انگلیس و ایتالیا: مقدماتی یورو 2024 – زنده | مقدماتی یورو 2024

رویدادهای مهم

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، در پیروزی 1-0 هفته گذشته مقابل استرالیا، تمام 11 بازیکن خود را مبادله کرد. تیم اول وارد می شود، یعنی هری کین بازوبند خود را پس می گیرد، در حالی که هری مگوایر و کالوین فیلیپس علیرغم اینکه به ترتیب زمان بازی در لیگ برتر برای منچستریونایتد و سیتی را نداشتند، شروع می کنند.

تنها سه بازیکن از تیم قهرمان یورو 2020 می توانند در 11 تیم اصلی ایتالیا حضور داشته باشند: جیانلوئیجی دوناروما، جیووانی دی لورنزو و نیکولو بارلا. دو نفر دیگر روی نیمکت حضور دارند: مانوئل لوکاتلی و الساندرو باستونی.

تیم ها

انگلستان: پیکفورد، واکر، استونز، مگوایر، تریپیه، فیلیپس، رایس، راشفورد، بلینگهام، فودن، کین.
ذخیره ها: جانستون، رمزدیل، گوهی، هندرسون، دانک، کولویل، الکساندر-آرنولد، گالاگر، واتکینز، گریلیش، مدیسون، بوون.

ایتالیا: دوناروما، دی لورنزو، اسکالوینی، آسربی، اودوگی، فراتسی، کریستانته، بارلا، براردی، اسکاماکا، الشاراوی.
تعویض ها: ویکاریو، مرت، دیمارکو، گاتی، لوکاتلی، کین، بوناونتورا، راسپادوری، دارمیان، مانچینی، اورسولینی، باستونی.

قاضی: کلمنت تورپین (فرانسه).

پیشگفتار

انگلیس امشب می تواند جواز حضور در یورو 2024 را تضمین کند. تنها چیزی که آنها نیاز دارند یک امتیاز است. اما اجازه دهید با آن روبرو شویم، با یک بازی خانگی مقابل مالت در ماه آینده، حضور آلمان در تابستان آینده به همان خوبی تایید شده است. در عوض، مهمترین چیز برای انگلیس امشب این است که انتقام فینال یورو 2020 را بگیرد: ایتالیا برای اولین بار از سال 2020 به ومبلی بازگردد. آتزوری او دومین عنوان اروپایی خود را در جولای 2021 در اینجا به دست آورد.

ایتالیا نیز چیزی برای انتقام دارد: شکست 2-1 انگلیس در ناپل در ماه مارس. اما برخلاف انگلیس، ایتالیا در فینال یک پا و چهار انگشت ندارد، بنابراین امشب چیزی فراتر از غرور در خطر است. اوکراین نیز چشم خود را به دومین امتیاز خودکار دارد و اگرچه ایتالیا در حال حاضر آن را حفظ کرده و یک بازی مقابل اوکراینی‌های رده سومی در پیش دارد، اما شکست امشب لوچیانو اسپالتی به طور ناگهانی رقابت را کاملاً باز خواهد کرد. آخرین بازی گروه است؟ اوکراین – ایتالیا دقیقاً همان چیزی است که باید بپرسید.

بنابراین امشب چیزهای زیادی در خطر است. رویارویی این تیم ها به ندرت به یک مسابقه گل تبدیل می شود – ایتالیا هرگز بیش از دو گل به انگلیس نخورده است، در حالی که انگلیسی ها فقط سه بار در 31 بازی و یک بار در چهار بازی گلزنی کرده اند – اما به ندرت کسل کننده است. سپس به شب دیگری از ناخن جویدن می رسیم. زمان شروع در 19:45 GMT است. راه افتادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *