اخبار ورزشی
اورتون – کریستال پالاس، بلکپول – ناتینگهام فارست: تکرار جام حذفی – زنده |  جام حذفی

اورتون – کریستال پالاس، بلکپول – ناتینگهام فارست: تکرار جام حذفی – زنده | جام حذفی

رویدادهای مهم

اورتون 0-0 پالاس. بالاخره بازدیدکنندگان از راه می رسند. ضربه ایز که وارد دروازه شد با مهار طلایی ویرجینیا متوقف شد، سپس شلوپ یک موقعیت عالی داشت.

تاریخ به روز رسانی:

بلکپول 0-1 جنگل. بهتر از بلکپول که یک کرنر نصفه نیمه برد. اما آنها جنگل را عقب نگه می دارند و مورگان موفق می شود از ارتفاع 25 متری حفاری کند. او نمی توانست توپ را کاملاً بگیرد، توپ به سمت راست می چرخید، اما ولاخودیموس هنوز آنقدر نگران بود که توپ را قبل از دفع توپ عبور دهد.

بلکپول 0-1 جنگل. Seasiders به ​​عقب افتادن واکنشی نشان ندادند. به نظر می رسد فارست در حال حاضر به احتمال زیاد برتری خود را افزایش داده و بر بازی مسلط شود.

هدف! بریستول روورز 1-0 نورویچ (مک کورمیک 20)

خبر عالی برای گاز، ریچارد وودز (20.11) و بنابراین لیورپول (همچنین 20.11). لوک مک کورمیک از لبه محوطه جریمه قناری ها شوت می زند و باعث برتری تیم ضعیف در رده سوم می شود!

لوک مک کورمیک با ضربه خود از لبه محوطه جریمه تیم میزبان را با نتیجه 1-0 مقابل نوریچ سیتی پیش انداخت. عکس: ویل کوپر/شاتراستاک

تاریخ به روز رسانی:

اورتون 0-0 پالاس. هریسون به محوطه کاخ می رود و درخواست پنالتی می کند. نه داور و نه VAR علاقه ای به دادن این جایزه ندارند.

بریستول روورز 0-0 نوریچ. هنوز چیز قابل توجهی برای گزارش نیست. روورز دسته سوم خود را در برابر رقبای چمپیونشیپ حفظ می کند. ریچارد وودز می نویسد: “از زمان قرعه کشی دور چهارم، هواداران نوریچ متقاعد شده بودند که گاز برنده خواهد شد، در حالی که گاسهدها به همان اندازه متقاعد شده بودند که نوریچ برنده خواهد شد.” “و همه قبول دارند که برنده ها توسط لیورپول شکست خواهند خورد. اما در واقعیت… لیورپول مقابل گاز؟ این اتفاق باید بیفتد. لیورپول ممکن است اهمیتی نداشته باشد. آنها فقط یک بار در جام حذفی مقابل روورز مساوی کرده اند و این نوید خوبی برای قرمزها در بازی تکراری آنفیلد در سال 1992 با نتیجه 2-1 پیروز شدند: کارل ساندرز زودهنگام گاز را پیش انداخت، اما استیو مک منمن و دین ساندرز در نیمه دوم جدول را تغییر دادند و تیم گریم سونس جام را برد.

بلکپول 0-1 جنگل. اوموبامیدله و هم تیمی هایش گل خود را با برافراشتن یک پیراهن برای همبستگی با دوستشان چیخو کویاته، که اردوی سنگال را در جام ملت های آفریقا پس از مرگ پدرش ترک کرد، جشن می گیرند.

اندرو اوموبامیدله بازیکن ناتینگهام فارست پس از به ثمر رساندن اولین گل مقابل بلکپول جشن می گیرد و تی شرتی به یاد پدر فقید چیخو کویاته در دست دارد.
عکس: لی اسمیت/اکشن تصاویر/رویترز

تاریخ به روز رسانی:

هدف! بلکپول 0-1 ناتینگهام فارست (Omobamidele 16)

گوشه از سمت راست. Yates وارد عمل می‌شود و Omobamidele، با هکتارها فضا در نوار دور، نمی‌تواند از دست بدهد. او با یک پای کناری مطمئن به خانه ضربه می زند. چه راه خوبی برای جشن گرفتن اولین حضورتان!

اندرو اوموبامیدله از ناتینگهام فارست گل ابتدایی بلکپول را به ثمر رساند.
اندرو اوموبامیدله برای اولین بار بدون علامت، از داخل محوطه شش قدم به خانه رفت تا دروازه را باز کند. عکس: کارل رسین/ رویترز
اندرو اوموبامیدله از ناتینگهام فارست اولین گل خود را برای بلکپول به ثمر رساند.
Omobamidele گل خود را در مقابل هواداران بلکپول جشن می گیرد که به طور قابل درک بدخلق به نظر می رسند. عکس: لی اسمیت/اکشن تصاویر/رویترز

تاریخ به روز رسانی:

اورتون 0-0 پالاس. اورتون دوباره می آید و هریسون از سمت راست پاس می دهد. توپ از کالورت-لوین فرار می کند که مطلقاً هیچ پوششی ایجاد نمی کند. تیم میزبان کم کم به قله صعود می کند.

اورتون 0-0 پالاس. کالورت لوین در 13 مسابقه موفق به گلزنی نشد. او می توانست یک گل به ثمر برساند و زمانی که به گوشه پایین سمت راست سوت می زند تقریباً این کار را انجام می دهد. جانستون دوست ندارد در پست نزدیک خود شکست بخورد و توپ را به سمت کرنر می چرخاند. هیچی از این نمیاد “پس سرد است؟” هارومف جو پیرسون. یکی از دوستان من که یک دونده مشتاق است می گفت: چیزی به نام هوای بد وجود ندارد، فقط آمادگی بد وجود دارد. بله، من یک آدم کج خلقی هستم.»

بریستول روورز 0-0 نوریچ. در بریستول نیز هیچ پیشرفت چشمگیری وجود ندارد. ساعت فوق العاده پرنده شروع آهسته ساعت شما. این احتمالاً زمان خوبی است تا به شما یادآوری کنیم که اگر هر بازی با امتیاز به پایان برسد، ما به 30 دقیقه وقت اضافه و در صورت لزوم ضربات پنالتی خواهیم رفت. کمربندهای ایمنی خود را ببندید!

بلکپول 0-0 فارست کوجا یک شوت خوب از سمت چپ می زند اما سانتری کم او توسط Mangala دفع می شود. دست های ولاکودیموس هنوز گرم نشده اند.

اورتون 0-0 پالاس. شروعی نسبتاً بدون اتفاق در گودیسون. گومز سعی می کند در شلوغی محوطه جریمه برای خود فضا ایجاد کند، اما فقط می تواند توپ را برای ضربه گل ارسال کند. مت برتز، هوادار اورتون می نویسد: “دوران جام بدترین اتفاق تاریخ نیست، با وضعیت اورتون در لیگ برتر در حال حاضر بسیار مشکوک است، اما برای این کار باید ابتدا از پالاس عبور کنید. دایچه تیم قدرتمندی را تشکیل داده است، امیدوارم آنها بتوانند با کمترین مشکل کار را انجام دهند.”

بلکپول 0-0 فارست تیم میهمان اولین کرنر را می برد و موریلو توپ را با سر به گوشه پایین سمت راست می رساند. خیلی قوی نبود، اما گریمشاو دیر متوجه این موضوع شد و به خوبی توانست پایین بیاید و توپ را به دور تیرک دروازه بچرخاند. نوبت دو الان میاد

دن گریمشاو، دروازه بان بلکپول، ضربه سر موریلو از ناتینگهام فارست را در جریان بازی مجدد دور سوم جام حذفی، دفع کرد.
موریلو (مرکز) ناتینگهام فارست، دروازه بان بلکپول را تماشا می کند که ضربه سر دن گریمشاو را پاک می کند. عکس: Jon Super/AP

تاریخ به روز رسانی:

بلکپول 0-0 فارست تیم میزبان شروع قدرتمندی داشت و در یک سوم پایانی فارست را مهار کرد. اما این فشار زمانی آشکار می شود که کانولی یک سانتر وحشتناک از جناح راست به داخل شن پشت دروازه ارسال می کند. رودز در وسط بود که منتظر یک تحویل مناسب بود.

پس ما اینجا هستیم! برف در زمین بلکپول در حال باریدن است. شروعی آهسته در حالی که همه گرم می شوند.

تیم‌ها در جاده بلومفیلد، پارک گودیسون و زمین یادبود! یه دقیقه دیگه میریم من نمی دانم که آیا کسی صدای نرم گیتار آکوستیک را شنیده است. این ملودی پیتر اوه، گردآورنده موسیقی پاپ، زمزمه می‌کند: «وقتی نام دروازه‌بان اول اورتون را می‌بینند.» من هر روز منتظر جایزه پولیتزر خود در پست هستم.

آب و هوا اینها میمون های برنجی هستند. منهای یک در بلکپول، منهای یک در مرسی ساید به منفی دو، منهای دو در بریستول کاهش می یابد. همه ارقام بر حسب سانتیگراد واقعی هستند. شان توز می گوید: «من در اولین بازی Forest v Blackpool بودم و در ناتینگهام (اما در شمال غربی) زندگی می کردم، بنابراین اهمیت خاصی دارد. همچنین، سردترین چیزی که تا به حال در یک مسابقه با آن مواجه شدم، در بازی بلکپول 2-3 WBA Championship حدود یک دهه پیش بود، بنابراین برف و یخی که در تصویر دیدم باعث شد دندان‌هایم دوباره از خاطره به هم بخورد. توصیه به همه: برای یک بازی شبانه زمستانی چند لایه لباس بپوشید. آن شب من احمقانه کار را ترک کردم و رفتم قطار را بگیرم. بازی خوبی بود علیرغم عصبانیت هایی که بیش از 90 دقیقه طول کشید. بالتیک لعنتی بود.»

صحنه سرد در بلکپول قبل از شروع بازی.
در صحنه سرد بلکپول قبل از شروع بازی، یکی از خدمه زمین در حال برداشتن بطری گاز مورد استفاده برای گرم کردن چمن در زمین یخ زده دیده می شود. عکس: کارل رسین/ رویترز

تاریخ به روز رسانی:

سرگرمی قبل از مسابقه مسابقه تلویزیونی امشب بریتانیا بلکپول و فارست است که حس و حال مشخصی از دهه 1950 دارد. فارست آخرین بار در سال 1959 موفق به کسب این جام شد، زمانی که عموی التون جان روی دوایت گلزنی کرد و پایش را در برد 2-1 مقابل لوتون تاون شکست. تنها پیروزی بلکپول شش سال پیش بود، زمانی که آنها در معروف ترین فینال پیروز شدند. در اینجا می توانید سبک MBM را دوباره زنده کنید.

تیم های اورتون-پالاس

اورتون: ویرجینیا، پترسون، تارکوفسکی، برانتویت، میکولنکو، اونانا، آندره گومز، مک نیل، گارنر، هریسون، کالورت-لوین.
ذخیره ها: پیکفورد، کین، دانجوما، بتو، گادفری، چرمیتی، لونرگان، هانت، دابین.

کریستال پالاس: جانستون، کلاین، اندرسن، گوهی، میچل، ریچاردز، لرما، ایز، هیوز، شلوپ، ادوارد.
نفرات: تامکینز، ماتئوس فرانکا، ماتتا، ابیووی، آهامادا، هندرسون، ریدوالد، آدارامولا، اوزو.

قاضی: تونی هرینگتون (کلولند).

تاریخ به روز رسانی:

تیم های بریستول روورز – نورویچ

بریستول روورز: کاکس، گرانت، کراما، تیلور، توماس، فینلی، ایوانز، ویل، مک کورمیک، مارتین، کالینز.
بازیکنان فرعی: گوردون، سینکلر، مارکیز، براون، گیبون، هول، هال، شاو، هانت.

شهر نوریچ: لانگ، استیسی، بات، گیبسون، مک کالوم، سورنسن، مک لین، گابریل سارا، رو، آیدا، هرناندز.
بازیکنان زیرمجموعه: ساینز، گیبس، بارنز، فاسناخت، پلاچتا، نونز، گان، فیشر، آنسن.

قاضی: اندی دیویس (همپشایر).

𝙏𝙀𝘼𝙈 𝙉𝙀𝙒𝙎

در اینجا نحوه صف آرایی ما برای رویارویی با نوریچ در دور سوم جام حذفی آمده است!

💪 تیلور و کالینز به یازدهم بازگشتند.
©️سام فینلی کاپیتان است.
🦄 گوردون و شاو جزو جانشینان هستند.

در مورد گاز اقدام کنید! ⛽️#UTG pic.twitter.com/ZmKb9KxY2u

— بریستول روورز (@Official_BRFC) 17 ژانویه 2024

تاریخ به روز رسانی:

تیم های بلکپول و فارست

استخر سیاه: گریمشاو، کانولی، اکپیتا، کوکا، لارنس گابریل، نوربرن، مورگان، لیون، کری، همیلتون، رودز.
زیرمجموعه ها: اودانل، پنینگتون، دیل، جوزف، دمبله، فضیلت، لاوری، کیسی، اوکلی-بوث.

جنگل ناتینگهام: ولاکودیموس، ویلیامز، اوموبامیدله، موریلو، تاوارس، دانیلو، مانگالا، یتس، دومینگز، هادسون اودوی، وود.
زیرمجموعه ها: گاردنر، ترنر، ورال، تافولو، مک کنا، مونتیل، آگیلرا، ایساپا، مک دانل.

قاضی: دارن باند (لنکاوی).

تاریخ به روز رسانی:

پیشگفتار

یک شب بزرگ در جام حذفی. سه بازی تکراری دور سوم باقیمانده با وقت اضافه و در صورت لزوم ضربات پنالتی. در اینجا آمده است که چه کسی بازی می کند و چه موقعیت هایی در دور چهارم در خطر است.

بلکپول – ناتینگهام فارست
(برندگان به شهر بریستول می روند)

بریستول روورز – نوریچ سیتی
(برندگان به لیورپول می روند)

اورتون – کریستال پالاس
(برندگان میزبان لوتون تاون خواهند بود)

تمامی مسابقات امشب از ساعت 19:45 به وقت گرینویچ آغاز خواهد شد. همه چیز دارد اتفاق می افتد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *