بلکبرن – راکسام: دور چهارم جام حذفی – زنده | جام حذفی

رویدادهای مهم

دقیقه 61: طرفداران روورز با کنایه می گویند: “4-1 در فینال جام شما”. سی سال پیش، آنها یک لباس پر زرق و برق با یک بابا شکر بودند.

60 دقیقه: آیا رایان و راب می دانستند که دور بمانند؟ به نظر می رسد هیچ راه بازگشتی برای فرزندان شجاع آنها وجود ندارد. بلکبرن به ویژه در خط جلو برتری داشت.

هدف! بلکبرن 4-1 راکسام (ترونستاد، 59)

اوه نه، راکسام. توپی که با حرکات زمودیکس و گالاگر از هم جدا شده، به پای بازیکن نروژی می افتد و به سمت دروازه می رود. یک تغییر برای کمک به این وجود داشت.

سوندره ترونستاد از بلکبرن روورز گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. عکس: Martin Rickett/PA

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 58: گالاگر بازیکن باهوشی است اما این بار حقه بازی و ساختگی او توسط مدافعان راکسام خوانده می شود. در همین حال، هواداران بلکبرن نیز از این واقعیت لذت می برند که تیم آنها می تواند به میل خود توپ را پاس کند.

دقیقه 56: Darwen End، مملو از 8000 طرفدار Wrexham، در نهایت یک نمای نزدیک از قهرمانان خود دریافت می کند. توزر توپ را به محوطه جریمه فرستاد اما توپ درون دروازه نماند.

55 دقیقه: جو پیرسون در تماس است: “من کارهای روزانه را انجام می دادم و اکنون در حال تکمیل هستم. متاسفم (در واقع بله، متاسفم) اما از گزارش هواشناسی، نه برای پاستوریوس، که بیش از سی سال است که رفته است، بلکه برای وین کوتاهتر برای درگذشت سال گذشته “آیا نباید یک ادای احترام باشد؟

دقیقه 53: سلام چند تا اختلاف ایوانز و دولان با هم درگیر می شوند. اونجا آرنج بود؟ بود، اما قصدی نبود. VAR وجود ندارد بنابراین ادامه می دهیم. چقدر عجیب!

50 دقیقه: رکسام کمی بد به نظر می رسد، پرس بالای آنها در حال حاضر کار نمی کند. مریخ نوردها این را به خوبی بیان می کنند.

48 دقیقه: آیا در آن نیمکت رکهام ناآرامی وجود دارد؟ یا طرفداران بودند؟ باید محتوای خوبی در سریال وجود داشته باشد. شاید اینجا و اکنون کمتر رضایت بخش باشد.

46 دقیقه: استیو پارکین به جای فیل پارکینسون روی نیمکت است و او نیز به دلیل عقب نشینی مشهور نیست. مریخ نوردها در حالی که سیگوردسون از فاصله دور به سرعت چشمک می زند، به حمله برمی گردند.

شاید باید می رفت داخل

نیمه اول: بلکبرن 3-1 راکسام

قهرمانی درس را می‌گوید، سامی زمودیکس در بالاترین سطح ظاهر می‌شود و شریک او سم گالاگر نیز این نقش را بر عهده می‌گیرد. رکهام داشت از ضایعات تغذیه می کرد و دروازه بان اوکونکوو هم تیمی هایش را ناامید کرد.

45+2 دقیقه: آخرین فرصت این نیمه را پل مولین با یک ضربه ایستگاهی به دست آورد. از کیلومترها دورتر صدا ایجاد می کند.

هدف! بلکبرن 3-1 راکسام (اسزمدیکس، 1+45)

Wrexham تمرینات فشاری و هاپ انجام می دهد. Szmodics در فضا شیرجه می زند و دومین گل خود و پنجمین گل خود را در جام حذفی به ثمر می رساند. او با بیان اینکه هواداران میهمان ساکت باشند، جشن گرفت.

44 دقیقه: راکسام سفرهای زیادی داشت و می توانست بیشتر بفروشد. شب سردی است و بی‌بی‌سی ولز آن را پخش می‌کند، اما آیا هوادار تقلید از هواداران منچستر سیتی تپه پشت دروازه را اشغال کرده است؟ در آن زمان، حدود 40000 تخمین زده شد.

طرفداران منچستر سیتی از روی تپه ای مشرف به زمین در جریان بازی بلکبرن روورز و منچسترسیتی در دسته یک کشور در ایوود پارک در 7 می 2000 تماشا می کنند. عکس: تام جنکینز/ گاردین

41 دقیقه: بلکبرن الان واقعاً آن را دوست دارد. طرفداران رکسام کمی کمتر سر و صدا دارند، اگرچه بازی کافی است. متأسفانه فیلم تلویزیونی ایستاده ایوود را نشان نمی دهد که همه در حال راه رفتن در مقابل کسانی که روی صندلی ها نشسته اند.

دقیقه 39: راکسام شوکه شده به نظر می رسد و احتمالاً به دنبال نیمه وقت و چند کلمه فیل پارکینسون (بدون شک انتخاب) برای راهنمایی آنها است.

دقیقه 37: بعد از این همه هرج و مرج، نوعی سکون وجود دارد. مریخ نوردها ریتم پاس خود را حفظ می کنند.

35 دقیقه: آرتور اوکونکو به ما هشدار نداد که قرار است کار احمقانه ای انجام دهد. مثل کسی بود که در پارک دروازه بان راش/دروازه بان پرنده بازی می کرد.

هدف! بلکبرن 2-1 راکسام (گالاگر، 34)

قول می دهم روورز دوباره گل بزند. گالاگر لمس فوق‌العاده‌اش را برای یک مرد بزرگ نشان می‌دهد، اما او نزدیک خط تماس است و – به دلایلی – Okonkwo شارژ می‌کند و تکل را از دست می‌دهد، گالاگر این شانس را دارد که در یک تور باز گلزنی کند.

سم گالاگر از بلکبرن روورز گلزنی کرد تا نتیجه 2-1 شود. عکس: Paul Currie/Colorsport/REX/Shutterstock

تاریخ به روز رسانی:

هدف! بلکبرن 1-1 راکسام (اسزمدیکس، 32)

صبر مریخ نوردها نتیجه می دهد. در حالی که گالاگر Szmodics را برای بیستمین فصل خود از اعماق و از طریق شکاف ها راه اندازی می کند. امشب دو گل خوب به ثمر رسید.

30 دقیقه: بلکبرن در تلاش است تا آهسته پیش برود. Wrexham برای کاهش فشار در یک توپ محافظ حلقه شد.

28 دقیقه: گرت دالبی ضربه ایستگاهی از راه دور لی را روی بدن سیگوردسون کوتاه کرد. احتمالاً در یک شب بارانی و سرد درد دارد. باران موعود هنوز به طور کامل نازل نشده است.

26 دقیقه: هنوز چند دفاع برای رکهام وجود داشت زیرا توزر اوکانل را پس از از دست دادن کنترل موقعیت توسط همسرش نجات داد.

24 دقیقه: جک از برازیلیا در تماس است: «زمانی که تبلیغات میدان جانبی Venkys و سایر لوگوهای آبی و سفید ظاهر می‌شوند، بازیکنان بلکبرن را می‌بینم که با این آگهی در می‌آیند. به نظر شما این رنگ هر کیت را در نظر می گیرد؟ یا اینکه امکان ساخت پاس های کمدی در میدان خیلی خنده دار است که خلاف قانون باشد؟

گفتی کمدی؟

22 دقیقه: دوبار نجات از گلابی! اول از Cannon، سپس از McClean، برای پیگیری حتی بهتر. بابا استیو افتخار خواهد کرد.

20 دقیقه: این به دنبال کاری است که راکسام فصل گذشته با کاونتری و بدون شک بسیاری دیگر انجام داد. طرفداران شروع به تمسخر تلاش از دست رفته بلکبرن کردند. آخرین فردی که تحت درمان قرار گرفت سم گالاگر بود.

هدف! بلکبرن 0-1 راکسام (کانن، 19)

وای! راکسام ضد ضربه را آغاز می کند و دالبی در کانن بازی می کند تا به خانه برود. به نظر می رسید که او بیش از حد پیش رفته بود، اما گلابی شانسی نداشت. و چه سر و صدایی از طرف طرفداران راکسام!

اندی کانن از رکهام، اولین گل تیمش را جشن می گیرد. عکس: Martin Rickett/PA

تاریخ به روز رسانی:

18 دقیقه: پل مولین در یک ضربه ایستگاهی شانس دارد و یکی از ضربات ویژه خود را می زند… ضربه حاصل از ضربات ویژه او نیست. با این حال، راکسام در حال ورود به این موضوع است.

16 دقیقه: بن توزر برای انجام یکی از پرتاب ها آماده می شود. در واقع بسیار نزدیک به منطقه فرود می آید اما یک گلوله در آغوش Pears قرار می گیرد.

13 دقیقه: Szmodics توپ را در دروازه دارد، اما واضح است که او در آفساید قرار دارد. شعارهای کنایه آمیزی از سوی هواداران راکسام بلند می شود.

12 دقیقه: یک تکل خوب از جیمز مک‌کلین روی دولان – بله، آن یکی – راکسام را روی کانتر می‌اندازد، اما مولین جدا می‌شود و روورز از انتهای دیگر پایین می‌رود.

10 دقیقه: بن توزر که 600مین بازی خود را برای رکهام انجام می دهد، باید رو در رو شود تا سم گالاگر را متوقف کند.

8 دقیقه: کرنر بلکبرن را سیگوردسون گرفت اما پاس داد. و هنگامی که توپ به درون جعبه برمی گردد، اوکونکوو بیرون می آید و به طرز خطرناکی می لغزد.

6 دقیقه: روورز تنها یک بازی از شش بازی اخیر خود را برده است و به دنبال این هستند که این روند را با انتقام پایان دهند. مولین و لی مهاجمان رکهام برای ضد ضربه آنها آماده می شوند.

4 دقیقه: بلکبرن مسلط است و اوکونکوو، دروازه بان رکهام که به صورت قرضی از آرسنال است، تقریباً در سرزمین هیچکس باقی مانده است، زیرا او به سمت دروازه به سمت دولان سرزنده حرکت می کند.

3 دقیقه: بلکبرن یک ضربه ابتدایی می زند. پاس به داخل دولان باعث شد که Szmodics در فرم باشد، اما این فرم باعث شد تا بهترین تیرانداز روورز فرصت را از دست بدهد. سر و صدای زیاد از توده رکسام.

2 دقیقه: شروعی آهسته این دو تیم احتمالاً از سال 1982 در لیگ دسته دوم قدیم به هم نرسیده اند.

1 دقیقه: ما به ایوود سفر می کنیم و چالش بعدی ما این است که در دور پنجم با نیوکاسل روبرو شویم.

فلش خبری

رایان رینولدز و راب مک‌الهنی در پارک ایوود نیستند.

تکرار می کنم: نه در پارک ایوود.

آنها بدون شک بعداً در رسانه های اجتماعی راه خواهند یافت.

فصل گذشته در Covطرفداران راکسام سر و صدای زیادی به راه انداختند و امشب هم در پارک ایوود همین کار را خواهند کرد. ایوود استادیوم عجیبی است زیرا خاطره اصلی من دائماً از راهپیمایی مردم در مقابل سکوهای مقابل گودال است. من سال هاست که رفته ام، اما فکر نمی کنم چیز زیادی تغییر کرده باشد.

راکسام، نسخه مینی سریالفصل گذشته من یک باشگاه قهرمانی را در جام حذفی شکست دادم و بله، آنجا بودم تا آن را ببینم.

بلکبرن مقابل هادرزفیلد به تساوی 1-1 رسید ما برای آخرین بار بیرون رفتیم و هادرسفیلد به تازگی دارن مور را اخراج کرده است. توماسون پنج تغییر ایجاد کرد. جو رانکین کاستلو، تیریس دولان، اسکات وارتون، اندرو موران و آرنور سیگوردسون شروع می کنند. آدام وارتون روی نیمکت است. کریستال پالاس او را می خواهد.

آینسلی پیرز، دروازه بان روورز، پسر استیو پیرز، بازیکن سرسخت میدلزبرو است که زمانی بازیکن منچستریونایتد بود. روورز در رده بندی چمپیونشیپ در رده هجدهم قرار دارد. Sammie Szmodics در این فصل 19 گل به ثمر رسانده است. او بازیکنی است که ایرلند او را فراخوانده اما هنوز بازی نکرده است.

رکهام 1-0 شکست خورد آخرین بار در رقبای ولزی نیوپورت کانتی بود. همان نیوپورت که یکشنبه منچستریونایتد را از نزدیک هدایت کرد. فیل پارکینسون که به سکوها تبعید شده بود، دو تغییر ایجاد می کند، ویل بویل تعلیق می شود، اغان اوکانل وارد زمین می شود. اندی کانن جایگزین جیمز جونز شد.

گزارش آب و هوا به یاد جاکو پاستوریوس.

از تلگراف شب لنکاوی:

اداره هواشناسی هشدار زرد آب و هوا را به دلیل بارش باران در تمام مناطق شرق لنکاوی صادر کرده است. به بلک برن و سایر بخش‌های این شهرستان گفته شده است که برای 17 ساعت باران شدید آماده شوند.

اخطار زرد از ظهر امروز (29 دی) اجرایی می شود و تا ساعت 5 صبح روز سه شنبه اجرا می شود. اداره هواشناسی گفت: باران شدید می تواند منجر به سیل شود و همچنین می تواند بر سفر تأثیر بگذارد.

تیم ها

🔢 اخبار تیم

5⃣ تغییر می کند.
🔙 جو رانکین-کاستلو و تیریس دولان بازگشتند.
✅ اسکات وارتون، اندرو موران و آرنور سیگوردسون شروع می کنند.
🤕 هری پیکرینگ، هیدن کارتر (هر دو همسترینگ)، کالوم بریتین (مچ پا) و هری لئونارد (بیماری) از دست می‌دهند.#ROVvWXM | #مریخ نورد 🔵⚪️ pic.twitter.com/l0D2OxmDIM

– بلکبرن روورز (@Rovers) 29 ژانویه 2024

پیام مهم مسابقه عمومی

پیشگفتار

این آخرین بازی دور چهارم بسیار سرگرم‌کننده رقابت است (حداقل ما به شنبه و یکشنبه مانده‌ایم) و بلکبرن تیم چمپیونشیپ به مصاف ورکسام از لیگ دو می‌رود. ما می دانیم که برنامه ریزان تلویزیون در اینجا به دنبال چه چیزی هستند، و نه، احتمالاً این کیفیت ستاره مردان جان دال توماسون نیست. بله، این یک پیروزی است که کمی از مینی سریال هایی که همچنان بسیار محبوب هستند منعکس می کند. این بار در فصل گذشته مردان فیل پارکینسون با شفیلد یونایتد در یک تساوی آزمایشی اما بسیار هیجان انگیز روبرو شدند که دوباره پخش شد و بلیدز پیروز شد. آیا راب و رایان آنجا خواهند بود؟ اوه، بیایید ببینیم. همچنین یک مسابقه فوتبال نیز برگزار می شود.

شروع بازی ساعت 7:30 صبح به وقت انگلستان است. به من ملحق شو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *