اخبار ورزشی
برنلی 0-2 لیورپول: لیگ برتر – واکنش زنده |  لیگ برتر

برنلی 0-2 لیورپول: لیگ برتر – واکنش زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

بعداین یورگن کلوپ است با لبخند بزرگی بر لب:

واقعا راه لیورپول چیست؟ به نظر می رسد که ما موانعی را بر سر راه خود قرار می دهیم و در نهایت راهی برای غلبه بر آنها پیدا می کنیم. ما یک بازی باورنکردنی انجام دادیم و نتیجه 1-0 شد. آنها می توانستند گل تساوی را بزنند. سپس در سخت ترین موقعیت بازی، دیوگو جوتا یک گل باورنکردنی به ثمر می رساند.

واتارا اندو می توانست بهترین بازیکن مسابقه باشد. بدون او بازی بسیار عجیب بود.

ما فرصت های زیادی ایجاد می کنیم. بازی چهارم 10 روز دیگر منتشر می شود. ما فقط باید از آن عبور کنیم. از الان تا بازی بعدی پنج روز فرصت داریم، یعنی شاید باید مرخصی بگیریم.

ویرجیل فن دایک، بازیکن برتر این دیدار را در ادامه می‌بینید:

کسب 3 امتیاز در اینجا بسیار مهم بود. شب بسیار شلوغی بود. فکر می کنم کار بسیار خوبی انجام دادیم. بعد از گل مردود، هرج و مرج به پا شد. اما ما از عملکرد آن بسیار راضی هستیم.

فکر نمی کنم شانس زیادی وجود داشته باشد. آنها (برنلی) با اعتماد به نفس بازی کردند، بنابراین ما باید خوب می بودیم و خوب بودیم.

(Quansah) استعداد بزرگی است و آینده امیدوار کننده ای دارد. دیدن این خوب است. اگر بتوانم به او کمک کنم بسیار خوشحال خواهم شد.

(درباره نونز) اگر به عنوان مهاجم گل نزنید، ممکن است به ذهنتان خطور کند. اما من این را در مردان نمی بینم. کودی شگفت انگیز بود، دیوگو با یک گل وارد زمین شد. ما در تیم گرسنگی داریم.

(در صدر لیگ بودن) آذرماه است، بنابراین خیلی دور نمی شویم. اما خیلی خوشحالم چون این آخرین بازی سال است. می‌توانیم مدتی را با خانواده‌مان بگذرانیم، سپس روی نیوکاسلت تمرکز کنیم. اما بیایید ببینیم در ماه مه کجا هستیم.

برنلی در رده دوم باقی ماند. آنها در 9 بازی از 10 مسابقه ای که در این فصل در خانه انجام دادند، شکست خوردند. پیشرفت بزرگی وجود دارد، اما هیچ چیز بیشتر نیست. در پس زمینه وحشت وجود دارد. برخی از هواداران میزبان. در حال حاضر حمایت از آنها باید بسیار خسته کننده باشد. آنها وحشتناک نبودند. اما آنها به نتیجه ای که شایسته آن بودند رسیدند.

تمام وقت: برنلی 0-2 لیورپول

یکی در دقیقه 9 و دیگری چهار بار از پایان، اما لیورپول این کار را کرد. بعد از کریسمس با یک برد دیگر در صدر لیگ قرار گرفتیم.

“جوتا از مصدومیت با یک گل برگشت! با رفتن صلاح به افکون واقعا به او نیاز دارم.”

حق با شماست سایمون هارت. اگر مصر تمام مسیر را طی کند، صلاح حداقل هفت بازی را از دست خواهد داد. اما کلوپ گزینه های زیادی دارد.

90+4 دقیقه: فان دایک جایزه رسمی بهترین بازیکن مسابقه را دریافت کرد. اگر 1-0 می ماند شاید ترافورد می برد. اما ویرژیل بزرگ هنوز کامل بود، بنابراین هیچ شکایتی از من وجود نداشت.

90+3 دقیقه: صلاح دو بار تلاش کرد تا جوتا را در تیرک عقب پیدا کند و دو بار هم رد شد. در بخش خارج از خانه تورف مور شنیده می شود: “لیورپول صدرنشین لیگ است”. برگر نمی تواند با ضربه سر توپ را در تیرک عقب برنلی بزند.

O’Shea همچنین یک کارت زرد برای یک چالش روی Endo دریافت کرد که او برای دروازه Jota آماده شد. این همچنین باعث می شود که 50 گل لیورپول برای جوتا، که با اولین تلاش خود به نقطه عطف رسید.

هدف! برنلی 0-2 لیورپول (Jota 90+1)

یک شانس. یک هدف لیورپول کار را انجام داد. اسلیک از لیورپول. اوشی با عجله به اندو حمله می کند، اما او شکست می خورد. این فضا ایجاد می کند و لیورپول آن را به سمت چپ حرکت می دهد و به سمت محوطه جریمه می رود. دیاز توپ را در اختیار دارد و سعی می کند فضایی برای شوت زدن پیدا کند. او نمی تواند و به جای آن همپوشانی پشت جوتا را لمس می کند. با یک لمس و از زاویه ای فشرده، آن را تا ترافورد در هم می کوبید. دیر آمد اما بالاخره رسید. بازی تمام شد.

دیوگو جوتا از لیورپول با یک گل برتری میهمان را دو برابر کرد. عکس: فیل نوبل/رویترز
دیوگو جوتا بازیکن لیورپول دومین گل خود را مقابل برنلی جشن گرفت.
جوتا پایان کامل خود را جشن می گیرد. عکس: فیل نوبل/رویترز

دقیقه 90: پنج دقیقه اضافه شد لیورپول اهمیتی نخواهد داد فن دایک در کرنر بلند می شود اما ضربه سر خود را به بیرون ارسال می کند. برنلی پرس بالا در زمین است.

دقیقه 88: این به یک بازی بسکتبال تبدیل می شود. ترافورد اکنون با پاهای خود یک سیو کم انجام می دهد. امتیاز بدون دروازه بان جوان برنلی چه می شد؟ او بازی فوق العاده ای دارد. مهم نیست از اینجا چه اتفاقی بیفتد، باز هم به او بهترین بازیکن مسابقه را می دهم.

دقیقه 87: لارسن تقریبا گل می زند! توپ اندو شوکه کننده است. در نیمه خودش مستقیماً به لارسن می‌زند که قبل از شوت با دست راست، چند متر جلو می‌رود. او گوشه دور را هدف قرار می دهد و تقریباً آن را پیدا می کند. آلیسون هم شکست خورد.

ژاکوب بروون لارسن بازیکن برنلی در بازی لیگ برتر مقابل لیورپول در تورف مور از تیرک دروازه خارج شد.
برای جیکوب بروون لارسن، بازیکن برنلی، بسته اما بدون سیگار. عکس: Paul Currie/REX/Shutterstock

دقیقه 86: لیورپول در آستانه شکستن پرس بالای برنلی بود و توپ را در سمت چپ به فضا فرستاد. برنلی بدن زیادی پشت توپ می گیرد و هافبک الکساندر-آرنولد ضربه ای را جلوی دروازه ترافورد می زند. دروازه بان تلاش می کرد، اما انحنای ضربه باعث می شد که توپ همیشه به سمت بیرون می لغزد.

دقیقه 84: این یک حرکت خوب دیگر از اودبرت است. ای کاش در این مسابقه توپ های بیشتری می دید.

مهاجم نونز به جوتا علاقه زیادی دارد.

برنلی نیز تغییری ایجاد کرد. این یک دوتایی است. ردموند و لارسن جایگزین امدونی و فاستر شدند که حداکثر سه بار می توانستند توپ را لمس کنند.

دقیقه 82: Szoboszlai توپ را در میانه میدان جمع می کند و از راه دور شوت می کند. شیرجه نمایشی ترافورد نشان می دهد که توپ نزدیک به گوشه بالا بود اما حداقل پنج متر عرض داشت. هرچند فرصت های کمی برای عکاسان در خط تماس وجود دارد.

دقیقه 81: امدونی با توپ ربایی در خط هافبک عالی کار کرد. او به جلو می رود. دونده ها به سمت جعبه تیلور بیرون است او مدافع کناری را انتخاب می کند، اما این یک پاس وحشتناک است و ضد حملات شکست می خورد. بذاراینو بهت بگم. می توانم گلزنی برنلی را ببینم. لیورپول این دیدار را به خوبی مدیریت نکرد.

دقیقه 79: چه فرار پیچیده ای از اودبرت. او یک دور می‌پرد، دور دیگری را می‌گذرد و روی سوم می‌ایستد. توی اون جعبه هست آیا او می تواند خونسردی نشان دهد؟ خیر ضربه ای که با انگشت پا انجام می شود، باعث می شود که توپ از بالای تیرک به بیرون پرتاب شود. ولی بهتره بیشتر از این لطفا برنلی.

دقیقه 78: ضربه ایستگاهی براونهیل از عمق خوب بود اما حتی یک بازیکن برنلی هم نتوانست حرکت لازم را انجام دهد. بنابراین او برای یک ضربه گل دریبل می زند.

دقیقه 77: اولین تلاش الکساندر آرنولد برای شکست دادن مرد تنها روی دیوار شکست خورد. او یک فرصت دیگر با پای چپ خود گرفت و یکی را به سمت تیرک عقب چرخاند. چند بازیکن لیورپول به پست پشت سر علاقه مند هستند اما ترافورد، بهترین بازیکن امشب برنلی، توپ را به دست می آورد.

در زمان استراحت برنلی یک خطا روی الکساندر-آرنولد انجام شد.

جیمز ترافورد، دروازه بان برنلی، در مقابل داروین نونز، بازیکن لیورپول، سیو کرد.
جیمز ترافورد دروازه بان برنلی توپ را از انگشتان پای داروین نونز می گیرد. عکس: Nick Potts/PA

دقیقه 75: باز هم آهسته و پیوسته از لیورپول. تا اینکه صلاح توپ را در سمت راست دریافت کرد. او یک شانه را رها می کند، تکلر را می کشد و سپس توپ را به سمت نونز می کشد. مهاجم از دروازه دور می شود اما همچنان موفق می شود یک ضربه آزاد از خارج از محوطه جریمه به دست بیاورد. الکساندر-آرنولد از سمت گسترده ارائه خواهد کرد.

دقیقه 73: وای، سوبوسلای توپ را از دروازه خارج کرد. الکساندر-آرنولد یک ارسال عالی از جناح راست ارسال می کند که جونز آن را به سمت دروازه در تیرک عقب هدایت می کند. Szoboszlai یک پا را بلند می کند، اما به جای اینکه آن را به تور هدایت کند، آن را به عقب می کشد. یک فرصت سخت، اما یک شانس برای لیورپول. یک کلمه برای Nunez در آماده سازی. امشب عالی بود

دقیقه 71: این دقیقاً همان کاری است که لیورپول در حال حاضر انجام می دهد. او توپ را از چهار عقب پاس می دهد و آن را به سمت آلیسون می دهد که او مستقیماً ضربه می زند و سرعت بازی را کاهش می دهد. یک صدای “بو” شنیده می شود. برنلی باید پا روی گاز بگذارد.

دقیقه 69: لیورپول در محاصره است! یک تکل ناامیدکننده در پست نزدیک، سانتر را مسدود می کند، اما اکنون همه چیز در برنلی است. او 11 نفر از این کرنر دفاع می کند که با شوت ناشیانه تیلور به بیرون برای یک ضربه گل به پایان می رسد. لیورپول باید سرعتش را کم کند و جمعیت را آرام کند.

دقیقه 68: باید 1-1 باشد. چگونه گودموندسون آن را در پست عقب از دست داد؟ با شکوه از Odobert در سمت چپ. مراحل، تغییر سرعت و سپس یک توپ ضعیف در مقابل دروازه. گودموندسون بلند می شود اما توپ با سر او برخورد می کند و از تیرک دروازه به بیرون پرتاب می شود. شاید شانس بهتری نداشته باشند.

دقیقه 66: شانس بزرگ برای برنلی برگر وارد می شود و به سمت ون دایک می رود. شوت گرفته شده از لبه منطقه به بیرون پرتاب می شود.

سه برابر برای لیورپول:

گاکپو، الیوت و گراونباخ تعطیل هستند. دیاز، جونز و سوبوسلای در این بازی حضور دارند.

65 دقیقه: گودموندسون جایگزین ترزور شد (یا حداقل پنج دقیقه پیش این کار را کرد). لیورپول خود را برای انتقال سه گانه آماده می کند. تیلور اکنون دوباره در موقعیت پیشرفته ای قرار دارد. برنلی پس از مردود شدن گل تیم بهتری بود. تکانه، ها؟

دقیقه 63: تیلور که به سختی از نیمه راه رد شده، فرصتی برای عبور دارد. وحشی و گسترده. با این حال، این یک نشانه مثبت است که برنلی توانسته است دفاع چپ را در موقعیت جلو قرار دهد. خط برنلی تقریباً پنج متر به سمت بالا حرکت کرد.

دقیقه 62: من چند پیام در مورد گل غیر مجاز دریافت کرده ام. هر دو کالین داونپورت و دکلن اوبراین او اشاره کرد که صلاح ممکن است از پشت هل داده شده و در موقعیت آفساید قرار گرفته باشد. باز هم، من فکر می کنم این غیر از اصل است. فکر نمی کنم ترافورد در هر دو حالت به شوت الیوت برسد. به همین دلیل در کنار هواداران لیورپول ایستاده ام. من معتقدم هدف باید پابرجا می بود.

60 دقیقه: ترافورد در حال حاضر خودش را دارد. او از خط خود به سرعت می دود تا یک توپ شل را جارو کند و مهارت عالی و لمسی درجه یک را برای ایجاد فضا برای خود به نمایش می گذارد.

دقیقه 59: برنلی تقریباً یکی را نیشگون گرفت. ضربه سر او از یک کرنر در تیر نزدیک به نونز و از تیرک دروازه منحرف شد. این می تواند به هر جایی برسد. این نشان می دهد که برتری 1-0 چقدر خطرناک است.

دقیقه 58: برای اولین بار، هواداران برنلی صدای خود را بالاتر از غر زدن بلند کردند. این باعث اطمینان آنها شد. اما آن‌ها در عقب به هم می‌پیچیدند، زیرا دویدن غارتگرانه صلاح به داخل جعبه با یک تکل لغزی عالی (فکر می‌کنم) از Beyer کوتاه شد. برنلی پس از آن مبارزه کرده و یک کرنر برد. بازی ناگهان جان گرفت.

بدون هدف! برنلی 0-1 لیورپول

VAR به نجات برنلی می آید. صلاح قطعاً از ترافورد جلوتر بود اما فکر نمی‌کنم این تفاوتی ایجاد کند. الیوت از فاصله نزدیک یک شوت به سمت تیرک زد و فکر نمی کنم ترافورد – هر چقدر هم خوب باشد – بتواند به آنجا برسد.

داور پل تیرنی (راست) پس از مشورت با VAR و دادن گل به هاروی الیوت از لیورپول در برنلی، علامت آفساید می‌دهد.
داور پل تیرنی (راست) پس از مشورت با VAR و لغو ضربه هاروی الیوت، علامت آفساید می دهد. عکس: Nick Potts/PA

یا حتی صبر کنید. آنها این را کنترل می کنند. صلاح می توانست جلوی ترافورد باشد که ضربه وارد شد. من فکر می کنم این از پرونده پاک خواهد شد.

هدف! برنلی 0-2 لیورپول (الیوت 55)

این داشت می آمد! الیوت یک ضربه پای زیبا را به گوشه زمین می زند. صبر نتیجه می دهد. به تدریج افزایش دهید تا جایی که فضایی برای گاکپو در جعبه برنلی باقی بماند. او الیوت را با یک پاس کوتاه در یک منطقه خطرناک پیدا می کند و اولین پاس او به تور می رسد.

هاروی الیوت از لیورپول پس از یافتن دروازه با پایانی واضح جشن می گیرد.
هاروی الیوت از لیورپول پس از یافتن دروازه با پایانی واضح جشن می گیرد. عکس: فیل نوبل/رویترز

دقیقه 54: گومز مدافع را در جناح چپ پاس می دهد و توپ را به محوطه جریمه می فرستد. این یک تحویل خیلی خوب نیست و به راحتی قابل رسیدگی است. با این حال، چند کار تیز از گومز برای یافتن فضا. الکساندر آرنولد به هافبک رفت. صلاح سعی می کند سوزن را نخ کند اما پاس مسدود می شود. الیوت بازیافت می کند و با کمک اندو دوباره وارد عمل می شوند. برنلی در حال حاضر جامد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *