بسکتبال
بشیکتاش، کایل آلمن جونیور  به توافق رسیدند.

بشیکتاش، کایل آلمن جونیور به توافق رسیدند.


نوشته شده توسط: Buğra Uzar/ [email protected]

کایل آلمن جونیور تغییر مناظر در اواسط فصل برای.

طبق اعلام BjkBasket و تایید منابع یوروهوپ، آلمن 26 ساله از Darushşafaka Lassa به بشیکتاش Emlakjet منتقل خواهد شد. با امضای قراردادی برای باقی مانده فصل 2023-24 با گزینه ای برای فصل 2024-25 موافقت کرد.

ستاره سابق کال استیت فولرتون، که استعدادهای خود را در اواخر ژوئن به ترکیه برد، با تیم استانبول Darushşafaka Lassa در زمین حاضر شد.

تلاش داکا با دستیابی به میانگین 14.0 امتیاز و 4.0 ریباند در هر رقابت، داکا را به امتیاز 2-2 در لیگ قهرمانان بسکتبال در فصل عادی گروه C رساند. این بازیکن با کسب 13.0 امتیاز در هر بازی در سوپر لیگ بسکتبال بیمه ترکیه، عملکرد خود را در سطح ملی نشان داد و همچنین به رکورد 6-4 تیم تحت مربیگری یاکوپ سکسوک کمک کرد.

توقف بعدی در مسیر پیوستن به بشیکتاش و دوسان علیمپییوویچ، سرمربی تیم، بازگشت به یورو جام حذفی BKT پس از یک کمپین سازنده با پاریس در فصل 2022-23 رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاهی بسکتبال یورولیگ خواهد بود. عقاب‌های سیاه پس از شش پیروزی از 9 مسابقه، در گروه A فصل معمولی سوم هستند و رکورد 7-3 در BSL دارند.

آلمن با بردن استعدادهای خود به اروپا، کار حرفه ای خود را در یونان به عنوان بازیکن اصلی Lavrio Megabolt آغاز کرد. کمپین دوم او را در لتونی با VEF Riga گذراند و دو سال بعد را در پاریس گذراند و تابستان گذشته به استانبول رفت.

اعتبار عکس: لیگ قهرمانان بسکتبال

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *