اخبار ورزشی
اورتون 0-3 منچستریونایتد: لیگ برتر – زنده |  لیگ برتر

اورتون 0-3 منچستریونایتد: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

جدول لیگ برتر: یک نتیجه سالم برای یونایتد، یک نتیجه دلخراش برای اورتون.

اورتون 0-3 منچستریونایتد

داستان بوس. اورتون نتوانسته است خود را برای مقابله با بی عدالتی ها جمع کند و اکنون باید در هفته آینده به سیتی گراوند نگاه کند زیرا نبرد سقوط آنها ادامه دارد. یونایتد با خوشحالی به گالاتاسرای می رود. آنها دقیقا خیره کننده نبودند، اما گل اول آلخاندرو گارناچو مطمئناً خیره کننده بود.

90+3 دقیقه: اورتون اکنون در تنگنای مرگ است. رتبه های گودیسون در حال خالی شدن هستند. ما یک فصل طولانی و قدیمی در پیش داریم. این یک بازی بود که در آن آنها انتظار داشتند خود را بیشتر بهبود بخشند.

در همین حال، هریسون نمی تواند توپ را به سمت دروازه هدایت کند، زیرا توپ در اطراف محوطه جریمه یونایتد می پرد.

دقیقه 1+90: چرمیتی که نام مستعارش در رختکن والتر بود، توپ را به بیرون فرستاد و اونانا حتی نتوانست از آن عبور کند. حالا وقتی Gueye رزرو شده است، یک هو بی‌صدا وجود دارد.

دقیقه 90: زیر بار اورتون، دوکور در، دابین در.

تماس‌های استفن کار: «امروز بعد از ظهر، جان. در میان این همه آشفتگی، به نظر می رسد اورتون نیاز به بازی واقعا خوب را از دست داده است. یونایتد بدون هیچ کاری دو گل جلوتر است. انگار اورتون فکر می‌کرد که می‌تواند از طریق احساسات خالص پیروز شود.»

شش دقیقه اضافه شد.

دقیقه 89: یونایتد می‌توانست چهارمی را بگیرد اما تارکوفسکی، تقریباً آخرین نفر، مانع از ارتباط برونو و راشفورد می‌شود.

دقیقه 87: تماس های آدام رابرتز: “اول، راشفورد – بدون فشار – توپ را به بازیکن اورتون که 10 یارد با هر بازیکن یونایتد فاصله دارد، پاس می دهد. و به نظر می رسد که پیکفورد توپ را در فاصله 10 یاردی کمتر از هدف مورد نظر در تماس قرار می دهد، سپس آن را به گردن شخص دیگری می اندازد.

به هر حال، یک بازیکن یونایتد (گارناچو؟) لطف بزرگی کرد و مانع داد اشلی یانگ بعد از پنالتی بر سر داور فریاد زد، که قطعاً به دومین زردی منجر می شد که او قطعاً شایسته آن بود.»

با این حال، یک گل گارناچو وجود داشت، درست است؟

دقیقه 86: پترسون روی همپوشانی فضایی پیدا می‌کند، اما از آن عبور می‌کند و اونانا برای جمع‌آوری توپ بیرون می‌رود. این اتفاق اغلب در پست های امیدوارکننده برای اورتون رخ می داد.

دقیقه 84: مارسیال خاموش است و هانیبال می آید. نقشه اریک تن هاگ محقق شد.

دقیقه 82: کالورت-لوین می رود، حداقل او در شرایط خوبی قرار دارد و چرمیتی جایگزین او می شود. ناله های خانگی همچنان ادامه دارد که یونایتد در نیمه اول بسیار ناراحت کننده شروع به بازی غیرقابل کنترل توپ می کند.

دقیقه 81: گودیسون شروع به تخلیه کمی کرده است، اما بسیاری ممکن است برای بیان نارضایتی خود باقی بمانند.

دقیقه 78: اکنون شنیده می‌شود که هواداران یونایتد اورتونیایی‌ها را مسخره می‌کنند و متأسفانه شعارهای فقری که آنها به آن علاقه دارند. نیازی نیست سال 2023 است. جادو. با دشمن مشترک بجنگید. و چنین.

دقیقه 77: شاو راهی یونایتد شد. او خوب بازی کرد. وان بیساکا وارد می شود و دالوت بال ها را عوض می کند.

دقیقه 76: این بار هیاهوها نیمه دل هستند. حالا هواداران یونایتد را می شنویم.

هدف! اورتون 0-3 منچستریونایتد (مارسیال، 75)

یونایتد به خوبی توپ را پاس می کند و سپس فرناندز حملات مارسیال و پیکفورد را دفع می کند. مرد فرانسوی آرام است و به خانه برمی گردد.

آنتونی مارسیال، بازیکن منچستریونایتد، سومین گل خود را در مقابل جردن پیکفورد از اورتون به ثمر رساند. عکس: تام جنکینز/ گاردین

دقیقه 74: ماینو برای یونایتد تنگ خواهد شد و گارناچو هم همینطور.

دقیقه 72: دو زیردریایی یونایتد: به Mainoo و Garnacho بروید، به Ambrabat و Pellstri بیایید.

دو بازیکن تعویضی اورتون: یانگ و مک نیل، دانجوما و پترسون.

دقیقه 71: نزدیک به یونایتد لیندلوف راشفورد را دفع کرد و پاس تقریباً گارناچو را پیدا کرد که ضربه والی او به تور کناری برخورد کرد. مارسیال کجا بود؟

70 دقیقه: همانطور که Doucoure آماده شوت می شود، Dalot یک بلوک زیبا با پشت خود ایجاد می کند. در منطقه بین Onana و Branthwaite مقداری پرخاشگری وجود دارد، او در حال هل دادن و هل دادن است. اما اجازه دهید یونایتد خطوط خود را روشن کند.

دقیقه 69: کرنر اورتون و اونانا به توپ ضربه می زند و ادعا را حفظ می کند. او حداقل کمی خوش شانس بود.

دقیقه 69: دیوید وال در تماس است: “آیا حتی داور اینجا هم در اعتراض به امتیاز پنالتی اورتون همبستگی نشان می دهد؟ معمولا دوکور و یانگ به دلیل خطاهای مکررشان و ضربه زدن به پنالتی کارت زرد دوم را دریافت می کردند. متاسفانه برای اورتون اینطور به نظر می رسد.” اینطور نیست که بچه‌های استوکلی پارک در یک توطئه برای رفع مشکل برای آنها باشند. هوارد وب باید ارتباطات را در مناطق مختلف در PGMOL بهبود بخشد.”

دقیقه 68: استفن وینستانلی می گوید: “اگر یونایتد اینقدر بد باشد (و فرم آنها به اندازه سایر تیم ها بد باشد و لیست مصدومان آنها بد باشد) و نتیجه امروز پابرجا باشد، این چه می گوید؟ آنها فقط 6 امتیاز از صدر خواهند بود. از میز.”

این یک نکته عادلانه است. این فصل هیچ کس خیلی برجسته نبود و به همین دلیل واقعا خوب بود.

دقیقه 66: اونانا از اینکه فشار مگوایر روی کالورت-لوین به این معنی بود که مهاجم فقط می توانست توپ را در مسیر خود بچرخاند، سپاسگزار است.

دقیقه 64: ماینو توپ خوبی را بیرون بازی می کند و سپس دالوت گارناچو را در فضا رها می کند که این بار تکنیکش شکست می خورد. اورتون باز می شود

دقیقه 62: هنگامی که راشفورد شروع به دویدن به سمت پیشخوان می کند، زوزه های خشم و هیاهو شنیده می شود. وقتی یونایتد در کرنر پیروز می‌شود صدای هو کردن بلندتر می‌شود. شما عکس را دریافت می کنید. در حالی که فرناندز توپ را در خط میانی بازی می کند بو می کند. و یک کرنر دیگر برنده شد.

دقیقه 61: میکولنکو تاب می‌خورد و شوتی شلیک می‌کند که با فاصله از هدف به بیرون می‌رود.

دقیقه 59: ساموئل کمبل در تماس است: “این عملکرد بسیار خوبی از دایچه، بازیکنان اورتون و هواداران اورتون است. این ادعا که هر تصمیم درستی که علیه آنها گرفته می شود به نوعی بخشی از یک توطئه بزرگ فساد علیه آنها است. خیلی مسخره!»

مشکل اینجاست سام، همه در فوتبال اینطور رفتار می کنند. و همچنین در زندگی.

دقیقه 58: Gueye فضا پیدا می کند، می چرخد ​​و آتش می گیرد. پرواز می کند اما نجات عالی از Onana! سپس دروازه بان کرنر را دفع کرد. با وجود کشمکش تارکوفسکی و مگوایر در جعبه، بووس هیچ چیز را از دست نمی دهد.

دقیقه 57: بووووووووو!!!!

هدف! اورتون 0-2 منچستریونایتد (رشفورد، 56 امتیاز)

فرناندز توپ را به رشفورد پاس می دهد، او جلوتر می رود، تردید می کند، توپ را به بیرون از پیکفورد می زند. یک مروارید…..بووووووووووو!

راشفورد آن را دفن می کند.
راشفورد آن را دفن می کند. عکس: مجی هارون/شاتراستاک

پنالتی منچستریونایتد!

دقیقه 52: مارسیال برای شبیه سازی کارت زرد گرفت!….پاس فرناندز وارد دروازه شد و چیزی که پنالتی آشکار به نظر می رسد، شیرجه می شود. یانگ ادعای بیگناهی کرد، اما هیچ یک از آن ها خیلی قانع کننده نبود. بروکس داور به طرف مقابل فراخوانده می شود. اگرچه چرا او در وهله اول این کار را نکرد، حدس کسی است. رزرو مارسیال لغو شد. مجازات داده می شود. آیا یانگ رزرو می شود؟ به نظر نمی رسد.

طرفداران جان بروکس داور را به دلیل اشاره به صفحه VAR در زمین مورد سرزنش قرار دادند.
طرفداران جان بروکس داور را به دلیل اشاره به صفحه VAR در زمین مورد سرزنش قرار دادند. عکس: مایکل ریگان/گتی ایماژ

50 دقیقه: یونایتد کمی شلوغ تر به نظر می رسد، اورتون کمتر. اما سپس کالورت-لوین توپ را پایین می آورد و مگوایر سپس میکولنکو زوزه می کشد.

دقیقه 49: هنوز جریان مناسبی از هو کردن وجود دارد. طرفدارانی خواهند بود که در سرمای زمستان صورتشان اینطور می چسبد و لب هایشان 90 دقیقه اینطور می ترکد.

دقیقه 47: مک تومینای توپ را به بیرون پرتاب می کند و پس از خطای گارناچو و فرناندز، برتری گرفته می شود.

46 دقیقه: نیمه دوم اینجاست، ما با بوو و چند کار خوب دیگر از میکسر صدای Sky شروع می کنیم. Mainoo حمله را در یک کانتر در سراسر خط میانی آغاز می کند. نشانه های امیدوار کننده آیا او بعد از فیل فودن و آدام لوفوندر ستاره بزرگ بعدی استوکپورت خواهد بود؟

فیل گیلیبراند: من نمی خواهم کامپیوتری شوم، اما به هر حال این کار را انجام خواهم داد. ضربه دوچرخه (با پای راست) شامل بلند کردن پای دیگر (چپ) ابتدا و سپس استفاده از تکانه حرکت سیسور (یا دوچرخه) برای آوردن پای راست روی توپ است. اگرچه گل کلینزمن یک ضربه بالای سر تماشایی بود، اما یک ضربه دوچرخه نبود. رونی بود. مال گارناچو بود؟ من ندیده ام.”

ضربات هوایی، انتخاب های شما

مارکو فن باستن

ریوالدو

کریستیانو

کاری تولینیوس در تماس است:این یکی از خارق‌العاده‌ترین گل‌هایی است که من تا به حال دیده‌ام. این منظره ای آشنا از بهترین مجموعه های تاریخ بوندسلیگا است، با گرت بیل در فینال لیگ قهرمانان، زلاتان در مقابل انگلیس و یورگن کلینزمن در VfB اشتوتگارت.

مطالعه پاره وقت:

نیمه اول: اورتون 0-1 منچستریونایتد

اورتون سرشار از روحیه و تیم بهتری بود که ناشی از بی عدالتی و آگاهی از دستاوردهای یونایتد بود. با این حال گل گارناچو باعث جدایی تیم ها شد. زیبایی مطلق بود. تیم ها به محض ورود به زمین هو می شوند.

45+2 دقیقه: یانگ و گارناچو بار دیگر با هم درگیر شدند و مرد اورتون قبلاً یک کارت زرد دریافت کرده بود. رشفورد به دفاع برگشته تا جبران کند. پس از هو کردن بیشتر، فرناندز مک نیل را هل می دهد و از مجازات اجتناب می کند.

45 دقیقه: دو دقیقه اضافه شد. صدای ناله ها هنوز شنیده می شود اما نه آنقدر بلند.

43 دقیقه: ارسال دالوت، آنتونت مارسیال را که روی پاس قرار گرفته بود، در آفساید قرار داد. از سوی دیگر، دوکور به زودی به همان جرم فنی مجرم خواهد شد.

41 دقیقه: فشار اورتون بیشتر است. صلیب اشلی یانگ قوس دار است و کالورت-لوین پیشتاز می شود. و پس از اینکه توپ از Calvert-Lewin وارد شد، Gueye این فرصت را پیدا می کند که شوت کند. ممکن است به زودی به هدف برسند.

دقیقه 39: سایمون مک ماهون در تماس است: «سلام جان. میچل فن درگاگ در اواسط دهه 90 چندین فصل را به عنوان بازیکن در مادرول گذراند. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، به این معنی است که او حداقل باید از قبل با احساس متوسط ​​بودن در میانه جدول آشنا باشد در حالی که پسران بزرگ در بالای جدول تلاش می کنند.

38 دقیقه: ماینو توپ را جلو می برد، پاس های رشفورد را رد و بدل می کند، اما ارسال او قطع می شود. او خیلی خوب بازی کرد و عدالت را رعایت کرد. همین را نمی توان در مورد رشفورد گفت، که پس از آن به نظر می رسید که از بالای توپ عبور کرده و توپ را از دست داده است.

دقیقه 36: همانطور که گارناچو در نهایت قصد حمله به یونایتد را دارد، او در این کار زیاده روی می کند و توپ به زودی به اونانا می رسد. زمانی که شاو توسط دوکور خطا می‌شود، آرامش ایجاد می‌شود. اورتون در حال حمله است. دوکور خطای زیادی مرتکب نشد زیرا یک کارت زرد دیگر دریافت کرد.

34 دقیقه: ماینو ضربه مک نیل را مهار می کند. یونایتد سراسر نمایش بود، آینه ای از نمایش های ناامید کننده فراوان آنها در این فصل.

دقیقه 33: این یک شانس طلایی برای دوکور است اما او آن را از دست می دهد. اوه اورتون

عبدالله دوکور بازیکن اورتون واکنش نشان داد.
عبدالله دوکور بازیکن اورتون واکنش نشان داد. عکس: تام جنکینز/ گاردین

دقیقه 32: الان همه چیز اورتون است. آنها باید هر چه زودتر گل بزنند. یونایتد باید دو سیو بزند که ماینو قهرمان دوم است. شوت کالورت-لوین توسط اونانا دفع شد و ماینو پس از آن ضربه خورد تا هریسون ریباند را از دست بدهد.

دقیقه 31: دفاع خوب از ماینو، اما کرنر اورتون را واگذار کرد. گارنر آن را می گیرد و کالورت-لوین یک ضربه سر آزاد دریافت می کند اما مستقیم به گلوی اونانا می رود.

دقیقه 29: بووو پس از اینکه بازیکن اورتون از دفع توپ توسط گارناچو شکایت کرد، داور بروکس، دوکور را به دلیل مخالفت با جریمه جریمه کرد. گارناچو از توبیخ فرار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *