برد 16 بازی کوکو گاوف با ایگا سویتک در نیمه نهایی پکن به پایان رسید | تنیس

ایگا شویتک، بازیکن دوم، با صعود به فینال اوپن چین با پیروزی 6-2، 6-3 مقابل قهرمان US Open در روز شنبه، به برد 16 بازی کوکو گاوف پایان داد.

این اولین شکست گاوف 19 ساله پس از مرحله یک چهارم نهایی مونترال بود که شامل قهرمانی در سینسیناتی و فلاشینگ میدوز بود.

Świątek پس از شکست دادن النا ریباکینا، نفر پنجم روسیه با نتیجه 7-6 (7) 6-3 در فینال روز یکشنبه به مصاف لیودمیلا سامسونوا با رتبه بیست و دوم خواهد رفت.

بازیکن لهستانی در ست اول تنها 4 خطای اجباری انجام داد و مدام روی سرویس گاوف فشار آورد و توانست در 40 دقیقه با یک بریک قاطع 3-1 ست را از آن خود کند.

Świątek کنترل چشمه خود را در مسابقه حفظ کرد و در ابتدای ست دوم گاوف را شکست و 2-0 پیش افتاد.

تایم اوت پزشکی برای ارزیابی شانه راست گاوف، حرکت شویتک را مختل نکرد زیرا او رکورد رودرروی خود در برابر حریف خود را به 8-1 ارتقا داد.

Świątek گفت: “من واقعا از عملکردم راضی هستم.” “احساس می‌کنم دوباره می‌توانم آزادانه بازی کنم، بنابراین واقعاً خوشحالم. مدت زیادی است که چنین احساسی نداشته‌ام. بنابراین برای بقیه دوران حرفه‌ام، حتی اگر زمان‌های سخت‌تری پیش بیاید، همیشه به یاد خواهم داشت. ذهن شما این است که می توانید از آن عبور کنید. و با سخت کوشی، می توانید آن را انجام دهید.”

سامسونوا در چهار مسابقه مقابل ریباکینا شکست نخورده است و امسال با بردهای متوالی به دومین فینال WTA 1000 خود رسید.

روس در اولین بریک با نتیجه 5-4 پیش افتاد، اما به سرعت از برتری تسلیم شد زیرا ست اول به تای بریک رفت. سامسونوا در نهایت در موقعیت سوم ست را به ثمر رساند.

سامسونوا که 33 برد دارد، سپس در ست دوم یک بریک قاطع انجام داد و 5-4 پیش افتاد و سپس در 1 ساعت و 40 دقیقه این پیروزی را به خدمت گرفت.

استاد شانگهای

کارلوس آلکاراز در رده اول دور دوم مسترز شانگهای موفق شد با ست های 6-2 و 7-5 گرگویر بارره را شکست دهد.

آلکاراز در یک ست اول راحت برای اسپانیایی، شروعی عالی در برابر بازیکن شماره 73 فرانسوی داشت و 4-0 پیش افتاد.

بارره با یک ثانیه شدیدتر پاسخ داد، اما آلکاراز با شکست 6-5 پیش افتاد و سپس با خونسردی به برنده سرویس داد.

آلکاراز سپس با دنیل ایوانز رتبه 30 یا میخائیل کوکوشین، بازیکن مقدماتی روبرو خواهد شد.

دانیل مدودف در اولین بازی خود در شانگهای پس از کسب عنوان قهرمانی در سال 2019، کریستین گارین رده بندی نود و هشتم را با ست های 6-3 و 6-3 شکست داد و به شصتمین پیروزی فصل خود دست یافت.

مدودف رتبه سوم در مورد احتمال پشت سر گذاشتن رکورد 63 برد در یک فصل در سال 2021 گفت: تمام تلاشم را می کنم، سعی می کنم در تورنمنت هایی که در این فصل ترک کردم، بازی های بهتری انجام دهم. فصل

این بازیکن روس می تواند در دور سوم، شصت و یکمین پیروزی خود را مقابل سباستین کردا در رده بیست و ششم کسب کند.

استفانوس سیتسیپاس، در رده چهارم، رینکی هیجیکاتا را با ست های 6-4، 6-2 در مسابقات مقدماتی شکست داد، در حالی که تامی پل، رده دوازدهم، سباستین اوفنر را با ست های 6-3، 6-0 شکست داد.

جانیک سینر که پس از پیروزی در فینال اوپن چین در رده ششم قرار گرفت، مارکوس ژیرون را با ست های 7-6 (7) 6-2 شکست داد. حریف این بازیکن ایتالیایی در دور سوم سباستین بائز خواهد بود که در رده 25 قرار دارد.

نیکلاس جری و ماتئو آرنالدی از دیگر برندگان بودند که در رده بیست و دوم قرار گرفتند، در حالی که بازی های خارج از خانه به دلیل باران به روز یکشنبه موکول شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *