بسکتبال
برونو کابوکلو، برزیل، کانادا را برای تنظیم مجدد گروه L ناراحت کرد

برونو کابوکلو، برزیل، کانادا را برای تنظیم مجدد گروه L ناراحت کرد


ارسال شده توسط Antonis Stroggylakis/ [email protected]

جاکارتا، اندونزی – برزیل روز جمعه در ورزشگاه اندونزی با نتیجه 69 بر 65 کانادا را شکست داد و 12 امتیاز عقب افتاد و بر لحظات حساس مسلط شد تا به پیروزی برسد.

برونو کابوکلو با 19 امتیاز و 13 ریباند دابل دبل کرد. با این حال، یاگو دوس سانتوس چهار امتیاز از هشت امتیاز خود را به دست آورد و نتیجه را به 60-60 رساند. در پایان، در حالی که ده ثانیه به پایان زمان باقی مانده بود، برزیل با شش امتیاز برتری، قرارداد را امضا کرد و کانادا را 3-1 شکست داد و گروه L را که شامل لتونی و اسپانیا بود، افزایش داد.

جام جهانی آینده را تماشا کنید سرویس پخش رسمی فیبا! به Courtside 1891 بپیوندید و یک ثانیه از اکشن را از دست ندهید!

در اواخر دوره سوم، کانادا با نتیجه 52-40 پیش بود و احتمالاً بسیاری فکر می کردند که در آن لحظه همه چیز تمام شده است. برزیل نه تنها با 13 امتیاز از دست رفته فاصله را کم کرد، بلکه امتیاز را نیز بالا برد و بازی را به نبرد نزدیک تبدیل کرد. از آن لحظه به بعد، هر دو تیم در یک فینال هیجان انگیز شروع به مشت زدن به یکدیگر کردند.

از آنجایی که بازی برای هر دو تیم کاملاً فیزیکی شد، کابوکلو نتیجه را 59-60 از برزیل در حالی که 2:08 باقی مانده بود، کرد. لو دورت نتیجه را 1/2 مساوی کرد و از طرف دیگر دوس سانتوس تمام دفاع کانادا را شکست داد تا آخرین تغییر رهبری بازی را انجام دهد.

برزیل بازی را بسیار رقابتی آغاز کرد و با برتری 13 بر 16 وقت نخست را به پایان رساند. کانادا همچنان موتورهای خود را روشن کرد و دفاع خود را تا حد زیادی بهبود بخشید و در نیمه اول 37-27 پیش افتاد.

اعتبار عکس: FIBA.BASKETBALL

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *