“این یک دوره جدید است”: مک ایلروی می گوید عدم حضور شورشیان LIV به دیگران اجازه می دهد در جام رایدر شکوفا شوند | جام رایدر 2023

روری مک ایلروی و شین لوری معتقدند که عدم حضور شورشیان برجسته LIV در تیم جام رایدر اروپا به اعضای جوانتر اجازه درخشیدن داده است.

لی وست وود، یان پولتر و سرجیو گارسیا، نمادهای اروپا در این رویداد دوسالانه، پیروزی 16 و 5-11 و نیم مقابل ایالات متحده در ایتالیا را پس از نیمه‌دیم‌های مورد حمایت عربستان سعودی از دست دادند. لودویگ ابرگ، نیکولای هویگارد و رابرت مک اینتایر به عنوان تازه کار در تیم برنده حضور داشتند. مک ایلروی از جمله اعضای باتجربه اردوگاه بود.

مک ایلروی در مورد گروه LIV گفت: “آنها حرفه ای باورنکردنی در جام رایدر داشته اند و انتخاب های خود را انجام داده اند.” آنها همان کاری را کردند که کردند و هیچکس نمی تواند تاثیری که او در این سال ها روی تیم اروپایی گذاشته بود را از بین ببرد.

اما من فکر می‌کنم که نداشتن آن شخصیت‌های بزرگ در اتاق تیم این هفته باعث می‌شود بازیکنان دیگر فرصت پیشرفت و درخشش را داشته باشند: ویکتور (هولند)، جان (رام)، خودم. فضای زیادی در آن اتاق وجود نداشت که توسط برخی از شخصیت های بزرگ دیگر اشغال شده بود، که به بقیه اعضای تیم اجازه می داد پیشرفت کنند. یک تیم جوان همه ما می توانیم با هم رشد کنیم. دفعه بعد می توانم به طور بالقوه مسن ترین فرد تیم باشم. “این یک دوره جدید و یک دوره بسیار خوب است.”

لوک دونالد، کاپیتان تیم اروپایی اعلام کرد که پس از پس گرفتن جام، پیام های تبریکی از سوی گارسیا، وست وود و پولتر دریافت کرده است.

لوری با حضور در دومین جام رایدر خود، موقعیت مک ایلروی را تایید کرد. قهرمان اوپن 2019 گفت: «نبودن آن بچه‌ها در این هفته به برخی از بچه‌ها این فرصت را داد که در اتاق تیم چیزی متفاوت باشند. و من فکر می کنم که این تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

ما این هفته میزبان سه بازیکن از چهار بازیکن برتر جهان در اتاق تیم بودیم. اگر این بچه ها در اتاق تیم بودند، مطمئناً اسطوره های جام رایدر عالی بودند و عالی بودند، اما شاید جان، روری و ویکتور این هفته نباشند.

“ما استخوان های یک تیم بزرگ آینده را اینجا ساخته ایم. لودویگ، نیکولای، ویکتور. رامبو پیر نیست، روری پیر نیست، تامی (فلیت وود) پیر نیست. همه در اتاق تیم بسیار جوان هستند.”

لوری یکی از رازهای موفقیت اروپا را فاش کرد: شوخی های پدر. مرد ایرلندی گفت: «هر شب که به اتاق‌هایمان برمی‌گشتیم، یک کارت متفاوت روی تخت ما بود، یک کارت کوچک رایدر کاپ».

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

جشن پیروزی اروپا که اکثر اعضای تیم آمریکایی در آن حضور داشتند شامل قرار دادن جام واقعی رایدر در کنار 12 ماکتی بود که در تمام هفته در سکوهای هتل تیم حضور داشتند.

مک ایلروی قبل از ترک رم گفت: «این صبح ها سخت ترین صبح ها هستند. شما باید با مردم خداحافظی کنید، مدتی آنها را نخواهید دید.

فقط یک هفته گذشته است، اما آنها به نوعی احساس می کنند که خانواده هستند. بنابراین ما در حال انجام برنامه هایی هستیم که تا چند هفته دیگر به دبی برسیم. این عالی است. همه چیز خوب است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *