اگر به رواقیون احترام نمی گذارید، روری مک ایلروی برای شما تاب می خورد | الکس کلارک

ب.صلح‌جویان، به‌ویژه زمانی که در جریان نزاع در پارکینگ مداخله می‌کنند، کمتر عمل می‌کنند که می‌تواند به حیثیت همه افراد درگیر آسیب وارد کند. هفته گذشته، این جایزه به شین لوری گلف باز تعلق گرفت، که حضور آرامش بخش او در جریان تبادل گرم در جام رایدر، خونسردی رشک برانگیزی را نشان داد. برای لوری، او کسی بود که در حالی که غبار قرمز روی روری مک ایلروی فرود آمد و جیم «بونز» مکی را پس از یک حادثه قبلی با دستیار حریف دیگر سرزنش کرد، وارد عمل شد. لوری از معادل آفلی «رها کن، روری، او ارزشش را ندارد» استفاده کرد و مک‌ایلروی را در ماشین سوار کرد و اطمینان حاصل کرد که کانون توجه به پیروزی قاطع اروپا بر آمریکا در رم باقی بماند. برای خوشحالی تیم میزبان، برعکس «معجزه مدینه» رخ نداد.

مک‌ایلروی قبلاً با جو لاکاوا، بازیکن آمریکایی پاتریک کانتلی، در آخرین حفره‌های کورس بحث کرده بود. در حالی که مک ایلروی لاکاوا را به رفتار غیرورزشی به دلیل تشویق شوت کانتلی متهم کرد، مک ایلروی تمرکز خود را برای نوبت خود جمع می کرد. او همچنین ادعا کرد که لاکاوا مانع دید او شده است. McIlroy یک گلف باز بسیار احساساتی است که با فرم خود در مسابقات اصلی مبارزه کرده است. مخالفت او با لیگ گلف LIV که توسط عربستان سعودی حمایت می شود، هم برای او دردهای اخلاقی و هم مالی ایجاد کرده است و رفتار بد در زمین بدون شک عواقب بیشتری دارد. برای مقابله با پریشانی ناشی از همه این مشکلات، او به مقامات بالاتر از لوری مراجعه می کند.

مک ایلروی توضیح داد که در زمانی که در رم بود، حکمت امپراتور مارکوس اورلیوس را مطابق با علاقه عمومی او به رواقییسم هدایت کرد. معلوم شد که او به عنوان طرفداران وب سایت آمریکایی تنها نیست دیلی رواقی شهادت خواهد داد. شما نمی توانید نسخه چرمی مارکوس اورلیوس را فقط از آنجا بخرید. مدیتیشن ها فقط با 110 دلار، مدال ها و آویزهای Memento Mori تزئین شده با جمجمه که همچنین بیانگر چهار فضیلت (شجاعت، اعتدال، عدالت و خرد، مال شما به قیمت 245 دلار) است. رایان هالیدی کارشناس بازاریابی و پادکست نیز مجموعه ای کتاب با عناوینی مانند: نفس آیا دشمن است؟ و مانع روش است (شاید اگر مانع کمک کننده باشد نه چندان).

آدم جاذبه را می بیند. رواقی گرایی فلسفه ای است که هم صحیح است و هم آرامش بخش. او به شما توصیه می کند که در مواجهه با بدبختی و در پس زمینه مرگ اجتناب ناپذیر، قدرت استقامت و پذیرش خود را توسعه دهید. دنیا ممکن است ناعادلانه و غیرقابل پیش بینی باشد، اما شما می توانید شجاع و استقامت کنید. در تجسم معاصر خود، جای خود را در کنار دیگر مدل های زندگی می گیرد: مدل سان تزو. هنر رزمیمثلاً یا ماکیاولی شاهزاده – به نظر می رسد که درمان های آزمایش شده تاریخی برای بن بست های زودرس ارائه می دهد. چنین رویکردهایی تقریباً کاملاً با کدگذاری مردانه به نظر می رسند. به احتمال زیاد به زنان دستور داده می شود که محیط خود را سازماندهی کنند و تا زمانی که احساس بهتری داشته باشند غذا بخورند، دعا کنند و محبت کنند.

مک‌ایلروی به‌عنوان فرزند یک کشور تقسیم‌شده، دلیل خوبی برای جستجوی منابع خارجی برای حمایت دارد، زیرا می‌داند که حتی انتخاب تیم ملی او نیز بحث‌برانگیز خواهد بود. هنگامی که تور PGA در ماه ژوئن با LIV به توافق رسید، پس از اینکه قاطعانه از شرکت در آن امتناع کرد، احساس کرد که مانند یک “بره قربانی” است. او چند هفته پیش در مسابقات مسترز آمریکا از دست رفت. هیچ کس به پیوند اپیکتوس و سنکا حسادت نمی کند تا او را به رتبه 19 برساند. در صورت عدم موفقیت، لوری همیشه در بال ها منتظر خواهد بود.

الکس کلارک ستون نویس Observer است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *