بروکس کوپکا از LIV کاپیتان جام رایدر آمریکا شد | جام رایدر

زک جانسون در حالی که روز سه شنبه شش انتخاب کاپیتان خود را اعلام کرد، تیم رایدر کاپ ایالات متحده را با چهره های آشنا پر کرد. جاستین توماس و ریکی فاولر به همراه بروکس کوپکا از LIV Golf در این تیم حضور داشتند که آمریکایی ها سعی داشتند به سه دهه شکست در خاک اروپا پایان دهند.

جانسون همچنین با جردن اسپیث، کولین موریکاوا و سام برنز همراه شد که علیرغم شکست در جام پرزیدنت ها در سال گذشته، اولین بازی خود در جام رایدر را انجام خواهد داد.

از جمله کسانی که در سفر جانسون به رم کنار گذاشته شدند، کامرون یانگ بود که در جدول رده بندی جام رایدر در رده نهم قرار گرفت و کیگان بردلی که در این فصل دو بار پیروز شد و یازدهم شد.

Koepka پس از ترک LIV از تور PGA در سال گذشته به تیم پیوست. در ماه مه او قهرمانی PGA را به دست آورد، پنجمین دوره حرفه ای او و اولین بار در چهار سال گذشته. Koepka پس از شرکت در مسابقات تحت حمایت عربستان سعودی با سایر بازیکنان LIV از تور PGA محروم شد. اما آنها هنوز هم در طول دوره مهلتی که ژوئن آینده به پایان می رسد، اعضای PGA آمریکا هستند، به این معنی که می توانند در جام رایدر شرکت کنند. با این حال، Koepka تنها بازیکن LIV است که به تیم ملحق شده است.

جانسون گفت: به نظر من (کوئپکا) شایسته حضور در تیم بود. “این یک انتخاب بسیار آسان بود. بروکس در اتاق تیم عالی است، در طناب زدن عالی است. این بچه ها او را می خواستند. من او را می خواستم. این یک تناسب بسیار طبیعی است.”

توماس در جدول رده بندی جام رایدر تنها پانزدهم شد، بدون برد به مدت 15 ماه و ناکام ماندن در میان 70 تیم برتر برای رسیدن به پلی آف جام فدکس در این ماه.

با این حال، توماس به عنوان جرقه عاطفی برای تیم ایالات متحده دیده می شود. او دارای رکورد 6-2-1 در دو جام رایدر است و به خوبی با اسپیث قهرمان سه دوره ای که از سال 2014 در هر جام رایدر بازی کرده است جفت می شود.

جانسون گفت: «(توماس) بدون شک قلب و روح تیم آمریکا بوده است. «رهبر عاطفی ما به عنوان مثال رهبری می کند. اشتیاق او برای جام رایدر واضح است. برای من، او برای همین به دنیا آمده است و شما نمی توانید جی تی را در خانه رها کنید.”

جام رایدر در تاریخ 29 سپتامبر در مارکو سیمونه خارج از رم آغاز خواهد شد. آمریکایی ها از سال 1993 تاکنون هیچ پیروزی خارج از خانه در بلفری انگلستان نداشته اند. برخی از آمریکایی های این تیم در آن زمان حتی متولد نشده بودند.

تیم اروپایی تا پایان مسابقات مسترز اروپایی این هفته در سوئیس نهایی نخواهد شد. لوک دونالد نیز شش انتخاب کاپیتان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *