اخبار ورزشی
اورتون – آرسنال: لیگ برتر – زنده |  لیگ برتر

اورتون – آرسنال: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

37 دقیقه میکولنکو برای ساکا که از درد روی زمین می افتد خیلی دیر شده است. آیا وجود دارد بررسی VAR برای کارت قرمز اما آنقدرها هم بد نبود هنوز باید رزرو می شد. در واقع داور یک ضربه ایستگاهی اعلام نکرد، پس حتما توپ را تعقیب کرده است.

34 دقیقه گل مردود تنها گلی بود که آرسنال در واقع به اورتون باز شد. این یک بازی کمی عجیب است. جو واقعا مسطح است، مثل یک کتابخانه، و اورتون اصلا دنبال آرسنال نیست. اما آنها خیلی خوب دفاع می کنند.

32 دقیقه کریس لمبرت می گوید: «رمسدیل همیشه مورد علاقه هواداران خواهد بود و او یک دروازه بان در سطح جهانی است. مهم نیست که آرتتا در پشت صحنه چه می بیند، او هرگز نمی تواند به طور علنی درباره جایگزینی خود صحبت کند. مورد انتقادات زیادی قرار گرفته است. اگر این طرح او باشد، بر حسب سانتی متر اجرا می شود نه کیلومتر».

مطمئناً بهتر است مانند گواردیولا با جو هارت گچ را برداریم؟ همچنین فکر می کنم الکس فرگوسن در حذف تدریجی بازیکنان استاد است. غریزه من این است که این ایده بدی است، اگر این همان کاری است که آرتتا انجام می دهد. شاید او فقط دو دروازه بان با کیفیت می خواهد و فکر می کند که می تواند هر دو را خوشحال کند.

31 دقیقه دوکور از رایس دور می شود و وارد منطقه می شود، اما سپس با سالیبا تماس می گیرد و پایین می رود. بدون پنالتی دقایقی بعد شوت راه دور گیه توسط رایا به راحتی دفع شد.

30 دقیقه مالکیت تا کنون: اورتون 21-79 آرسنال. شوت هایی که بیشتر نگران شان دایچ است: 0-0.

30 دقیقه حمله کمی بهتر از اورتون اما ارسال یانگ به راحتی توسط رایا مهار می شود. این اولین کاری بود که به طرز مبهم معنی‌داری باید انجام می‌داد.

28 دقیقه بتو برای اورتون خیلی منزوی است. گری نویل همچنان معتقد است که تماس آفساید اشتباه بوده است. به نظر من خوب بود، اما مطمئناً 100 درصد به این فناوری اعتماد ندارم. به عنوان مثال، فکر می‌کردم گل جان استونز مقابل آرسنال در فصل گذشته کاملا مشکوک به نظر می‌رسید. تا زمانی که نبینیم کل روند چگونه کار می کند، “آفساید آفساید است” باید در تفسیر فوتبال ممنوع شود.

Scratch a Sketch: نسخه 2018. عکس: بی تی اسپورت

26 دقیقه ارسال وایت به نیمه رسید تا رایس، که به خوبی برای شوت پایین برانثویت فضا ایجاد کند. هنوز آرسنال هست.

دقیقه 24: تعویض در آرسنال به محض شروع مجدد بازی پس از گل مردود، لئاندرو تروسارد به جای گابریل مارتینلی مصدوم وارد بازی شد. عضلانی به نظر می رسد، اما مطمئن نیستم که چیست.

گابریل مارتینلی بازیکن آرسنال در جریان بازی اورتون و آرسنال در گودیسون پارک مصدوم شد.
گابریل مارتینلی بازیکن آرسنال در جریان بازی اورتون و آرسنال در گودیسون پارک مصدوم شد. عکس: Jon Super/AP

23 دقیقه نکتیا به نظر من در آفساید بود. مشکل بیشتر است قانون گیج کننده در مورد حمل عمدی توپ.

بازیکنی که در موقعیت آفساید قرار دارد، اگر توپ را از حریفی که عمداً توپ را کنترل می کند، بگیرد، مزیتی به دست نمی آورد، مگر اینکه حریفی عمداً توپ را مهار کند.

بدون هدف! اورتون 0-0 آرسنال

آی تی بود آفساید فکر می‌کنم این به این دلیل بود که بتو وقتی پاس گابریل از او منحرف شد، سعی نکرد توپ را بازی کند، بنابراین سهم او ناچیز بود. با این حال، این نیز مورد بحث است که آیا نکتیاه در موقعیت آفساید قرار داشت یا خیر. گری نویل زاویه نمایش داده شده در تلویزیون را زیر سوال می برد.

یک صفحه تصمیم VAR را در مورد گل مردود آرسنال نشان می دهد.
یک صفحه تصمیم VAR را در مورد گل مردود آرسنال نشان می دهد. عکس: Jon Super/AP

نکتیاه یک توپ شل جمع کرد و این را به ویرا رساند. اورتون دیگر فکر نمی کرد نکتیا در آفساید است (او بود اما فکر می کنم لمس اشتباه بازیکن اورتون بود. توسط VAR کنترل می شود). ویرا یک پاس زیبا به مارتینلی زد و او بدن او را باز کرد و ضربه محکمی را به گوشه دروازه شلیک کرد.

هدف! اورتون 0-1 آرسنال (مارتینلی 19)

اینکه بگوییم این اتفاق خواهد افتاد، دست کم گرفتن است.

اشلی یانگ گابریل مارتینلی از آرسنال را به چالش می کشد.
اشلی یانگ گابریل مارتینلی از آرسنال را به چالش می کشد. عکس: Stu Forster/Getty Images

18 دقیقه ارسال کنایه‌آمیز وایت توسط ویرا از دروازه دور شد و ویرا از زاویه‌ای بسته توپ را با والی زد. فشار آرسنال بسیار بی وقفه است. اورتون نمی تواند خارج شود.

17 دقیقه تونی هیوز می نویسد: “به عنوان یک هوادار ویلا تا اینجای کار از این فصل راضی هستم.” اما همانطور که در اسکاتلند بزرگ شدم، این فصل یادآور SPL برای بسیاری از دهه 1990 است، من سیتی در نقش رنجرز و آرسنال یا لیورپول در نقش سلتیک بازی می کنند. به عبارت دیگر، آرسنال یا لیورپول چقدر عقب تر از سیتی به پایان خواهند رسید و چه کسی سوم خواهد شد؟” حتی به عنوان یک طرفدار رنجرز در آن زمان، کمی خسته کننده بود.”

بله، این مشابه دوره بین 1999-2001 است که منچستریونایتد با 18 امتیاز قهرمان لیگ شد (در 1999-2000) و در روز سال نو (01-2000). اما هرگز نمی دانید به زودی چه اتفاقی خواهد افتاد. آن‌ها در آن تابستان دو تا از بهترین بازیکنان جهان را خریدند و همه تصور می‌کردند تا اکتبر قهرمان لیگ خواهند شد. همه به جز اسکات موری. همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد.

15 دقیقه سرعت بازی مطابق انتظار است و تقریباً به نقطه ای کلیشه ای رسیده است. ساختار خط میانی اورتون جالب است: زینچنکو گوی، رایس دوکور و اونانا دارد و آتش ویرا و اودگارد را تا حد امکان خاموش می کند.

14 دقیقه پس مشیری می رود؟ بیل هارگریوز می گوید. متأسفانه این مشکلات هواداران است که پذیرفته می شود. چندی پیش بود که بسیاری از گونرها امیدوار بودند که عثمانوف قدرت را در دست بگیرد. ما الان مثل گوسفند در شبدر هستیم. به نظر می‌رسد که کرونکس‌ها می‌دانند دارند چه می‌کنند، و پسر حداقل واقعاً متعهد به نظر می‌رسد. آیا اورتون چیزی بیش از یک اسباب بازی بی تدبیر نبود؟ آیا Man Utf چیزی بیش از یک زیورآلات الهام گرفته از طمع نیست؟ آیا برگرهای قبل از بازی با مالکیت مناسب طعم بهتری دارند؟؟”

12 دقیقه نکتیاه مقداری را به پیکفورد واگذار می کند که او را با پاس پشت سر مشکوک برانتویت شکست می دهد. واقعاً اتفاق خاصی نیفتاد، اما تماشاگران خانگی، جمعیت را هیجان زده کردند.

11 دقیقه دیوید وال می نویسد: «یکی از چیزهایی که گاهی در دفاع از مشیری مطرح می شود این است که او پول زیادی را برای تیم خرج می کند. اما هزینه‌های نادرست فایده‌ای ندارد و در واقع می‌تواند علیه سرمربی کار کند (همچنین به منچستریونایتد در دهه گذشته و چلسی در سال گذشته مراجعه کنید). تمام این کارها این است که فهرست نامتعادلی از نام‌های بزرگ ایجاد می‌کند که هواداران انتظار دارند بازی را از آن‌ها ببینند و شاید مدیران برای بازی کردن، چه مناسب تیم باشند چه نباشند، تحت فشار باشند. علاوه بر این، این انتظار را ایجاد می کند که باشگاهی که این همه پول را خرج می کند باید موفق باشد. شاید بهتر باشد که به جای نگاه کردن به هزینه‌های کلی، پیش‌بینی‌ها و انتظارات را با نگاه کردن به کیفیت بازیکن و نحوه قرارگیری آنها در تیم انجام دهیم.»

به احتمال زیاد سرم را به سقف کلیسای سنت پیتر بزنم.

9 دقیقه یک کرنر به کرنر دیگر منتهی می شود که تلاش برانثویت به یک هم تیمی برخورد می کند و با کمانه از پشت خارج می شود. آرسنال در کرنر مقابل زینچنکو شکست خورد. او توپ را به ویرا که از فاصله 17 یاردی وارد زمین می شود، هدایت می کند. نصف شانس

8 دقیقه پاس کشویی اودگارد به سمت ساکا توسط Branthwaite به کرنر رفت. یادم رفت بگم که فعلا مک نیل سمت چپ و دانجوما سمت راست.

7 دقیقه چیز زیادی برای گزارش کردن وجود ندارد اگرچه بتو در چند مورد توپ را به خوبی حفظ کرد، آرسنال دست بالا را داشت.

5 دقیقه ایگل بروسی می نویسد: “من فکر می کنم “قدرت” آرتتا از عقده ناپلئونی او ناشی می شود. او فکر می‌کند بهتر از آن چیزی است که همه به او اعتبار می‌دهند. به همین دلیل است که مقابل اورتون لغزش می‌یابد. او کاپیتان آنها بود، او را دوست داشتند؛ او انگیزه ای برای بیدار ماندن تا ساعت 2 بامداد برای بررسی نقاط ضعف آنها ندارد. “وقتی آرتتا است. جایزه بهترین مربی ماه را هر “به همین دلیل او بازی بعدی را باخت. حداقل این نظریه من است.”

من به عنوان کسی که خیلی کوتاهتر از 1.80 متر است، حرفی برای گفتن ندارم.

3 دقیقه پاس زیبا و ریتمیک از آرسنال که اولین کرنر را از سمت راست برد. ساکا آن را می گیرد، تارکوفسکی می رود.

2 دقیقه اونانا، نه ادریسا گوئی، به عنوان عمیق ترین هافبک اورتون شروع کرد. جالب هست. در واقع، زمانی که آرسنال توپ را در اختیار دارد، گوئی زینچنکو را دنبال می کند. آیا قبلاً به یک مدافع چپ برچسب مردی زده می شد؟ فکر می کنم فیل نویل برای نشان دادن خاویر زانتی از اینتر در فصل 99-1998 انتخاب شد، اگرچه زانتی در آن زمان یک مدافع راست بود.

1 دقیقه چشمک بزن! بوکایو ساکا بازی را با ضربه زدن آرسنال از چپ به راست شروع می کند که ما تماشا می کنیم.

گزارش بازی: بورنموث 0-0 چلسی

“صبح بخیر از پیتسبورگ!” اریک پترسون می گوید. به هر کسی که به شانس قهرمانی آرسنال فکر می‌کند توصیه می‌کنم تا زمانی که نشان دهد واقعاً می‌تواند چنین بازی کند، چنین افکاری را از بین ببرد. آرسنال نیز به نوبه خود: پیروزی های کوبنده ای را با یک گل در برابر فارست و پالاس به ثبت رساند، با تساوی برابر فولام 10 نفره امتیازات را از دست داد و در نهایت تا زمان پایانی منتظر ماند تا برنده را در برابر منچستریونایتد به ثمر برساند (که شاید بهترین بود). عملکرد شرم آور برای همه، به آن فکر کنید). آرسنالی که امسال تا اینجای کار دیده ام بسیار پایین تر از آن چیزی است که در سه چهارم فصل گذشته لیگ به نظر می رسید.

بله، اگرچه سال گذشته هم همین را گفتم، اما فکر می کنم فقط لیورپول می تواند سیتی را به چالش بکشد.

“به این دلیل!” چارلز آنتاکی می گوید. «آن وقت است که وارد مسابقه رایا/رامسدیل می شویم. خوشبختانه، آرتتا با اعلام منطقی این که رمزدیل به طور موقت مجروح خواهد شد، اوضاع را خنثی می کند، در غیر این صورت زمزمه ها به طور جدی آغاز می شود. برد 5-0 مقابل اورتون بیشتر باعث حواس پرتی خواهد شد، اما اگر آنچه دفعه قبل را به یاد بیاوریم، این امر مسلم نیست.

چرخش برای مدیران جوان به اندازه کافی دشوار است که بتوانند بدون افزودن یک لایه غیر ضروری تسلط پیدا کنند. من گمان می کنم که او در تلاش است تا به تدریج رامسدیل را جایگزین کند، اما این خطرات خود را دارد.

بورنموث 0-0 چلسی این امتیاز ابتدای بازی بود.

خواندن قبل از مسابقه

اخبار تیم

دوایت مک نیل او اولین بازی خود را در این فصل برای اورتون انجام داد و جایگزین جیمز گارنر در جناح راست شد. ویتالی میکولنکو او جایگزین ناتان پترسون می شود، یعنی اشلی یانگ به سمت دفاع راست می رود. بتو اجرا برای اولین بار در خانه و دومینیک کالورت-لوین جزو ذخایر است.

دیوید رایا او اولین بازی خود را برای آرسنال در دروازه انجام داد. فابیو ویرا او در خط هافبک بر کای هاورتز ترجیح داده می شود. ادی نکتیا در حال حاضر، پیش رو باقی مانده است.

اورتون (4-1-4-1) پیکفورد؛ یانگ، تارکوفسکی، برانتویت، میکولنکو؛ Gueye; مک نیل، دوکور، اونانا، دانجوما؛ بتو.
نفرات: ویرجینیا، پترسون، کین، گادفری، گارنر، اونیانگو، دابین، چرمیتی، کالورت-لوین.

آرسنال (4-1-2-3) رایا; سفید، سالیبا، گابریل، زینچنکو؛ برنج؛ اودگارد، ویرا؛ ساکا، نکتیا، مارتینلی.
تعویض ها: رمزدیل، تومیاسو، کیویور، جورجینیو، هاورتز، تروسارد، اسمیت رو، نلسون، ژسوس.

قاضی سایمون هوپر.

پیشگفتار

آرسنال رابطه عشق و نفرت با شمال انگلیس دارد. آنها در آنفیلد و اولدترافورد عناوین کسب کردند. آنها همچنین در ورزشگاه ریباک، اتحاد و اولدترافورد شکست خوردند. هیچ تیمی به این اندازه “نرم های جنوبی” نامیده نشده است. هیچ تیم جنوبی هرگز چنین لحظات هیجان انگیزی را در سمت اشتباه واتفورد گپ تجربه نکرده است.

اگر قرار است آرسنال با هدایت میکل آرتتا قهرمان لیگ شود، باید عملکرد بهتری در شمال داشته باشد. فصل گذشته آنها تنها در منچستر و مرسی ساید با 11 امتیاز شکست خوردند. این شامل شکست گران قیمت شان دایچ در گودیسون پارک در اولین بازی او به عنوان سرمربی اورتون بود.

رکورد اخیر آرسنال در اورتون غم انگیز است. در پنج بازدید اخیر فقط یک امتیاز کسب کرده اند. با در نظر گرفتن عملکرد کلی تیم ها در این پنج فصل (آرسنال 340 امتیاز، اورتون 237 امتیاز) تا حد ایده آل فاصله دارد.

فرم خانگی اورتون با 5 شکست در 6 بازی اخیر بسیار با ایده آل فاصله دارد و تصاحب برنامه ریزی شده انجام نخواهد شد. آنها به شدت به یک پیروزی سرکش گودیسون نیاز دارند. مشکل اینجاست که آرسنال به دلایل بسیار متفاوتی به هر سه امتیاز نیاز دارد.

برای شروع ساعت 16.30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *