اخبار ورزشی
برنلی – اورتون: لیگ برتر – زنده |  لیگ برتر

برنلی – اورتون: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

دقیقه 85: اورتون کم کم خسته به نظر می رسد و دردسرهای نیمه اول آن ها را فرا می گیرد.

دقیقه 83: با ورود براون هیل به محوطه جریمه، بنسون با برنلی جایگزین برون لارسن می شود… و توپ با ضربه سر فاستر به بیرون می رود.

دقیقه 82: تارکوفسکی امدونی را سرنگون کرد و برنلی یک ضربه آزاد از مرکز راست زد. بتو جایگزین کالورت-لوین برای اورتون شد.

دقیقه 79: امدونی با ضربه سر توپ را به بروون لارسن می زند و او هم توپ را برای برگه در لبه محوطه جریمه می فرستد و ضربه او را روی تیر افقی می فرستد! ظاهرا بروون لارسن در آفساید بود، پس آره، بالاخره آنقدرها هم دراماتیک نبود.

دقیقه 77: پاهای زیبای اودوبرت پاترسون را به سمت چپ بریک رقص می‌کند و سپس به ویتینیو پاس می‌دهد… ویتینیو یک سانتر دیگر را به دستان پیکفورد می‌زند.

دقیقه 76: ویتینیو یک سانتر امیدوارکننده از سمت چپ دارد که به راحتی توسط پیکفورد جمع آوری می شود.

دقیقه 74: با ضربه زدن کین و اونانا، تنها چیزی که اورتون نیاز دارد ضربه سر تارکوفسکی از کرنر برای TKO است. پیتر اوه می نویسد. تارکوفسکی با اینکه گلی نداشت بازی خوبی داشت.

دقیقه 73: فاستر مرد خود را با پاهای سریع خود در سمت راست شکست می دهد و از وسط بازی می کند و در نهایت یک کرنر را به دست می آورد… که هیچ مشکلی برای اورتون ایجاد نمی کند.

دقیقه 71: در حال حاضر همه چیز بسیار گیج شده است و هیچ شانس واقعی ظاهر نمی شود. برنلی مالکیت بیشتری دارد اما تقریباً هیچ گازی در اختیار ندارد.

دقیقه 69: زمان تغییر: برنلی الدخیل را به جای دلکروا معرفی کرد.

دقیقه 66: بروون لارسن از سمت راست وارد می شود… و یک سر آبی آنجاست تا بازی را خراب کند. این برای برنلی اتفاق نمی افتد.

دقیقه 64: بعد از اینکه امدونی به کانال راست رفت و از بیرون محوطه جریمه یک شوت عالی انجام داد، پیکفورد به سمت چپ او حرکت کرد و یک سیو عالی انجام داد.

جردن پیکفورد موشکی را از آمدونی پاک می کند. عکس: Nick Potts/PA

دقیقه 63: گارنر یک توپ عمیق خطرناک را ارسال می کند و ترافورد برای مقابله با آن تلاش می کند… همه این بدن ها در هرج و مرج هستند و توپ احتمالاً دو بار به تیرک دروازه برخورد می کند. اما برنلی زندگی می کند.

دقیقه 62: مک نیل به صورت زنده روی ایر، یک کرنر برای اورتون پس از مهار ارسال او دریافت کرد.

دقیقه 61: بروون لارسن سعی می کند امدونی را احیا کند که وارد محوطه جریمه شده و خواهان پنالتی است، اما قدرت و آینده نگری تارکوفسکی او را ناکام می کند.

دقیقه 59: کین یک توپ بلند درخشان را به مک نیل می زند که توپ را به زیبایی از سمت چپ پایین می آورد و ارسال می کند. اما ترافورد آن را پوشش داده است.

دقیقه 58: کرنر بروون لارسن ضعیف بود و برنلی با ضربات ایستگاهی خود مشکل کافی ایجاد نکرد.

57 دقیقه: بروون لارسن، مسلماً بهترین بازیکن امروز برنلی، از پای راست خود استفاده می کند اما به دیوار برخورد می کند و به کرنر می رود. تارکوفسکی مردی بود که در راه او ایستاد.

دقیقه 56: برنلی برنده یک ضربه ایستگاهی از مرکز…

55 دقیقه: کالورت-لوین به اوشی، که سعی می‌کند در موقعیت دفاعی قرار گیرد، می‌پرد. مهاجم اورتون با کارت زرد جریمه نمی شود.

دقیقه 53: برنلی از کرنر اجتناب می کند اما نمی تواند توپ را نگه دارد و ضد حریق کند.

دقیقه 52: گارنر گل می زند و ترافورد لمس می کند که منجر به کرنر می شود.

دقیقه 51: هریسون از اوشی می خواهد که یک پرتاب از سمت چپ برای اورتون را بپذیرد. هافبک دردسرساز سپس یک ضربه ایستگاهی از جناحین برنده می شود.

50 دقیقه: فاستر یک هدف در هدف دارد، اما او فاقد قدرت و سرعت است. با این حال، برنلی این نیمه را خوب آغاز کرد.

دقیقه 49: برنلی بیش از حد توپ را می بیند و ویتینیو با پاس معکوس زیبایی به بروون لارسن در محوطه سمت راست می رسد، اما ارسال مستقیم به دستان پیکفورد می رود.

48 دقیقه: بروون لارسن از سمت راست در محوطه جریمه توپی عالی و کم ارتفاع بازی می کند، اما پیراهن برنلی توپ را از دست می دهد و توپ به سمت کرنر می رود.

چشمک بزن!

تغییراتی برای برنلی وجود دارد، لایل فاستر به جای جی رودریگز وارد زمین می شود. اورتون نیز یکی از آنها را دارد و دابین جایگزین دوکوره شده است.

اورتون در حال برداشتن گامی مناسب برای بالا بردن جدول است. بیل پرستون می نویسد. این چند بازی اخیر، پر از قهرمانی های هیجان انگیز، پایان فصل را برای نیمه آبی لیورپول بسیار کمتر ترسناک خواهد کرد.

بله، این کسر 10 امتیاز آنقدرها هم چشمگیر به نظر نمی رسد، درست است؟ من فقط اعداد، معادلات و غیره نوشتم. من آن را بررسی کردم و اگر او جریمه نمی شد اورتون در حال حاضر در رده نهم قرار می گرفت. ریاضی سریع

“معلوم شد بابی الیوت درامر The Hollies اهل برنلی است، پس برخی از The Hollies چطور؟” جو پیرسون می نویسد. از سوی دیگر، من هرگز Love Actually را ندیده ام. جو، من هرگز در مورد هالیز نشنیده ام. در اینجا ما می رویم.

نیمه اول: برنلی 0-2 اورتون

45+5 دقیقه: ترافورد روی ضربه ایستگاهی اورتون و سوت نیمه بازی دست دارد. تیم میهمان مسلط بود، با توپ رقابت می کرد و از ضربات ایستگاهی خیلی خوب استفاده می کرد.

45+3 دقیقه: مداخله ای نجات بخش از گادفری! یک توپ شکسته در اوج، ویتینیو را در محوطه جریمه پیدا کرد، ویتینیو از سمت راست ارسال کرد، امدونی منتظر ضربه زدن از چند متری بیرون بود… اما گادفری به عقب برگشت و توپ را به کرنر هدایت کرد. دفاع عالی

1+45 دقیقه: برنلی از مجازات بیشتر اجتناب خواهد کرد.

45 دقیقه: ضربه ایستگاهی بروون لارسن برای اورتون مشکلی ایجاد نکرد و آنها در انتهای دیگر پاسخ دادند و مک نیل صاحب یک کرنر شد. چهار دقیقه اضافه شد

44 دقیقه: پترسون پاهای اودوبرت را جارو می کند و برنلی در یک منطقه خطرناک یک ضربه آزاد از سمت چپ به دست می آورد.

42 دقیقه: مک نیل و ویتینیو در سمت چپ اورتون با هم درگیر می‌شوند و هریسون تکه‌ها را برمی‌دارد و سعی می‌کند یک توپ کم را در محوطه جریمه بازی کند، جایی که دفاع برنلی تکل می‌زند. میزان کار اورتون فوق العاده بود.

40 دقیقه: اورتون سعی می‌کند قبل از اینکه پترسون یک سانتر از جناح راست بگیرد، چیزی در زمین درست کند، اما توپ توسط برنلی غرق شد.

38 دقیقه: اودوبرت سعی می کند با سر جلوی یک پاس را بگیرد – فکر می کنم فیل جونز، فکر می کنم او چند سال پیش مقابل آرسنال بازی کرد؟ او در این راه به خودش صدمه زد. کمپانی نیروهای خود را برای یک گفتگوی عمومی گرد هم می آورد.

دقیقه 36: اونانا به نیمه راه رسید و اورتون یک ضربه ایستگاهی را برد. پیکفورد جلو می رود تا توپ را جمع کند و آن را به داخل محوطه می فرستد تا تارکوفکسی توپ را با سر بزند… اما توپ به اندازه ای بالا می رود که ترافورد بتواند با خیال راحت توپ را جمع کند.

35 دقیقه: مک نیل توپ را به هریسون در سمت چپ پینگ می کند و سعی می کند گارنر را پیدا کند که از میانه زمین به جلو هل می دهد، اما برنلی منجر به شوت آوت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *