فوتبال
اورتون با پیرمردی که مایکل کین به پیروزی رسید، برنلی را در بدبختی قرار داد |  لیگ برتر

اورتون با پیرمردی که مایکل کین به پیروزی رسید، برنلی را در بدبختی قرار داد | لیگ برتر

تورف مور ده ها بار این الگوی پیروزی را برای تیم شان دایچ دیده است اما متاسفانه برای برنلی او دیگر سرمربی آنها نیست. اورتون سازماندهی شده بود، از نظر بدنی مسلط بود و از گلزنی بازیکنانی با قد بیش از 1.80 متر لذت برد تا چهارمین برد متوالی را بدون کلین شیت به دست آورد. این باعث می شود آنها با وجود 10 امتیاز 7 امتیاز از منطقه سقوط جلوتر باشند.

آمادو اونانا و مایکل کین نتیجه را در شبی پر از نوستالژی برای هواداران برنلی رقم زدند، اما ساده لوحی برنلی هرگز مورد تردید قرار نگرفت زیرا اورتون 90 دقیقه دانش و فوتبال موثری ارائه کرد که توسط مردی که نواری به نام او در این بازی دارد فاش شد. محوطه . گوشه.

وقتی صدا بلندتر شد نیازی به این نبود که به کسی گفته شود چه کسی از تونل بیرون می آید. دایچه در طول دوران مربیگری خود بارها در زمین حضور داشته است، اما اولین بازی او پس از آخرین بازی خانگی اش به عنوان سرمربی برنلی، پیروزی 3-2 مقابل اورتون در آوریل 2022 پس از تقریبا 10 سال حضور در لنکاوی بود.

این برنلی دایچی نیست که 20 ماه پیش پشت سر گذاشته شد. فقط دو خرید در آنجا شروع شد و سه بازیکنی که زیر نظر دایچه در تورف مور کار می کردند در ترکیب اورتون حضور داشتند.

وینسنت کمپانی دستخوش تغییری تقریباً کامل شده است تا یک سبک تیمی مبتنی بر فوتبال هجومی پویا و دور شدن از رویکرد محکم‌تر سلف خود ایجاد کند. با مدیریت این فوتبالیست بلژیکی، وقتی مدافعان توپ را در داخل زمین پاس می دهند، همیشه یک آه تند در سکوها به گوش می رسد. آنها دقیقاً این کار را انجام دادند و اورتون توپ را پس گرفت و به لطف سیو عالی جیمز ترافورد صاحب یک کرنر شد.

آمادو اونانا گل اول اورتون را به ثمر رساند و جیمز ترافورد دروازه بان برنلی را پشت سر گذاشت. عکس: تونی مک آردل / اورتون اف سی / گتی ایماژ

ترکیبی که حاصل شد دایچی خالص بود، با کلارت دوایت مک نیل سابق که توپ را به تیرک عقب می زد و اونانا با ضربه سر بلند در حالی که ترافورد بال می زد. با وجود تمام ایده های خوبی که برنلی داشت، اورتون نشان می داد که کارایی موثرتر است.

این یک بازی نوستالژیک برای هواداران میزبان بود که شاهد یک تیم بسیار منظم با جیمز تارکوفسکی و مایکل کین در دفاع میانی بودند. این زوج با هم به اورتون دوم رسیدند و اولی یک ضربه آزاد برای دومی از لبه محوطه جریمه به دست آورد. شوت اولیه کین توسط ترافورد مهار شد اما ضربه از بالای دارا اوشی برگشت و وارد مسیر مدافع شد و به او اجازه داد تا از شش یارد به سمت دروازه بزند.

دو پاس گل و یک گل برای پیرمردها باعث خوشحالی هواداران تیم پایین دوم نخواهد شد.

برنلی پس از وقفه با الهام از اولین حضور لایل فاستر در دو ماه اخیر پرانرژی تر بود (به او مرخصی داده شد تا به مسائل مربوط به سلامت روان رسیدگی کند). آنها در هر دو جناح خطرناک به نظر می رسیدند و زمانی که زکی امدونی از فاصله دور به گوشه بالای دروازه شلیک کرد، جردن پیکفورد را مجبور به مهار توپ کردند و پیکفورد توپ را دفع کرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

هر زمان که اورتون یک ضربه ایستگاهی داشت، احساس ترس در اطراف زمین قابل درک بود. جیمز گارنر یک گوشه به تیرک عقب زد که ترافورد باز هم نتوانست با آن برخورد کند و باعث درگیری در خط شد تا اینکه سرانجام برنلی از زمین خارج شد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

دایچه خوشحال بود که به برنلی اجازه عبور داد، زیرا مطمئن بود که آنها نمی توانند به پنج بازیکن عقب نفوذ کنند، و حق با او بود، اگرچه ساندر برگ به تیر افقی ضربه زد.

این هشتمین برد اورتون در این فصل بود که آنها در اقلیت مالکیت توپ را داشتند، در حالی که برنلی تسلیم هشتمین شکست خانگی خود شد. دایچ یک بار دیگر نشان داد که چرا برای یک شب غمگین در رویال دایچ پادشاه تورف مور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *