بسکتبال
اولویت فدراسیون اسپانیا حفظ سرجیو اسکاریولو در این تیم برای چهار سال آینده است

اولویت فدراسیون اسپانیا حفظ سرجیو اسکاریولو در این تیم برای چهار سال آینده است

توسط تیم یوروهوپ/ [email protected]

الیزا آگیلار نزدیک به چهار ماه است که به عنوان رئیس جدید فدراسیون اسپانیا و جایگزین خورخه گارباخوسا شده است. صحبت کردن اسپانیایی با “AS”، وی تاکید کرد که اولویت همه در فدراسیون حفظ نیمکت نشینی سرخیو اسکاریولو تا چهار سال آینده است.

این را از روز اول گفته ام. اولویت ما این است که اسکاریولو در چهار سال آینده سرمربی شود. نه تنها با ظرفیت مربیگری، بلکه با خطی که با جوانان در سطح مربیگری ایجاد کرد. او می داند که قصد ما چیست و می دانم که تیم ملی برای او بسیار مهم است. اکنون بیشتر در مورد زمان بندی است. معتقدم در نهایت به نتیجه موفقیت آمیزی خواهیم رسید و با اسکاریولو به توافق خواهیم رسید.آگیلار از جمله گفت.

اسکاریولو در اولین دوره مربیگری خود در تیم ملی از سال 2009 تا 2012 سرمربی اسپانیا بود و در سال 2015 دوباره به لاروخا پیوست. او چهار مدال طلای یورو بسکت با اسپانیا و یک مدال برنز در جام جهانی 2019 و همچنین قهرمانی اروپا و 2016 ریو کسب کرد. المپیک و تنها نقره بازی های المپیک 2012 لندن.

آگیلار همچنین به احتمال بازگشت لورنزو براون به تیم ملی پس از کسب مدال طلا در یوروبسکت 2022 و حذف جام جهانی 2023 اشاره کرد.

زمانی که ماکابی برای بازی به مادرید آمد و تمایل لورنزو 100 درصد به شرکت در بازی های پیش از المپیک والنسیا بود، با او قهوه خوردم.” تاکید کرد.

اسپانیا که در آغاز رقابت‌های مقدماتی یورو 2025 برابر لتونی شکست خورد، در دومین دیدار 25/02 به مصاف بلژیک می‌رود. به دلیل کسب مقام نهمی در آخرین جام جهانی، اسکاریولو و اسپانیا باید در مسابقات انتخابی المپیک در والنسیا (2 تا 7 جولای) به میدان بروند.

The post اولویت اتحادیه فوتبال اسپانیا برای حفظ سرجیو اسکاریولو برای چهار سال آینده appeared first on Eurohoops.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *