انگلیس – بلژیک: لیگ ملت های زنان – زنده | لیگ ملت های زنان

رویدادهای مهم

اخبار تیم

سارینا ویگمن به چهار تیم عقب باز می گردد و سه تغییر نسبت به شکست هلند ایجاد می کند. رو فرم نیام چارلز و کلویی کلی به جای ریچل دالی و جس کارتر که دوباره مناسب هستند، وارد شوید کایرا والش او جایگزین کتی زلم در خط میانی می شود.

انگلستان (4-1-2-3) گوش ها؛ برنز، روشن، گرین وود، چارلز. والش Stanway، Toone; کلی، روسو، کنف.
بازیکنان زیرمجموعه: همپتون، روباک، کیتینگ، مورگان، کربی، کارتر، زلم، ووبن-موی، کلینتون، دالی، لو تیسیه، پارک.

بلژیک (احتمال 5-3-2) اورارد; Vangheluwe، Cayman، De Caigny، De Neve، Deloose; Vanhaevermaet، Delacauw، Missipo; دیترویر، ولارت.
بازیکنان زیرمجموعه: لمی، لیختفوس، فیلتجنس، ون بل، براکمن، ویژنتس، ایلیانو، دنیلز، بلوم، فون، یانسنس، لیتل.

قاضی لینا لهتوارا (فنلاند)

پیشگفتار

پس ما کجا بودیم؟ آه بله، افتتاحیه لیگ ملت ها. این بازی ماه گذشته زمانی آغاز شد که انگلیس اسکاتلند را شکست داد و به هلند باخت. آنها اکنون مقابل بلژیک، بلژیک، رهبر گروه غافلگیرکننده، دو ضربه سر دارند. بازی امشب در لستر و پس از آن سه شنبه به لوون سفر کرد.

انگلیس برای راهیابی به فینال در ماه فوریه باید در صدر گروه A1 قرار گیرد، بنابراین آنها حداقل 4 امتیاز از این دو بازی، ایده آل 6 امتیاز را می خواهند. آنها لورن جیمز را ندارند که پس از ضربه مغزی در تمرین استراحت می کند، اما فران کربی و کیرا والش پس از مصدومیت به تیم بازگشتند. خیارا کیتینگ و گریس کلینتون برق‌آمیز برای اولین بار گنجانده شده‌اند.

بلژیک تیم خوبی است که به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2022 رسیده است و ماه گذشته با پیروزی دیرهنگام هلند را مبهوت کرده است. با این حال، آنها از سال 1980 انگلیس را شکست نداده اند و اگر امشب این وضعیت تغییر کند، شگفتی بزرگی خواهد بود.

برای شروع 19.45.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *