بازگشت رنجرز به سطح ایبروکس در تریلر بنفیکا علیرغم گل های خود گلدسون | لیگ اروپا

رنجرز در بازی رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا دو بار با تساوی 2-2 مقابل بنفیکا پیش افتاد. تیم فیلیپ کلمنت با مصدومیت مواجه بود اما تام لارنس، هافبک برگشتی، با ضربه سر به میهمان برتری دراماتیکی داد و آنخل دی ماریا با یک ضربه پنالتی در نیمه اول پس از مداخله VAR بازی را به تساوی کشاند تا نشان دهد جان سوتار از بازوی خود در داخل استفاده کرده است. جعبه

دوژون استرلینگ در دقیقه پنجم وقت‌های مصدوم نیمه اول، اولین گل حرفه‌ای خود را برای کانر گلدسون به ثمر رساند تا در نیمه دوم به خانه برود و پنج‌شنبه شب بعد، تساوی را به گلاسکو بازگرداند.

بیشتر صحبت های قبل از بازی در مورد گزینه های محدود کلمنت در حمله بود. آنها چهار وینگر مصدوم، عبدالله سیما، اسکات رایت، خاخام ماتوندو و اسکار کورتس را از دست دادند، اگرچه دومی در ترکیب اروپایی قرار نگرفت. وقتی راس مک کاسلند روی نیمکت آماده شروع بازی بود، به این معنی بود که هیچ عرض طبیعی در حمله وجود نداشت.

فابیو سیلوا که دو فصل را به عنوان بازیکن جوان در بنفیکا گذراند، از مهاجم اصلی سیریل دسرز از چپ و استرلینگ از راست حمایت کرد.

راجر اشمیت، سرمربی بنفیکا، تحت فشار، به دنبال بازگشت از شکست 5-0 تیمش مقابل پورتو در آخر هفته بود و ترکیب اصلی او شامل چند بازیکن کلیدی از جمله نیکلاس اوتامندی و دی برنده جام جهانی بود. ماریا .

آنخل دی ماریا بازیکن بنفیکا در نیمه اول از روی یک پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند. عکس: رودریگو آنتونز/EPA

حدود 3500 هوادار رنجرز در موقعیتی بودند که دیدند دروازه بان جک باتلند در تیرک نزدیک از فاصله رانندگی دیوید نرس، توپ را دفع کرد. لحظاتی بعد آنها روی صندلی های خود نشسته بودند و تشویق می کردند که سیلوا محمد دیوماند را در محوطه جریمه آزاد کرد و او توپ را برای لارنس بلند کرد تا دروازه بان آناتولی تروبین را بگذراند.

سپس بوتلند ابتدا از نرس و سپس مهاجم آرتور کابرال روی یک توپ شل دو دفعه دفع کرد، اما تلاش او تا حدی توسط سوتار مهار شد. اما پس از مداخله VAR مارکو فریتز پس از کرنر دیگر بنفیکا، داور توبیاس استیلر اعلام کرد که مدافع هنگام دفاع با بازوی خود به توپ ضربه زده است و دی ماریا با یک ضربه مطمئن، بوتلند را به اشتباه فرستاد. مجازات

نیمه اول درام بیشتری در دقیقه پایانی پنج بازی اضافه شده بود که استرلینگ، که در تابستان از چلسی به خدمت گرفته شد، توپ را وارد دروازه سیلوا کرد تا از فاصله نزدیک سیلوا را تبدیل کند و یک چک VAR گل برجسته او را تایید کرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

از آغاز نیمه دوم، هر دو طرف تلاش کردند تا گل های بیشتری به ثمر برسانند. کابرال ارسال رافا سیلوا را با ضربه سر به تیرک عقب فرستاد و تروبین مانع تلاش سیلوا در انتهای دیگر شد. اما بنفیکا دوباره در دقیقه 67 به تساوی رسید که دی ماریا در یک ضربه ایستگاهی از فاصله 35 یاردی شناور شد و گلدسون دستش را دراز کرد تا توپ را دفع کند اما توپ از کنار باتلند گذشت. تیم میزبان احساس کرد که یک برنده آماده است و دی ماریا به نوعی هدف را از فاصله 12 یاردی از دست داد.

کمر روف، رایان جک و کول مک کینون در دقیقه 77 جای دسرز، لارنس و استرلینگ را در اختیار گرفتند اما فشار ثابت بنفیکا تا سوت پایان بازی ادامه داشت. بازی برگشت نوید هیجان و هیجان بیشتری را می دهد زیرا رنجرز به دنبال انجام کار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *