“او به قفسه بازخواهد گشت”: نادال به گرند اسلم در اوپن استرالیا باز می گردد | رافائل نادال

کریگ تایلی، مدیر مسابقات اعلام کرد رافائل نادال در مسابقات آزاد استرالیا 2024 به تنیس گرند اسلم بازخواهد گشت.

این بازیکن 37 ساله از زمانی که در مسابقات قهرمانی ملبورن 2023 در دور دوم شکست مقابل مک‌دونالد مقابل مک‌دونالد دچار آسیب دیدگی فلکسور لگن شد، از میادین دور بوده است.

اوایل سال جاری، نادال اعلام کرد که اوپن فرانسه را که 14 قهرمانی از 22 قهرمانی مهم خود را به دست آورد، از دست خواهد داد، زیرا برای این مشکل تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

عدم فعالیت او باعث شده است که اسپانیایی به رتبه 240 در رده بندی جهانی سقوط کند، اما نادال می تواند برای اولین گرند اسلم تقویم 2024 روی یک رتبه محافظت شده حساب کند.

تیلی، مدیر عامل تنیس استرالیا در مصاحبه ای در برنامه صبحانه استرالیایی The Today Show گفت: “ما فقط می توانیم اینجا اعلام کنیم که رافا بازخواهد گشت.” تایید کرده است که به عنوان قهرمان سال 2022 بازخواهد گشت و این چیزی است که ما از آن هیجان زده ایم. “این واقعاً هیجان انگیز است. عالی است.”

تایلی همچنین فاش کرد که “بعضی از بزرگان” در مسابقات شرکت خواهند کرد و قهرمان سابق انفرادی زنان، نائومی اوزاکا، کارولین وزنیاکی و آنجلیک کربر برای بازگشت در صف حضور خواهند داشت. او افزود: “ما با آغوش باز از آنها و خانواده هایشان به ملبورن استقبال خواهیم کرد و نمی توانیم منتظر باشیم تا ببینیم فصل بعدی چه خواهد شد.”

نیک کیرگیوس مورد علاقه خانگی خود، که در سال 2023 به دلیل مصدومیت تنها یک بازی در تور ATP انجام داده است، به تمرینات بازگشته و امیدوار است که در ملبورن آماده شود. تایلی افزود که او “تمام تلاش خود را می کند تا بهترین کار خود را انجام دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *