برگزارکنندگان بازی های المپیک منطقه موج سواری تاهیتی را به دلیل ترس از صخره های مرجانی انتخاب کردند | بازی های المپیک پاریس 2024

برگزارکنندگان پاریس 2024 سایت Teahupo’o تاهیتی را برای مسابقات موج سواری المپیک انتخاب می کنند، علی رغم مخالفت های محلی در میان اختلاف بر سر ساخت یک برج آلومینیومی که ساکنان می گویند به صخره های مرجانی آسیب می رساند.

این دهکده بت‌نشین کنار تالاب مدت‌هاست که میزبان برخی از بهترین رقابت‌ها در تور قهرمانی لیگ جهانی موج سواری حرفه‌ای (WSL) بوده است که از یک برج چوبی ساده برای داوران روی صخره استفاده می‌کند که پس از هر رویداد برچیده می‌شود.

پاریس 2024 که بر هدف خود برای به حداقل رساندن تأثیرات زیست محیطی بازی ها تأکید کرده است، قصد دارد حدود 5 میلیون دلار برای ساخت یک برج بسیار بزرگتر با توالت، تهویه مطبوع و فضایی برای 40 نفر هزینه کند که می گوید برای رعایت استانداردهای ایمنی لازم است.

یک طومار آنلاین خواستار لغو طرح های اسکله آلومینیومی 14 متری و کانال خدماتی 800 متری در صخره است. بیش از 150000 امضا جمع آوری شد تا چهارشنبه. موئتای برادرسون، رئیس جمهور پلی‌نزی فرانسه روز چهارشنبه گفت که مسابقات موج‌سواری برای بازی‌های تابستانی می‌تواند به تاهارو در ساحل غربی تاهیتی منتقل شود.

برادرسون در جزایر اقیانوس آرام گفت: “این به ما امکان می داد از مشکلاتی که امروز داریم اجتناب کنیم. این در آن زمان ممکن نبود. با توجه به مشکلات و اعتراضاتی که امروز درگیر است، شاید بتوانیم این گزینه را در نظر بگیریم.” انجمن (PIF). منتقل شد.

پاریس 2024 گفت که آرزوی یافتن راه حل ها از طریق گفت و گو را دارد. همانطور که رئیس جمهور ما تونی استنگوئت اخیراً اعلام کرد، اولویت امروز ما یافتن راه حلی است که به ما امکان می دهد رویدادهای موج سواری بازی های المپیک در تاهیتی را در بهترین شرایط ممکن در محل برگزاری Teahupo’o سازماندهی کنیم. برگزارکنندگان پاریس 2024 در بیانیه ای به رویترز گفتند.

تاهیتی به دلیل منطقه Teahupo’o و موج افسانه ای آن، یکی از زیباترین در جهان انتخاب شد. مذاکرات و کار در هفته های آینده برای یافتن راه حلی برای میزبانی رویدادها در سایت Teahupo’o ادامه خواهد یافت.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

«پاریس 2024 همراه با همه ذینفعان و به ویژه دولت پولینزی به گوش دادن به تمام راه حل های ممکن برای توسعه بیشتر پروژه ادامه خواهد داد. وی گفت: گفت و گو و کار با انجمن های محیط زیست و مردم محلی ادامه خواهد داشت.

هیچ اظهارنظر فوری از سوی انجمن بین المللی موج سواری (ISA) که مسئول مسابقات موج سواری در المپیک است، وجود ندارد. المپیک 2024 پاریس بین 26 جولای تا 11 آگوست برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *