبه آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *