بلینگهام در حالی که رئال مادرید شورش خیرونا را در هم شکست، بیش از دو گل فوق العاده به ثمر رساند | لالیگا

این زندگی واقعی است. ساعاتی قبل از این تصمیم غیرمعمول عنوان، پوسترهایی در نزدیکی سانتیاگو برنابئو آویزان شده بود که نشان می‌داد خیرونا برای همیشه رویاهای خود را دیده است، اما در عوض یک بیداری وجود دارد. در حالی که 14 بازی باقی مانده است، کارلو آنچلوتی تاکید کرده بود که مسابقه قهرمانی هر اتفاقی که بیفتد برگزار نخواهد شد، اما در پایان مسابقه غیرممکن بود که این نتیجه قطعی نباشد. نه تنها رئال مادرید موفق شد نزدیکترین و بعیدترین رقیب خود را شکست دهد و با پنج امتیاز اختلاف در صدر لالیگا فاصله داشته باشد، بلکه به روشی هم که این کار را انجام داد.

دو گل از جود بلینگهام و هر کدام یک گل از وینیسیوس جونیور و رودریگو بیانیه ای بود که منجر به پیروزی شد. خیرونا در این فصل عالی بود اما مادرید در این فصل بسیار خوب بود. به خصوص هموطن و رقیب وینیسیوس، یان کوتو، در طول مسابقه به گریه افتاد. خیرونا تنها دو بار شکست خورد. هر دو بار توسط رئال مادرید. امتیاز کل: 7-0. 3-0 در کاتالونیا و 4-0 در پایتخت بود، شورش تقریباً از همان ابتدا سرکوب شد. حتی مهم نبود که ژوزلو در آخرین ضربه پنالتی را از دست داد. این کار دیگر تمام شده بود.

خیرونا، کشف بزرگ لالیگا، با بازی کردن به روش خود به این نقطه رسید و آنها قصد تغییر آن را نداشتند. مشکل این بود که به قول معروف مایک تایسون، همه برنامه داشتند تا زمانی که مشت به دهانشان بخورد، و اگرچه خیرونا در دقایق ابتدایی توپ را نگه داشت، مادرید فقط به پنج نفر نیاز داشت تا اولین ضربه را بزند. این ضربه که بدون هیچ اخطاری وارد شد، همچنین یک مشت عالی بود. وینیسیوس از جناح چپ وارد دروازه شد و توپ را از لبه محوطه جریمه به گوشه ای دور فرستاد.

جود بلینگهام پس از مهار ضربه وینیسیوس جونیور گل دوم خود را به ثمر رساند. عکس: Kiko Huesca/EPA

پائولو گازانیگا هیچ شانسی نداشت. معلوم شد هم تیمی هایش هم نبودند. بله، این فقط پنج دقیقه طول کشید. بله، آنها قبلا آمده اند، آنها 19 امتیاز از موقعیت هایی که در این فصل از دست دادند، گرفتند. و بله، آنها به بازی ادامه دادند، توپ را حرکت دادند، سعی کردند آن را بگیرند. با این حال، با نزدیک شدن ادواردو کاماوینگا و فده والورده به تونی کروس، مادرید از دادن فضایی برای دویدن به آنها خودداری کرد. و پس از آن زمانی که آنها صاحب خود شدند، وسعت و اطمینانی وجود داشت که به آنها یادآوری می کرد که چه کسانی هستند.

خیرونا در 45 دقیقه اول موفق به زدن شوت به سمت دروازه نشد، این واقعیت که دو مدافع میانی مدافع میانی نبودند تا حد زیادی نادیده گرفته می شود، که یک اتفاق مثبت برای اورلین کوامنی و دنی کارواخال بود. تیم آنچلوتی این کار را عالی انجام داد. کوتاه یا طولانی، و اغلب هر دو مطابق با زمان ایجاب می شد. کروس به آرامی همه چیز را کنترل می‌کرد، مورب‌های او با سهولت بی‌معنی اجرا می‌شدند و وقتی باز شدند و به سمت خیرونا دویدند، تقریبا غیرقابل مقاومت بودند. کاماوینگا همه جا بود. وینیسیوس هیجان انگیز بود.

این برزیلی همچنین با یک پاس خیره کننده برتری مادریدی ها را دو برابر کرد. او خارج از خط تماس سمت راست، بلینگهام را با بیرون از چکمه سمت راستش آزاد کرد. بلینگهام با پای راست خود توپ را روی گاززانیگا قرار داد و با پای چپ بازی را به پایان رساند. این پانزدهمین گل او به عنوان تک گلزن لیگ بود و هنوز تمام نشده بود.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

خیرونا نیمه دوم را به دنبال راهی برای بازگشت آغاز کرد – میشل مربی آنها که از روی نیمکت محروم و محروم شده بود، به سختی توانست از بالابر خارج شود و به موقعیت خود برگردد که در نهایت توانستند از آندری لونین دفاع کنند – اما مادریدی ها دوباره به سرعت به زمین نشستند. آنها را به جای خود بازگرداند

همین مردها بودند که آسیب زدند. وینیسیوس توپ را از جناح راست زیر ناخن‌هایش می‌چرخاند، کوتو را به داخل می‌کشد، پای راستش را به سمت چپ می‌چرخاند و در محاصره سه حریف، توپ را بین دو پا و داخل دروازه می‌فرستد. Gazzaniga خود را دراز کرد اما فقط توانست وارد خط Bellingham در چند قدمی شود. بلینگهام به زودی با تشویق عقب نشینی کرد. او کمی لنگید. مادرید هنوز در حال پرواز بود، رودریگو برای گل چهارم می دوید، مکان غرق در آواز بود. مادرید اینگونه پیروز می شود! شعر می خواند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *