اوکراین – انگلیس: مقدماتی یورو 2024 – زنده | مقدماتی یورو 2024

رویدادهای مهم

اینجا بازیکنان می آیند. هوا کاملا گرم است و حدود 26 درجه است و هواداران اوکراینی سر و صدای خوبی دارند. این باید بازی خوبی باشد.

راهنمای سفر به وروتسواف

جیمز می‌نویسد: «این مربوط به چند سال پیش است، اما راهنمای نگهبان من به وروتسواو پیش‌زمینه‌ای در مورد این مکان ارائه می‌دهد.

«اگر MBM هایم را درست به خاطر بسپارمآیا سایمون مک ماهون طرفدار داندی نیست؟» جیمز هامفریس می گوید. “به خصوص داشتن چنین اعتماد به نفسی شگفت انگیز استژست های کلی در مورد 30 سال گذشته فوتبال اسکاتلند به طور کلی و داندی به طور خاص> من شخصاً هنوز منتظرم تا یاد بگیرم چگونه می توانیم با کسب امتیاز 15 از 15 این را بهبود بخشیم.

“به هر حال! ما فکر می کنیم که اوکراین امروز امیدوار است یا این فقط صفحه دیگری از تاریخ طولانی و غم انگیز بریتانیا است که گروه های موسیقی را به دست آورده است؟

قسمت Dundee درست است، اما شما یک جزئیات کوچک را حذف کردید. امروز فراتر از قلمروها نیست، اما نمی توانم آن را ببینم. فکر نمی‌کنم این گروه به‌خصوصی فشرده باشد. انگلیس خیلی خوب است و تورنمنت ها بزرگ و بزرگتر می شوند، بنابراین نرسیدن به این مسابقات بسیار سخت است. دلم برای روزهای هشت تیمی قهرمانی اروپا تنگ شده است. ببینید بعضی از این باندها چقدر تنگ بودندو کیفیت تیم هایی که موفق به انجام این کار نشدند.

نیک ایمز در مورد پیوند اوکراین و انگلیس

“میشه لطفا به سایمون مک ماهون اطمینان بدی؟ شان توز می نویسد: در انگلیس بسیاری (از جمله من) هستند که بهترین ها را برای اسکاتلند آرزو می کنند. دیدار در فینال کمی خاص خواهد بود، اینطور نیست؟ اما می دانید فرانسوی ها، آلمانی ها، پرتغالی ها، ایتالیایی ها، هلندی ها…

«* دست کم گرفتن تاریخ کیهان

“در بایرن شما باید در هر مسابقه پیروز شوید… من از این احساسات متفاوت لذت می برم.”

پیش نمایش توسط دیوید هایتنر

“بعد از ظهر راب” سایمون مک ماهون می گوید. “وقتی در مقدمه شما جمله “آنها بدون عرق کردن این روزها واجد شرایط شده اند و مانع از سقوط غافلگیرکننده ای شده اند” تابستان آینده در آلمان خواهند بود، فکر کردم که شما در مورد اسکاتلند صحبت می کنید. من قبلاً جوراب‌های لیدرم را آماده کرده‌ام و به‌طور جدی امیدوار هستم که بتوانیم به جای لذت بردن از لذت انتخابی، در خود تورنمنت یک ضربه واقعی ایجاد کنیم. خدا می داند که ما به اندازه کافی صبر کرده ایم.»

عالی نیست؟ جدای از ظاهر گرد مک تومینای، من به ویژه از تولد دوباره بیلی گیلمور خوشحالم.

جیمز مدیسون در سمت چپ خط حمله انگلیس شروع می کند

آخرین وضعیت گروه C

  • انگلستان P4 امتیاز 12

  • اوکراین P3 امتیاز 6

  • ایتالیا P2 نقطه 3

  • مقدونیه شمالی P3 امتیاز 3

  • مالت P4 امتیاز 0

دیگر بازی امروز مقدونیه شمالی – ایتالیا است که از ساعت 19:45 به وقت گرینویچ آغاز می شود.

اخبار تیم: گوهی شروع می کند

هیچ شگفتی بزرگی در تیم انگلیس وجود ندارد. مارک گوهی جانشین جان استونز مصدوم در دفاع میانی شد و جردن هندرسون از خط میانی شروع کرد و جیمز مدیسون به مارکوس راشفورد و فیل فودن ترجیح داده شد.

اوکراین (4-2-1-3) بوشچان; کونوپلیا، زابارنی، ماتوینکو، میکولنکو؛ استپاننکو، زینچنکو؛ سوداکوف Tsygankov، Yaremchuk، Mudryk.
نفرات: تروبین، لونین، میخایلیچنکو، کریوتسوف، سیدورچوک، یارمولنکو، دووبیک، بویالسکی، وانات، پوپوف، نازارینا، کاراوایف.

انگلستان (4-1-2-3) پیکفورد؛ واکر، گوهی، مگوایر، چیلول؛ برنج؛ هندرسون، بلینگهام؛ ساکا، کین، مدیسون.
ذخیره ها: جانستون، رمزدیل، تریپیه، کولویل، توموری، فیلیپس، دانک، ایز، راشفورد، فودن، گالاگر، ویلسون.

قاضی گئورگی کاباکوف (بلغارستان)

پیشگفتار

سلام، به پخش زنده مسابقه مقدماتی یورو 2024 بین اوکراین و انگلیس خوش آمدید. اگر به دنبال خطر هستید، به جای اشتباهی آمده اید. بازی امشب در لهستان برگزار می‌شود، جایی که انگلیس به سختی به تورنمنت‌های بزرگ راه یافت: در سال 1989 پیتر شیلتون در آخرین لحظه با ضربه‌ای از روی تیر افقی ضربه زد، در حالی که گری لاینکر دو سال بعد گل تساوی فوق‌العاده‌ای را به ثمر رساند.

این روزها آنها بدون عرق کردن و جلوگیری از سقوط غافلگیرانه در آلمان در تابستان آینده حضور خواهند داشت. جالب ترین جنبه این مسابقات پیشرفت تیم است تا نیاز به سه امتیاز. تعدادی از بازیکنان، از جمله جیمز مدیسون، مارکوس راشفورد و ترنت الکساندر-آرنولد، در حال تلاش برای ورود به بهترین ترکیب گرت ساوتگیت در تابستان آینده در صورت آمادگی هستند. دیگران، مانند هری مگوایر و جردن هندرسون، سعی می کنند در این تجارت باقی بمانند.

این یک بازی بزرگتر برای اوکراین است، که با ایتالیا و مقدونیه شمالی برای سایر مکان های انتخابی خودکار رقابت می کند. نتیجه امشب آنها را برای بازی بسیار مهمتری در روز سه شنبه آماده می کند: ایتالیا خارج از خانه.

برای شروع 17:00 BST / 18:00 Wroclaw / 19:00 کیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *