بروکس کوپکا، شورشی LIV، جدا از سایر اعضای تیم ایالات متحده وارد رم می شود | جام رایدر

همه می توانند در دوشنبه هفته رایدر کاپ مهربان باشند. دو کاپیتان تیم، لوک دونالد و زک جانسون، در کنفرانس مطبوعاتی افتتاحیه بسیار جذاب و پر از خنده بودند، اما بخشی از لذت آن این بود که می دانستیم تنها یکی از آنها یکشنبه شب خواهد بود. در پرسش‌هایی درباره انتخاب‌های کاپیتان، مسابقه‌ها، ترتیب بازی، و به‌ویژه تمام صحبت‌هایی که درباره شرکت نکردن بازیکنان در راند LIV وجود دارد، می‌توانید نکاتی از داستانی دریافت کنید که هفته هر کسی را که ببازد شکل می‌دهد. من امسال اینجا نیستم

بروکس کوپکا تنها کسی بود که در هر دو طرف موفق به این کار شد، و معلوم شد که در حالی که بقیه تیم ایالات متحده با هم سفر می کردند، او به تنهایی به رم پرواز کرد. زک جانسون گفت: «با توجه به محدودیت‌های زمانی و پنجره‌های تیک آف و فرود از نظر زمانی، نمی‌دانم، به نظر می‌رسد بهترین کار برای بروکس است که ما را در اینجا ملاقات کند.» “اما اگر او از شیکاگو به آتلانتا پرواز کرده بود و ما مجبور بودیم منتظر او باشیم، خیلی دیرتر به آنجا می‌رسیدیم. حتی فکر نمی‌کنم این امکان وجود داشته باشد. بنابراین او در اینجا با ما ملاقات کرد.” نکته خنده دار این بود که کوپکا قبل از بقیه به اینجا رسید.

کوپکا در حال خروج از رویداد LIV در شیکاگو بود، جایی که او با تساوی 24 امتیاز را به پایان رساند و 8 شوت از برنده برایسون دچامبو عقب بود. این دومین پیروزی دچامبو در سه رویداد اخیر LIV بود، و او بعداً در مورد اینکه جانسون حتی تلاشی برای صحبت با او در مورد انتخابات نکرده بود، صحبت کرد. دچامبو گفت: “خوب بود که حداقل یک تماس داشته باشیم.” “افراد زیادی اینجا هستند که من فکر می کنم زک باید با آنها تماس می گرفت، اما ما متوجه نشدیم. قطعا کمی دردناک است.

البته کوپکا در این فصل در فرم فوق العاده ای بوده است. اوایل امسال او T2 را در Masters به ​​پایان رساند و قهرمان PGA شد. اما این تنها تفاوت بین آنها نیست. DeChambeau همچنین به شکایت ضد تراست علیه تور PGA پیوست، اما Koepka هرگز این کار را نکرد. جانسون اصرار داشت که ربطی به موضوع ندارد. ما یک سیستم امتیاز در Ryder Cup ایالات متحده در PGA آمریکا داریم. او توضیح داد: «این کاملاً واضح است که چگونه امتیاز جمع آوری می کنید و در کدام تورنمنت ها می توانید امتیاز جمع آوری کنید. توجه کامل من به 25 بازیکن برتر این سیستم امتیازی معطوف شد.

دونالد نسخه خودش را از این داشت. جان رام اخیراً در مورد اینکه چقدر از اینکه سرخیو گارسیا در این هفته در ترکیب نبود ناامید شده صحبت کرده و گفته است که استفاده نکردن از او “احمقانه” است. دونالد گفت: «بدیهی است که ما از وضعیت سرجیو اطلاع داریم. او پنج ماه پیش از سمت خود استعفا داد و زمانی که این اتفاق افتاد، مناسب نبود. می‌دانم داستان‌هایی درباره تلاش او برای پرداخت جریمه‌ها یا مواردی دیگر وجود دارد. با این حال، ما می دانیم که قوانین تور جهانی DP چیست و پس از استعفا نمی توانید تا سال بعد دوباره برای عضویت درخواست دهید.

حداقل یکی از آنها می تواند انتظار داشته باشد که باید به این سوال پاسخ دهد که آیا دوباره در روز یکشنبه پشیمان هستند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *