تنیس
“این را به جوکوویچ خواهم برد”: نوری برای بازی انگلیس و صربستان دیویس کاپ آماده است |  دیویس کاپ

“این را به جوکوویچ خواهم برد”: نوری برای بازی انگلیس و صربستان دیویس کاپ آماده است | دیویس کاپ

کامرون نوری می‌گوید که با نواک جوکوویچ به‌عنوان یک بازیکن دیگر رفتار خواهد کرد، زیرا او تیم بریتانیا را در برابر صربستان در مرحله «8 آخر» دیویس کاپ در روز پنجشنبه رهبری می‌کند. تیم برنده جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب خواهد کرد.

نوری، شماره 1 بریتانیا، گفت: “من می روم و خودم هستم، تمام تلاشم را می کنم و جام را برای او می برم.” بازی در برابر او، رقابت با او، به خصوص در جام دیویس، یک امتیاز بزرگ است. من قبلاً در چند مسابقه بزرگ با او بازی کرده ام.

من نمی توانم صبر کنم. این یک چالش بزرگ است و فکر می کنم همه ما آماده بازی با صربستان هستیم. “ما هیجان زده هستیم که به آنجا برویم، در پایان روز او فقط یک بازیکن دیگر است و من به دنبال آن هستم و تمام تلاشم را می کنم.”

بریتانیا که در منچستر توانست با قدرت کامل از مرحله گروهی خارج شود، قبل از مرحله یک چهارم نهایی در مالاگا ضربه های مهمی خورد. دن ایوانز بریتانیایی و اندی موری که در انفرادی به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب کردند از دور رقابت ها حذف شدند.

یک دهه پیش غیبت حتی یک بازیکن برتر 100 انگلیسی تقریباً به معنای شکست قطعی بود، اما این بازتابی از عمق فعلی تیم است که آنها هنوز یک تیم قوی با پتانسیل قابل توجه دارند. جو سالزبری، قهرمان دونفره یو اس اوپن و فینال های ATP و نیل اسکوپسکی، قهرمان دونفره ویمبلدون، جایگزین موری و ایوانز شدند. تکمیل کننده تیم لیام برودی است که اخیراً برای اولین بار به 100 تیم برتر راه پیدا کرده است.

لئون اسمیت، کاپیتان بریتانیای کبیر، گفت: “خوبی در مورد آن این است که همه می دانند کجا ایستاده اند.” “هیچ ابهامی در مورد اینکه چه کسی قرار است بازی کند یا منتظر بماند وجود ندارد، او روی شانه من ضربه می زند و می گوید: “تو داخل هستی، تو بیرون هستی.” هیچ کدام از اینها وجود ندارد. “من فکر می کنم این می تواند به نفع ما باشد.”

نواک جوکوویچ بلافاصله پس از پیروزی در فینال ATP در ایتالیا وارد شد تا خود را برای جام دیویس در مالاگا آماده کند. عکس: Lorenzo Carnero/Zuma Press Wire/Shutterstock

نوری به دنبال بهترین برد در دوران حرفه ای خود در برابر بهترین بازیکن جهان خواهد بود، اما سناریوی محتمل تر این است که بازیکنان شماره 2 هر دو تیم برای تصمیم گیری در مورد تساوی تلاش کنند و با فشار بر جک دریپر برای ثبت یک پیروزی تک نفره مبارزه کنند. . این بازیکن 21 ساله اخیراً در فرم فوق‌العاده‌ای بوده است و در مسابقات ATP Challenger برنده شد و سپس به اولین فینال ATP خود در هفته‌های متوالی رسید.

صربستان تعداد زیادی از بازیکنان تک نفره بااستعداد را برای انتخاب دارد، از جمله 30 بازیکن برتر سابق از جمله لاسلو جره، دوسان لایوویچ و میومیر کچمانوویچ. شماره 33 Djere نقش کلیدی در صعود صربستان به مرحله یک چهارم نهایی داشت و این بازیکن 28 ساله ورزشکار مانند حریف احتمالی دریپر به نظر می رسد. صربستان به وضوح ترجیح می دهد هر دو مسابقه انفرادی را در مقابل حریفانی که رتبه پایین تری دارند به جای رقابت در یک مسابقه دوبل قطعی برنده شود.

جوکوویچ گفت: “همانطور که در اینجا می بینید، ما تیمی بدون متخصص دو نفره هستیم.” ما روی انفرادی تکیه می‌کنیم، اما وقتی نوبت به بازی‌های دوبل می‌رسد، آماده هستیم تا ترکیب‌های مختلف را انجام دهیم و تمام تلاش خود را به کار بگیریم.»

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

برای جوکوویچ، چرخش پس از شکست جانیک سینر در ست های متوالی و کسب رکورد هفتمین عنوان قهرمانی فینال ATP بسیار زیاد بوده است. او به جای جشن گرفتن پایان دیدنی فصل انفرادی خود در تورین، کمتر از یک روز بعد به اینجا پرواز کرد تا برای رویداد نهایی سال آماده شود.

جوکوویچ گفت: “من ماه ها پیش، در واقع در ابتدای فصل، گفتم که جام دیویس یکی از بزرگترین اهداف من در این فصل است و همیشه بوده است.” “امیدوارم بتوانم در پیروزی سهیم باشم”

در هر صورت، این یک معامله بزرگ خواهد بود. در میان چهار دیدار مرحله یک چهارم نهایی که انتظار می رفت شرکت در آن بالا باشد، صربستان-انگلیس بیشترین فعالیت را تجربه کرد. انتظار می‌رود بیش از 5000 هوادار انگلیسی، از جمله کسانی که در مالاگا و نزدیک مالاگا زندگی می‌کنند و همچنین از خارج از کشور، در ورزشگاه حضور پیدا کنند. همچنین انتظار می‌رود که صربستان‌ها در سالن 9000 نفری Palacio de los Deportes حضور داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *