“او مرا زیر بال خود گرفت”: نیک کیرگیوس از اندی موری برای حمایت از سلامت روان تمجید کرد | تنیس

نیک کیرگیوس، ستاره تنیس استرالیایی، فاش کرد که اندی موری نقش کلیدی در کمک به او برای گذر از یک بحران تاریک سلامت روان ایفا کرده است. کیرگیوس صراحتاً در مورد مبارزات شخصی در مراحل مختلف طی دو سال گذشته صحبت کرده است، به ویژه در سریال نقطه شکست خود در نتفلیکس.

اما در مصاحبه ای با پیرز مورگان، پخش کننده دو قطبی بریتانیایی، این جوان 28 ساله گفت که برنده سه بار موری، فعالانه علاقه مند به کمک به تغییر زندگی خود بود.

کیرگیوس این هفته در برنامه Piers Morgan Uncensored گفت: «اندی همیشه حامی بزرگ من بود. «تورا به محض ورود، دید که کار در حال انجام است و من را زیر بال خود گرفت. او این (آزار به خود) را دید و گفت: در بازوی تو چیست؟ “در آن مرحله خیلی بد بود.”

من در رختکن بودم و مردم می دیدند که به خودم آسیب می زنم. بنابراین من فقط می‌توانستم تصور کنم وقتی مردم در زمین تنیس با من مسابقه می‌دهند چه فکری می‌کنند. آنها می گویند، “وای، این پسر در حال حاضر در یک طوفان روانی است و او هنوز هم سعی می کند بازی کند.”

من در تورنمنت‌های حرفه‌ای برنده شدم (اما هنوز هم) هر شب مشروب می‌نوشیدم، به خودم صدمه می‌زدم، چیزهایی را روی بازوهایم می‌سوزانم، برای تفریح ​​خودم را می‌کشیدم. تبدیل به اعتیاد به درد شد. از خودم متنفر بودم از بیدار شدن و نیک کیرگیوس بودن متنفر بودم.»

فینالیست ویمبلدون 2022 به دلیل مشکلات زانو و مچ پا از میادین دور بوده و بعید است برای دومین سال متوالی در مسابقات آزاد استرالیا در ژانویه شرکت کند. اما توانایی کمک به سایر افراد آسیب پذیر به کیرگیوس هدفی خارج از تنیس داده است.

کیرگیوس گفت: «من تقریباً چراغ راه افرادی شدم که در حال مبارزه بودند. «وقتی احساس می‌کنند غرق می‌شوند و به الکل، مواد مخدر و غیره روی می‌آورند؛ آنها باز می شوند و احساس می کنند که من قابل ارتباط هستم. این قدرتمندترین چیز در حرفه من بود. مردم با مشکلات واقعی به من مراجعه می کنند. آنها برای من در حساب اینستاگرام من عکس می فرستند، برای من پیام مستقیم می فرستند، به خودشان آسیب می زنند و واقعاً می خواهند خودکشی کنند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *