بازگشت بوریس بکر به پیست تنیس به عنوان مربی جدید هولگر رون | بوریس بکر

بوریس بکر از بازگشت خود به پیست تنیس به عنوان مربی تیم شماره 6 هولگر ران مردان جهان خبر داد. این زوج یک هفته با هم در مونت کارلو تمرین کردند و بکر که از سال 2013 تا 2016 به مدت سه سال مربی نواک جوکوویچ بود، در پایان فصل رسماً به تیم رونه پیوست.

این اولین نقش برجسته بکر از زمان آزادی وی از زندان در انگلیس در دسامبر گذشته پس از گذراندن هشت ماه از 30 ماه حبس به دلیل پنهان کردن دارایی های مالی و وام ها است.

بکر به پادکست یورو اسپورت آلمان گفت: می توانم تایید کنم که مربی هولگر رونه هستم. «این که او این سؤال را از من پرسید، من را کمی متملق کرد. تماس برای مدت طولانی وجود داشته است. حالا هارمونی خیلی خوبی برقرار بود. برنامه من این اجازه را می دهد و من همیشه به هولگر علاقه داشتم زیرا او با تعهد و خلق و خوی زیادی در زمین تنیس بازی می کند.

دانمارکی رون، 20 ساله، که قبلا با پاتریک موراتوگلو، مربی سابق سرنا ویلیامز تمرین کرده بود، یکی از با استعدادترین استعدادهای تنیس است، اما از زمان رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی ویمبلدون، تنها یک پیروزی از 9 مسابقه اخیر خود را به دست آورده است. بکر برای تورنمنت هفته آینده در بازل به Rune ملحق خواهد شد و هدف اصلی آنها کسب شرایط لازم برای فینال ATP در تورین ماه آینده است.

بکر گفت: هولگر یک الماس خشن است که باید صیقل داده شود. من از طغیان های عاطفی او لذت می برم. من قبلا بازیکنی به نام نواک جوکوویچ را مربی کردم، گاهی اوقات او کنترل زیادی روی زمین ندارد اما مجاز است.

بکر که در حال حاضر از ورود به بریتانیا منع شده است، در مورد اینکه آیا همکاری آنها در فصل آینده ادامه خواهد داشت یا خیر، گفت: “اگر فقط یک هفته است که با هم همکاری کرده اید، اکنون هیچ فایده ای برای امضای قرارداد دو ساله وجود ندارد. اگر موفق باشید، معمولاً بدون توجه به آنچه قرارداد می گوید، با هم می مانید. در غیر این صورت، همه راه خود را خواهند رفت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *