اینتراخت فرانکفورت – بارسلونا: لیگ قهرمانان زنان – زنده | لیگ قهرمانان زنان

رویدادهای مهم

دور از لیگ قهرمانان زنان هشت بازی جام لیگ قاره ای امشب برگزار می شود که شامل لیورپول و منچستریونایتد می شود. من سعی خواهم کرد که شما را در جریان این نتایج در شب قرار دهم!

امروز سه مسابقه دیگر برگزار می شود و دو مورد از قبل شروع شده است. بازی های لیون – سنت پولتن و بران – اسلاویا پراها در حال حاضر ادامه دارد، لیون 2-0 پیروز می شود و بران 1-0 اسلاویا پراها را پیش می اندازد و بازی بنفیکا – روزنگارد از ساعت 20:00 آغاز می شود. من تمام نتایج را به محض در دسترس بودن برای شما می‌آورم.

اخبار تیم اینجاست! میزبان آینتراخت فرانکفورت با گلزنان هفته گذشته تانیا پاولک و باربارا دانست آغاز می شود.

اینتراخت فرانکفورت: یوهانس، کلینهرن، پراسنیکار، فریگانگ، رویترلر، ولتر، هانشاو، آنیومی. دورسون، دانست، پاولک

در همین حال، بارسلونا اسیسات اوشوالا را روی نیمکت خواهد گذاشت اما ستاره انگلیسی لوسی برنز پس از بازی نکردن هفته گذشته، اولین حضور خود در رقابت های امسال را انجام خواهد داد.

بارسلونا: پانوس، لئون، پارالوئلو، کالدنتی، گراهام هانسن، گیجارو، بونماتی، برنز، والش، بتله، انگن.

پیشگفتار

عصر بخیر و به لیگ قهرمانان زنان خوش آمدید! امشب آینتراخت فرانکفورت میزبان بارسلونا قهرمان فعلی است که به نظر می رسد این تیم یک بار دیگر در این فصل شکست بخورد.

آنها در رقابت های داخلی شکست نخورده اند و در دور اول مرحله گروهی WCL نتایج بسیار خوبی از خود نشان دادند. آنها در خانه با بنفیکا بازی کردند و 5-0 پیروز شدند. توهین آنها باورنکردنی بود و نیمکت آنها فقط به شرمساری آنها از ثروت افزود. آسیسات اوشوآلا هفته گذشته بازیکن تعویضی بود و 40 ثانیه بعد با یک ضربه از سر به گل رسید.

فرانکفورت نیز رقابت های گروهی اروپایی خود را با پیروزی 2-1 مقابل روزنگارد آغاز کرد، به نظر می رسید که آنها باید 2-0 پیروز شوند اما اولیویا شوگ در وقت های تلف شده گلزنی کرد. فرانکفورت اگر امروز عصر بارسا را ​​شکست دهد، باید تا سوت پایان بازی باز بماند.

اخبار تیم به زودی اعلام خواهد شد و شروع در ساعت 20:00 GMT خواهد بود. پس منتظر به روز رسانی باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *